samsung galaxy ace s5830i cmw yükerken installation aborted hatası

Sponsorlu Bağlantılar

ceza4758

Üye
    Konu Sahibi
samsung galaxy ace s5830i cmw yükerken installation aborted hatası
arkadaşlar telefonu yeni aldım ve keşke almasaydım diyorum berbat bi telefon neyse telefonu rootladım sonra ise jellybeast diye bi rom buldum onu kurucaktım cmw varrdı onu sd kart'ın içine attım recovery modda açtım cmw kuruyorum installation aborted diye bi hata çıkıyor yok mu bi çaresi lütfen yardım edinnnn

bide bu romu yükledikten sonra android 4.1.1 olucak markette bu sürümün oyunlarını v.s. indirebilecek miyiz ?

kapakli511

kapakli511

Üye
indiremessin :) çünkü ace armv6 işlemci olduğu için çoğu 3D oyunları açamaz ..

ceza4758

Üye
    Konu Sahibi
hmm peki bu hatanın çözümünü bilen yok mi ?

NOKAN

Üye
bendede galaxy wonder var ve installation aborted htası veriyor sistem bAŞLANGIC yazısından ileri gitmiyor recovery menude ünlem işaretli bi hata veriyor sistemi yüklerken sorun neden bilmiyorum telefonumu kullanamıyorum yardımcı olabilirseniz sevinirm

The Shadow

The Shadow

Üye
bendede galaxy wonder var ve installation aborted htası veriyor sistem bAŞLANGIC yazısından ileri gitmiyor recovery menude ünlem işaretli bi hata veriyor sistemi yüklerken sorun neden bilmiyorum telefonumu kullanamıyorum yardımcı olabilirseniz sevinirm
konuyu hortlatmışsın :ehe neyse telefonun samsung yazısından ileri gitmiyorsa halfbrick olmuştur orjinal romu tekrar yukle düzelir :)

Üst Alt