Samsung corby pro mu nokia e71 mi?

• 24 Ekim 2010
  • 1423 Okunma
  • 10 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. MERHABA ARKADAŞLAR BEN ÇOK KARARSIZ KALDIM... NOKİA E71 VE SAMSUNG CORBY PRO ARASINDA;
    BEN WİFİ İLE İNTERNETTEN VİDEO İZLEMEK İSTİYORUM VE OYUN OYNAMAK İSYORUM SİZCE HANGİSİ DAHA İYİ KARAR VERMEDİM... TEŞEKKÜR EDERİM

SİZİN ÖNERİCEĞİNİZ TELEFON VARSA ÖNERİN:DOKUNMATİKDE İSTİYORUM AMA FARKETMEZ.....

:bilmm

Yazan: KingFK
  2. samsung corby java işletim sistemi olduğu için fazla oyun almaz..
    ama e71 symbian 9.2 işletim vardır daha çok oyun ve program alır..
    benim tavsiyem GPS kullanmayacaksanız nokia e63 alın aynı özellikte ve daha ucuz birtek gps yok..

3. birde internetten video izleyebiliyormuyum ve müzik falan indirebilirmiyim

--------------- Ekleme ---------------

samsung dIşardan oyun ve program atabilirmiyim.... İYİ AKŞAMLAR

4. dostum e71 corby nedir;) alınca farkı anlarsın..

5. Ben Sana Daha iyisini Yazayım
    Daha Yeni Ve Şık Modeli var
    E5 Teknolojix te 600 TL
    E71-E72 den Daha iyi ve Yeni
    Kısaca E5 te ne var dersen
    5 Megapixel Kamera
    Wifi-3G-S60 Yazılım
    Q Klavye
    Buyur Biraz ingilizcen Varsa Karşılaştırması BURADA
    E71 369 Mhz işlemcili E5 600 Mhz
    < Resmi açmak için tıklayın >

6. Kesinlikle e 71 bunun nedeni 1.nokia kalitesi 2.simbiyan işletim sistemi 3.corby pro gibi bi telefonun yanında daha iyi camera ve özelliklere sahip olması 4.sü corbnin berbat dokunmatiği ve hantal sekli.:D:oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke:

7. Samsung'dan uzak dur derim. Servisi berbat. Nokia E71, Corby Pro'dan çok daha üstündür. Ben E71 kullanıyorum telefon hatasız resmen.

8. corby pro

9. bn corby pro kullanıyorum dokunmatik nokia n 97 den daha başarılı yani hassas ve hoş bi şekli var tabii hangisi da uzun kullnılır onu zaman gösterir

10. bende samsung corby pro kullanıyorum gerçekten memnunum şimdilik ama gerçekten nokia gibi çok fazla oyun ve program yükleyemiyorsun.. QWERTY klavyesiyle mesaj yazmak çok rahat ve şeklide şık..

11. saçmalama ya Allah'ını seversen e72'den neresi iyi? aralarında dünyalar kadar fark var.Fiyatı bile neredeyse 200 lira pahalı e72'nin :nono: tasarım ve arayüzde cabası

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/11/2018 - 15:46