Samsung Galaxy Note 4 Fiyatı Dudak Uçuklatıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

AndroidTR20

AndroidTR20

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Note 4 Fiyatı Dudak Uçuklatıyor.
Media Markt, Best Buy’dan sonra dünyanın en büyük ikinci elektronik perakendecisi ve Avrupa'da bir numara. Online satış mağazası Samsung’un dördüncü nesil phablet telefonu Galaxy Note 4’ün Rusya fiyatını açıkladı. Yeni akıllı telefon selefi gibi yüksek bir fiyat ile piyasalara girecek.

Media Markt Rusya'nın üst düzey tedarik yönetici Mirsamed Seidov, Samsung Galaxy Note 4'ün, Rusya’da 34,490 ruble yani 940 dolar fiyat etiketine sahip olacağını açıkladı. Bunu Türk Lirasına çevirdiğimiz zaman 2040.00 TL civarı bir rakam karşımıza çıkıyor. Elektronik fiyatları Avrupa'da ve özellikle Moskova'da pahalı, tipik olarak % 20-30 daha yüksek olduğu göz önüne alındığında, Note 4’ün normal fiyatının yaklaşık 750 dolar civarında olması bekleniyor. Bu fiyat Galaxy S5’in açılış fiyatından da 100 dolar daha fazla.Tahminlere Göre Fiyatın 2199 TL İle 2599 TL Olması Bekleniyor(16 GB Modelinin Olmamasıda Yüksek Fiyatlı Olacağının Habercisi Olabilir)

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Baya çokmuş ama değer :oke:

bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
2400 liradan aşşaği gelmez

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Samsung düşürür Türkiyeye baya indiriyor

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
+3000'e yaklaştık ,yeter artık yahu

• Beğen
Tepkiler: CV-Aurora ve B.A.R.O.N
bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
Butun amiral gemileri 2200 civarı buda en az 2400 olur
Bakalim iphone6 kaca cikcak

AndroidTR20

AndroidTR20

Üye
    Konu Sahibi
lg g3 alacaktım bilerek eylül bekledim z3 fos çıktı z2 aynısı note edge bence gereksiz note 4 güzel ancak fiyatı ne olacak kesing 2200 geçer ben gider 1700 tl g3 alırım keyfime bakarım
Butun amiral gemileri 2200 civarı buda en az 2400 olur
Bakalim iphone6 kaca cikcak
iphone 6 fiyatı 2014 en yüksek fiyatı olacakdır bence her sene öyle oluyor en yüksek fiyat iphone çünkü hava olucak yoksa olmaz

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
1700 o kadar dustu mu ya

bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
Hocam paraya kıy da garantili al ya :D

AndroidTR20

AndroidTR20

Üye
    Konu Sahibi
Hocam paraya kıy da garantili al ya :D
düşünmüyor değilim biraz daha düşerse alıcam bana g3 yetde artar ne yapıcam fazla hızı üstüne bincek halim yokya neymiş parmak iziymiş kalp sensörüymüş telefonu aldığın zaman kaç kere kullancan kalp sensörünü faso fiso özellik ekleyip fiyatı şişiriyorlar

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
düşünmüyor değilim biraz daha düşerse alıcam bana g3 yetde artar ne yapıcam fazla hızı üstüne bincek halim yokya neymiş parmak iziymiş kalp sensörüymüş telefonu aldığın zaman kaç kere kullancan kalp sensörünü faso fiso özellik ekleyip fiyatı şişiriyorlar
Hiçte boş özellik değil. Sen spor yapmıyorsun diye boş demek olmaz. Ayrıca parmak izi tamamen apple a rakiplik olsun diye.

AndroidTR20

AndroidTR20

Üye
    Konu Sahibi
Hiçte boş özellik değil. Sen spor yapmıyorsun diye boş demek olmaz. Ayrıca parmak izi tamamen apple a rakiplik olsun diye.
kalp sensörünü kullanıcak kişi çok az 10 kişi alıyor 1 kişi belki kullanıyor telefonlarda kalp sensörü olamdan spor yapılmıyormu kısacası spor yapmakla ne alakası sadece kalp ritmini ölçüyorr

bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
Ben alsam arkadas ortaminda artislik olsun diye olcer bakin beyler sizinki olcuyomu derdim :D

• Beğen
Tepkiler: Kontrol ve B.A.R.O.N
EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Exynous-Snapdragon Saçmalığı olmasa alınabilecek bir cihaz.

bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
koyucaksin tegra k1 tmm guc sende :)

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
Bence 2 versiyonlu ciksin yok kalp ritmi olcme parmak izi okuma fln bunlar note 4 plusta olsun
Note 4 lite da sadece tel olsun iphone yapti bizde yapalım dedikleri özellikler olmasin

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve B.A.R.O.N
fingerback5

fingerback5

Üye
Cep telefonu kategorisindeki hiçbir cihazın 2000 TL den fazlasını hakettiğini düşünmüyorum.100 çekirdekli de yapsalar yumruk kadar cihaz.Tamam gelişiyor ama teknoloji de gelişiyor yüksek donanımı aynı fiyatla sunabilirsin.Maalesef tüketim çılgınlığı 3000 tlyi de gördürecek bu telefonlara.

• Beğen
Tepkiler: bilaldemir34 ve B.A.R.O.N

Üst Alt