Samsun preston(s5603) kullanıcıları buraya...

Sponsorlu Bağlantılar

ismail_23

Üye
    Konu Sahibi
Samsun preston(s5603) kullanıcıları buraya...
Merhaba arkadaşlar,artık preston kullanıcıları adı altında bi sayfada toplansak diyorum.Telefon gerçekten çok güzel ve bir çok özelliğe sahip burda birbirimizle bilgi ve uygulamaları paylaşırsak daha güzel olmaz mı? Katılımlarınızı bekliyorum....

• Beğen
Tepkiler: dust61, OmerAslantas, snp55 ve 16 diğerleri

Genc-_Sezar

Üye
telefon süper yha 2 hafta oldu alalı yanlız benm bi sorunm var aacaba sizde varmı bilmiyom ama telefon herşeyi geri alıyor misal saat 2 yapıyorum aradan 3 4 saat geçiyor yine 1 saat geriye geliyor yine aynı şekilde blutut ile gelen müzikler felan hafıza kartı gelsin diyorum yine aradan 3 4 saat geçi,yor telefon hafızasına alıyor umarım açıklayabilmişimdir

darklordozan

darklordozan

Üye
güzel telefon 1 aydır kullanıyorum fiyatına göre uygun. Genc-_Sezar evet sanki banada bi kaç defa oldu öyle bişey ama bi kaç kere rastladım kamera kayıt yeri 'h.kartı' yaptığımda bi kaç gün aradan sonra 'telefon haf.' geldiğini anladım dahada olmadı hatrladığım kadarıyla...

pwrock

Üye
selam arkadasım ben sana yardımcı olayım bende iki hafta önce s5603 aldım cok memnunum ama yeni alan arkadaslar icin söylim telefon saat güncellemesi yapıyor avrupa saatine göre ayarlıyor siz bu ayarı kapatmadan türkiye saatine dönmez telefon bunun icinde ayarlar bölümünde saat ve tarih kısmındaki saat güncelleme devre dısı bırakmanız yeterli hadi kolay gelsin :))

VOLKANCUMHURIYE

Üye
:)) Selamlar. bu telefonun özelliklerini artırma durumumuz varmı? örneğin oyun ,ve program filan yükleyebiliyormuyuz?, mobiltv özelliği var yazıyor ama herhangi bir tv programı göremedim. mobiltv yükleyeyim dedim uzantısı sis olduğundan desteklemiyor..

ismail_23

Üye
    Konu Sahibi
Msn programı yükleyen var mı?

VOLKANCUMHURIYE

Üye
şimdi bir kaç program indirip deneme fırsatı bulabildim. uzantısı jad ve jar olan bir çok javalı programı destekliyor.
msn ile işim olmadığında yüklemedim. ama bir yerde okumuştum ebuddyy programını çalıştırıyormuş ve çok başarılı bulmuşlar.

ismail_23

Üye
    Konu Sahibi
Yüklediğin güzel programlar varsa burda paylaşırşan güzel olur

okan5

Üye
biraz garip olacak fakat bende fotograf cekerken(videoda zoom ses tusuyla oluyor) zoom yapamıyorum 3 gun oldu alalı hem zoom yapamıoyorum hemde flashını fener olarak kullanamıyorum ?

duzeltme : arkadaslar az once yabancı bir forumda buldum *#0*# yapıp cıkan menuden cam led i secip flashı devamlı sureyle acabiliyoruz

ismail_23

Üye
    Konu Sahibi
zoom konusunda ilk günler bende biraz sıkıntı çektim :) Fotograf kaliteside beklediğimin üstünde çıktı açıkcası bence gayet hoş çekiyor.Bazı arkadaşlar eleştirmiş telefonu wi-fi si yokmuş kamerası düşükmüş diye e kardeşim bu paraya bu kadar bu telefonun 5mp ve wi-fi liside mevcut bas 1000 tl yi git jet al o zaman :)

egeli61

Üye
Arkadaslar tum yorumları okudum fakat bı pc suite hakkında yorum yapan olmamış. Ben avea hattımla samsung 5603 telefonumu modem olarak kullanıp laptopumla internete bağlanmak istiyorum. Fakat bunun için pc suite programı gereklı, bu programı bıraz arastırdıktan sonra samsungun ıstesınde ve farklı sıtelerde bu uygulamayı bulup bılgısayarıma yukledım fakat yuklendıkten sonra telefonumun pc suıte ıle uyumlu olmadığını söyledı guncellestırme yaptım yıne olmadı. Sizde kullandığınız pc suite programı varmı? Bu ımkandan nasıl yararlanıyorsunuz? Tesekkur ederım

VOLKANCUMHURIYE

Üye
biraz garip olacak fakat bende fotograf cekerken(videoda zoom ses tusuyla oluyor) zoom yapamıyorum 3 gun oldu alalı hem zoom yapamıoyorum hemde flashını fener olarak kullanamıyorum ?

duzeltme : arkadaslar az once yabancı bir forumda buldum *#0*# yapıp cıkan menuden cam led i secip flashı devamlı sureyle acabiliyoruz

zoom yapabilmel için çözünürlüğü düşermelisin..

efecem

Üye
ön kamerayı nasıl kullanıyoruz bilen varmı ? ve oyun nerden yükleyeceğiz ?

hnd_

Üye
kamerayı kullanırken siyaz beyaz vs bu efektleri bulamadım nasıl yapacağız?

--------------- Ekleme ---------------

birde bugün arkadaştan duydum mobil tv varmış doğrumu?ve arama olduğunda ters çevirdiğinde sessize geçiyormuş bunu nasıl ayarlıyabilirim??

fzrsfatih

Üye
selam arkadaşlar bende yeni aldım,dün akşamdan beri kurcalıyorum.zoom özelligini buldum sonunda.kamara açıkken ayarlara giriyoruz.yine orda bir ayar işareti var.oraya da tıkladıktan sonra yönergeleri göster diyoruz.zom özelligini açışoluyoruz.
bende oyun yüklemek istiyorum.yardımcı ollursanız

ozyman95

Üye
Arkadaslar tum yorumları okudum fakat bı pc suite hakkında yorum yapan olmamış. Ben avea hattımla samsung 5603 telefonumu modem olarak kullanıp laptopumla internete bağlanmak istiyorum. Fakat bunun için pc suite programı gereklı, bu programı bıraz arastırdıktan sonra samsungun ıstesınde ve farklı sıtelerde bu uygulamayı bulup bılgısayarıma yukledım fakat yuklendıkten sonra telefonumun pc suıte ıle uyumlu olmadığını söyledı guncellestırme yaptım yıne olmadı. Sizde kullandığınız pc suite programı varmı? Bu ımkandan nasıl yararlanıyorsunuz? Tesekkur ederım

kardes sen kutuda çıkan cdyi tak pcne ondan sonra pc suidi veya ordan istediğin programı seç sonra yükle intten indirmene gerek yok zaten kutu da çıkıyo cdsi

--------------- Ekleme ---------------

beyler die bi site buldum içinde msn var facebook var ve bir yığın dolusu s5603e uygun oyun var beğendiğin programı seçiosun download kısmından telefon modelini deniosun sonra jad ve jar dosyalarını atıyosun telefona önce jar sonra jadı yüklüyosun çalışıyo

habibe17

Üye
arkadaşlar ben yükledim msn isteyen orda kanka msn var görünümü çok şık isteyen yükleyip girebilir bende videoları izleyemiyorum flash player istiyo ama netten yükleyemedim desteklenmeyen içerik dio bi yardımcı olursanız sevinirim

ozyman95

Üye
aga inndir.comda bulamadım paylaşırsan sevinirim

Elaphe

Üye
S.a Bende Preston aldım 2hafta oldu 10numara cep daha program olayıla ugraşmadım da oyun yükledim java oyunlar calışıyor da ben dokunmatik oyun bulamadım bulan olursa haber versin ben bulursam burdan yazıcam

habibe17

Üye
inndir coma gir orda kanka msn var yada ara bölümüne direk yaz çıkıyor ordan yükle ama telefonundan yükle

Üst Alt