Samsung Ace S5830 Vs Samsung Galaxy Young S6130

• 9 Ekim 2013
  • 1322 Okunma
  • 8 Cevap

1. Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür diliyorum başlıkta belirttiğim gibi hangisi daha iyi arkadaşlar sizce hangisini almalıyım size göre burada karşılaştırdım youngun işlemcisi , aceninde bataryası önde çıktı ??
    http://kiyas.la/tr/cep-telefonu/karsilastir/Samsung-Galaxy-Ace-S5830-vs-Samsung-Galaxy-Young-S6310
    Cevaplarınızı bekliyorum ve teşekkür ediyorum .

Edit : Hangisi Daha uzun süre sarjı gider ?

Yazan: byqesqin
    Son düzenleme: 9 Ekim 2013
  2. ben ace derim (4.2.2 rom yüklersin) ama galaxy y nin şarjı daha iyi biliyorum

3. ikiside birbirinden berbat :)

4. o da doğru sayılır ama bence ace :S :)

5. galaxy young s6310 tabiki daha fazla ram hız,dahili hafıza,daha guncel android surum
    ---
    ben s6310 kullanıyorum ace 2 de cift cekirdek olmasına ragmen jely beande kasıyor. bu telde de jely bean var ama kasma yok hiç

6. yaw ne boş boş konuşuyon :nono: kullanmayı bilmeyene kasar tabii sen bi de bana sor jb nin performansını :10numara:

7. sakin dostum.bi konuda gormustum kasıyo diyolardı hep ondan dedim =) =)

8. e derler tabii adamlar 6-7 ay gb kullanmış alışmış şimdi jb ye geçince kasıyor derler tabii :D bir custom rom kursan bazı yerleri editlesen sonuç gb den farksız olur tabii :)

AHKE bunu beğendi.
  9. Kasar tabi, ikisini de almayın bence. 2.el başka cihazlara yönelin daha iyi.

Yüklüyor...
26/09/2018 - 14:18