[rom] Galaxy Ace S5830i - Android 4.1.1

Sponsorlu Bağlantılar

tokarlı

Üye
tel çekmiyor kardeş

kralsensin98

kralsensin98

Üye
Telefonun acil durumda gözüküyor anlattığın gibi yükledik. Ama acil durumda gözüküyor 2 kere tekrar kurduk durum gene aynı bi çözümü varsa yazar mısın ? veya yapan varsa yazar mısın ?

hykranlı

Üye
bu romu kullanan var mı ?

dogu73

dogu73

Üye
dostum eğer bi işin altına girdiysen lütfen sorunlara yardımcı ol.
telefon cekmeme problemi bendede var 3 kez yükledim değişen birşey olmadı.

TayfurBeyy

TayfurBeyy

Üye
Orjinal roma nasil donebiliriz bunu yuklediken sonra cok denedim ama olmadi odinle yuklemede hata verdi? Yapabilen varmi?

abdullah3188

Üye
muhammed kaçar ben aynısını yaptım en sonda reboot attım fakat yine aynı şekilde galaxy ace ekranında donuyor

riko63

Üye
arkadaslar ben bu romu yeni yukledim kulaklık dısında harika çalısıyor yapılan hataları okudum çok şasırdım benki ilk defa rom yukleyen biriyim sorunsuz hallettim mutlaka bi yerde bi hata yapıyorsunuzdur. tekrar soylim ben cok beyegendim oldukçada hızlı :)

Bülent872

Bülent872

Üye
imei problemi ne tam cevap alabilirmiyimbunu yapmak isteyenler 2.3.6 olanlar hic uğraşmayın G.playdan homo luncheri indirin oluyor
bide grantiside gitmiyor

kinqda61

Üye
hafıza kartının içine rar dosyası olarak mı atıyoruz?hattımı okumuyor acil yardım tekrar attım ama yıne aynı sıkıntıyla karsılasıyorum ne yapmam gerek

Bülent872

Bülent872

Üye
eski haline cevir odin ile

golcu10000

Üye
arkadaşlar ben ilk defa yükleyecem yorumlarda sim kart sorunu oluyomuş okudum o halledile bilir mi TEŞEKKÜRLERARKADAŞLAR YARDIM EDERSENİZ ÇOK SEVİNİRİM LÜTFEN TEL BÖYLE KALMASIN :bilmm

MuhammeDCrT.

Üye
Arkadaşlar ben bu androidi yükledim ama hattım çekmiyor telefon hattı görmüyor yani ama androidi yüklemeden önce bir sorunu yoktu yardımcı olur musunuz ?Sım kart okumuyorr ?

Bülent872

Bülent872

Üye
olmuyor arkadaslar

yakisikli216

Üye
sorun sizde galiba arkadaslar link te var paylasımda cok guzel olmus emege saygı lütfen adam ugrasmıs paylasmıs tskrlr emegin için

Bülent872

Bülent872

Üye
herseyin orjinali guzel odin ile eski haline cevirdim gayet iyi size 4.1.1 diyor ama Or;Vine yi veya 4.x.x isletim sistemi isteyen uygulamalari G.Playden gormuyorherseyin orjinali guzel odin ile eski haline cevirdim gayet iyi size 4.1.1 diyor ama Or;Vine yi veya 4.x.x isletim sistemi isteyen uygulamalari G.Playden gormuyor

yakisikli216

Üye
arkadaslar ben yukledim gayet güzel calıstı kamara sorun yok rehber yedekleyin kiesle sonra yeniden yukleniyor emegi için tskrlevet gplayda geewa pool live yukleyemedim cok sevdigim bir oyun bilardoewet yukleme guzel oldu ama gercekten hattı gormuyor :(

Bülent872

Bülent872

Üye
yani 4.1.1 gibi kandirmalara gelme o telefon yine 2.3.6

Üst Alt