Haber Galaxy Note 9'un Türkiye fiyatı belli oldu mu?


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Tanıtılmasına saatler kala Samsung Galaxy Note 9'un Türkiye fiyatı hakkında yeni bir bilgi geldi.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


Media Markt Türkiye'nin internet sitesinde 'Samsung Galaxy Note 9 Lavanta Moru' 6499TL fiyat etiketi ile listelendi. Bu durumun sızdırılmasından sonra ise fiyat bilgisi kaldırıldı.

Sonuç olarak Galaxy Note 9'un Türkiye fiyatı henüz net değil. Galaxy Note 9 ile ilgili tüm cevaplar için TSİ 18:00'da başlayacak olan canlı etkinliği beklemek gerekiyor.
 

Ekli dosyalar

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt