Samsung Galaxy Gio İçin Adobe Flash Player 10.3 %100 Çalışıyor

Sponsorlu Bağlantılar

61semih

61semih

Üye
data klasoru ıcınde adobeflash player dıye bır klasor felan yok NOT sızın verdıgınız flash player ı ındırıp kurdum
gerek hafıza kartı rw gerek sıstem hafızası ro dada bu klosor grunmuyor? cozumu varmı
chazım rootlu menude superuser var

----------Eklendi @ 23:18:55 ---------- Yazıldı @ 22:31:36 ----------

hallettım tamamdır oldu

61semih

61semih

Üye
ama her sıtede calıstırmıyor ornegın yıldız.tv de flash yukleyın dıyor ama bırcok sıtede sorunsuz calısıyor fılm ızleme sıtelerınde vs guzel çalışıyor teşekkürler

70cL

Üye
su mediafire ın şifresi nedir indiremedim.

okan_okay

okan_okay

Üye
mediafire sifresi ne ya ?

huso4545

huso4545

Üye
Medifire linki şifreli ben başka bi yerden bulup indirdim şifresiz olarak upload ettim

heval1

Üye
Kardeş indiremedim

ozgur2266

Üye
Oldu valla eline saglik. Uygulamalar ve oyunlar sorunnsuz

SquAD_CruEL

Üye
Medifire linki şifreli ben başka bi yerden bulup indirdim şifresiz olarak upload ettim
cok sagol

----------Eklendi @ 21:38:44 ---------- Yazıldı @ 21:15:01 ----------

Sagol

express-crazy

Üye
Öncelikle kolay gelsin.Ben dede aynı telefon var fakat root programıyla .com.adobe deki lib'e, sd den dosya atamıyorum nasıl atacağım?

----------Eklendi @ 23:04:04 ---------- Yazıldı @ 22:17:25 ----------

Kardeşim bu kopyalama işini başardım fakat,ben bunu unroot yapmak istyiorum onuda anlatırmısın lütfen.Bana root öğret bende sana oyun sunucusu kurıyım :D

erdemmm271

Üye
şifre soruyo

rococo

rococo

Üye
eline sağlık

tekila123

tekila123

Üye
ellerine sağlık kardeş :) bide şu rootlama olayında garanti gitmeseydi keşke :/

kartalcrazyy

Üye
root exploreri silince calısmıyor:)

byurtkuran

byurtkuran

Üye
Galaxy S de olur mu PM atarsan sevinirim.

harunserefli

Üye
Konu Tamamen Alıntıdır Konuyu Yayınlayan Arkadaşa Teşekkürler

Önce Root Exporler i indir >>>

1-Sonra Telefonu Rootlayın (Garanti Gider)
Rootlamak İçin Önce
Programını İndir

2- Dosyayı olduğu gibi sd card içine at. Zip olarak at.
3- Telefonu recovery mode ile aç. Home tuşu ve power tuşuna aynı anda basılı tutacaksın.
4- karşına bir menü çıkar. Oradan apply update from sdcard olanını yani 2.sini seçeceksin. Ses tuşlarıyla aşağı yukarı gider. Home tuşuna basarak okeyleyin.
5- 2-3 saniye birşeyler yükler yükledikten sonra install aborted falan yazmazsa olmuştur. Eğer yazarsa bir hata yaptın demektir. Telefonu resetle ve gir menüde superuser varsa root tamam.

Daha Sonra

1.Tabikide root yetkisi olması gerek, (garanti gider ama root geri alınabiliyor)
2.İlk önce flash player rar dosyasından çıkan bütün dosyaları, hafıza kartına atın.
3.Adobe Flash Player.apk dosyasını telefondan yükleyin.
4. root explorer yükleyin ve açtığınızda, üstte yazan R/W yazısını R/O olarak değiştirin
5.lib dosyasının içinde bulunan
libflashplayer.so
libstagefright_froyo.so
libstagefright_honeycomb.so
libysshared.so

6.bu dosyaları, rootexplorer yardımıyla,. /data/data\com.adobe.flashplayer/lib/ içine atın.
7.Şimdi gelelim en önemli yere. bu dosyalara sırasıyla, parmağımızı basılı tutup.
8.Çıkan ekranda "permisions" seçiyoruz. 4 dosyayıda alttaki resim gibi ayarlıyoruz.

9.Hepsine tamam deyip çıkıyoruz. telefonu yeniden başlatmanıza gerek yoktur. direk internete girip deneyebilirsiniz. Hayırlı uğurlu olsun. Bu sürümde menüye ayarlama programı da eklendi

Dosyaları İndirmek İçin

Froyo sürümünde, üstteki flash player yüklenmiyosa, bu linkteki flash playeri yükleyin tele, sonra üstte yazan, lib dosyasındakileri uyguların, o zaman inşallah çalışır.

Çalıştığına Dair Video

herkese selam arkadaşlar link indirdim flash telefona attım kurdum rot exp. olayinda hallettim ama şu lib ten çıkan dosyalari rotun içine atamıyorum bilgisayar root exp. gormuyor yada başka dosya içinde ben bulamıyorum yardımcı olabilirmisiniz

anxtasyy

Üye
haci nerde link ben goremedim

anxtasyy

Üye
haci nerde link ben goremedim

gio5660

gio5660

Üye
Dostum data data comadobeflashplayer lib e at demissim ama zaten bu dosyalar lib in icinde.dedigin gibi resim isaretleme olayinida yaptim ama sitelerde flash desteklemiyor tel gio 2.3.3 yardim.

musti_turgut000

Üye
hocam data/data.. da gözükmüyo flash player acil yardım :(((

supperstriker

Üye
ya kardes lib klasörünün içindeki lib dosyaları gözükmüyo

Üst Alt