Galaxy Ace Hatalı Rom

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lolumad

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy Ace Hatalı Rom
Arkadaşlar ben birkaç gün önce internette bulduğum jellybean 4.1.1 romunu yükledim . fakat romu yükledikten sonra telefonun açılış ekranında kaldığını gördüm . biraz araştırıp forumlara baktım ve sorunun romda olduğunu farkettim. Maclaw isimli bir yapımcının yayınladığı rom hatalı arkadaşlar ve sanırım virüslü . düzeltmeye çalıştım bilgisayarda fakat telefonu bilgisayara bağladığımda bilgisayarımda arızalandı . herkesi o yüzden uyarıyım dedim . maclawın yayınladığı rom daha kararlı değil . ayrıca bana da yardımcı olucak birisi olursa sevinirim . telefonu ne yaptıysam olmadı . format dahi attım . ama açılış ekranında kalıyor . Telefonum samsung galaxy ace S5830i yardımcı olucak birisi var mı ? :ağlarım:

Samet.25

kardes rom virüslü olsa dahi pc ne zarar vermez cunku tel acılmıyor virüsüde gönderemez bende 5830i kullanıyorum bazen rom yüklerken banada oluyor genelde yanlıs yuklemeden veya uyumsuz romdan kaynaklanıyor orjinal stock 5830i romunu indir odin programı ıle kur

• Beğen
Tepkiler: Dede

lolumad

Üye
    Konu Sahibi
şimdi şöle bişey var tel açılıyo fakat açılış ekranında kalıyo . talk it / K-lite gibi programlarda telefonu hemen algılıyo. zaten bende talk it den yeni bir rom yüklerken tam o sırada virüs bulaştı bilgisayar bi daha açılmadı.bi de daha önce hiç odin kullanmadım bi açıklayabilir misin

Samet.25

cok kolay odin programını ındır bide 5830i stock rom u ındır netten ındırdıgın stock romun ıcınden 4 dosya cıkacak telefonu kapat acarken dowloand moda al yanı acarken ses kısma ses acma ve power tuslarına basarak ac daha sonra usb ıle pc ye bagla odın programını pc den ac ve telefondan ses acma tusuna bas ındırdıgın stock romdakı 4 dosyayı odıne ekle phone csc modem fılan var uygun yerlere ekle start a bas bu kadar duzelır telefon daha ayrıntılı acıklamalar nette mevcut

lolumad

Üye
    Konu Sahibi
peki saolun bi de odini deniycem. ama şöle bişey de var . telde virüs var onu napıcam :(

Samet.25

Telin sistem dosyalarinda virus oldugunu sanmiyorum.buyuk ihtimal hafiza kartina virus bulasti hafiza kartini bicimlendir sonra odin ile stock romu yukleyince virus filan kalmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt