Samsung Galaxy Ace 2 İçin Jelly Bean Güncellemesi Geliyor


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Samsung; Galaxy Ace 2 için, Jelly Bean yazılım güncellemesini Nisan ayı sonunda Türkiye'ye göndereceğini açıkladı.

Galaxy Ace 2 için sunulan Android Jelly Bean yazılım güncellemesi PC senkronizasyon yazılımı KIES üzerinden ya da FOTA aracılığıyla operatör veya Wi-Fi ağı üzerinden yüklenebilecek.

Çift çekirdekli 800 MHz işlemcisi ile Samsung Galaxy Ace 2 TouchWiz 4.0 arayüze sahip. Samsung’un farklı platformdaki arkadaşlarınızla iletişime geçmenizi sağlayan ChatON anlık mesajlaşma uygulamasını da üzerinde barındıran ürün,n 3.8 inç ekranı bulunuyor.Jelly Bean ile gelecek yeni özellikler

Jelly Bean ile beraber daha hızlı arabirim ve menü geçişleri
Yenilenmiş Touchwiz
“Veri Kullanımı” özelliği ile kullanıcıların data kullanım miktarını görebilmeleri ve isterlerse sınırlama koyabilmeleri
“Google Now” ile daha hızlı arama
Yeni bildirim çubuğu sayesinde bildirimlere daha hızlı ulaşım
Android Jelly Bean ile birlikte Google Play Store’dan indirilen bazı uygulamalarda sadece Android Jelly Bean’e özel sunulan fonksiyonlara erişim
 
Buğra

Buğra

Admin
bundan sonrada güncelleme almaz herhalde
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt