S8500XXJID - S8500XXJJ9 * Firmware Bada 1.2 Versiyon Yükseltme Ve Link

Sponsorlu Bağlantılar

dttatu

Üye
bizler yenilikleri deneyelim diğer telefonlardan daha rahat güncelleniyor ve uygulanıyor

zmatyar

zmatyar

Üye
önce ful flash ile bada 1.2 yapacağız ( xxjıd ) daha sonra güncelleme xxjj9 geçiniz hakikaten çok stabil.

Silinen Üye 1929612

Silinen Üye 1929612

Kapalı Hesap
kardeşim bu firmware samsung c3510 a oluyor mu olursa nasıl yapcaz:hmmm

ahmetcans

Üye
Teşekkürler gayet başarılı fakat kimse garanti dışı kalmaz demesin samsung kendi sitesine ve telpayada mesaj attım ikiside bizim dışımızda bir yazılım yüklendiğinde ortaya çıkabilecek sorunlardan samsung sorumlu değildir gibi mail attılar isteyen varsa inanmamakta ısrar eden maili frward yapabilir

Gelelim 1.2 de ne var ne yok arkadaşşımız gayet başarılı bir şekilde anlatmış yapamayan yada yaptıktan sonra sorun çıkanların ya teknoloji ile arası iyi değil yada sıradışı bir problem telefonunda mevcuttur yani normal bir samsung wave de hiç bir sorun olmuyor. Ayrıca farklılık beykeleyen arkadaşlar nasıl bir beklenti içinde anlamak mümkün değil
Telefonun tek sorunu flash desteği oda os2.0 de zaten çözlmüş bada os 2 ye gelene kadar yazılımda pek bir farklılık yok gibi gözüksede bu nasıl baktığını ve beklentinizin ne olduğu ile alakalı :D 1.2 çok güzel telefondan anlamayınlar için biraz sabır 2011 sonunda kieste olur belki 1.2 euheuheuh bekleyin heycana gerek yok ama performans beklentisi yüksek olanlar yüklesin artıları benim şu ana kadar rastladığım
menü geçiş arasındaki hız
sürekli hata vermemesi
telin kendi kendine restart yapmaması
1.02 de ki msj iletim raporlarının tekrar gelmemesi
Tuş kilidini açarken yeni bir Açmak için ekrana dokunun> yazısı
AnA menüye girmeden önceki tuşlar rehber mesajlar ikonlarının ana menüdeki linklerle değişebiliyor olması
belki daha öncede vardır emin değilim ama orta tuşa bastığımızdaki menünün de yatak olarak dönmesi
Web browser ın dolphin 2.2 olması dolayısıyla nette hızlanma fakat '' idizi.net '' den artık dizi izleyemiyorum sebebi yazlımla ilgilimi bilmiyorum
Telefonu pc ye usb den bağladığınızda telefonunuzun hala özgür olarak hareket edebilmesi
Samsung app de 1.2 ye ait uyguları indirebilmek
msj atarken klavyede sürükleyerek yazma modu

Şimdilik aklıma gelenler bunlar unuttukklarım varsa arkadaşlar ekler zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkürler

viranufuk

viranufuk

Üye
hocam teşekürler verdiğin bilgiler için lakin çok geçmek istiyorum 1.2 ye bir sürü uygulama var çoğuda ücretli olmuş onlar gidermi hafıza kartını yedekliyip tekrar karta atsak oyun uygulama v.s tekrar çalışırmı onun için korkuyorum çünkü dedğim gibi yüklediğim uygulamaların bir çoğu şimdi ücretli

erem.qns

erem.qns

Üye
Bu şekilde firmware yükleme taraftarı değilim. Fakat telefonum artık iyice kasmaya basladı. Msjlar gec gıdıo,menuler yavasladı. Farkı hissedebiliyorum.
Çok kararsızım 1.2'yi Kiese bekliyorum ama gelicek gibi görünmüo hiç. Firmware atmaktan da çekiniyorum. Napıcamı bilmiyorum :S

battlefield2

battlefield2

Üye
bizde teknik servise 1.2 ye yükselttirebilirmiyiz

ahmetcans

Üye
Yeni farkettiğim bir özelliği daha eklemek istedim

Pil bitmek üzereyken bir anda sinir bozucu ekran kontrasının düşmesi ve sürekli pil tamamen boş yazısı durumu
ekran kararması artık yok pil bitmesine çok yakınyen değilde biraz daha vakit varken söylüyor ve sürekli dakkada bir uyarmıyor güzel bir özellik

Kiese gelmesi biraz geç olacak gibi gözüküyor firmware de bir problem olmazsa neden garantisi bozulacak diye korkuyorsunuz anlamadım ama sorumluluk almakta istemem

Zaten garanti 2 senede dolacak sen bunun 1 senesini 1.2 için 1 senesinide 2.0 için bekliceksen e oda senin kararın :D Ben denedim bişi olmuyor demek kolay fakat herhangi bi sorun olursada böyle şöyle oldu denmesinden rahatsızlık duyarım
Neticede bu işlemi yaparken yanınızda değilim nasıl yaptığınızı bilmiyoruz o yüzden pek ısrar etmek yersiz ama telefonun hızlandığı kesin olarak test edilmiştir video paylaşım sitelerinde tube gibi bulabilirsiniz sürüm karşılaştırmalarını

Diğer bi durum app lerle ilgili sevgili arkadaşlar yazılım denilen şey ayrı bir konu sizin samsungappden profil oluşturarak indirdiğiniz uygulamalar bambaşka birşey bundan çıkan özet şudur ki zaten ücretsiz olarak indirdiğiniz uygulamaları tekrardan ücretli olsa bile indirebilirsiniz fakat yazılımda diğer sürümlerde olan aspahlt yok maalesef bende mail attım samsungapp e ve daha önce ücretli değilken app den indirmedim ve yazılımla birlikte geldiği için şuan satın almaktan başka seçeneğim yokmuş tabikide yazılım yükledim demedim yanlışlıkla sildim dedim arkadaşlar uyduruyorsun sana ozaman öle cevap vermezler demesin diye açıklama gereği hissettim

Ayrıca bada os 2 için merak edenler ....teknosada bu konuyu sordum yok okonuda bilgimiz demesi türkiye için pek bi bu aylarda gelemiyeceği hakkında bir fikir edinmeme neden oldu önümüzdeki 2 3 aya bakmamız gerekiyor sanırm ...

bLuEwaVex

Üye
selam arkadaşlar bada os 1.2 yi yüklerken sorunla karşılaşıyorum. kies in yeni sürümünü yükledim. os 1.2 için otomatikman güncelleme bildirimi alıyorum. ancak güncelleme bir türlü başlamıyor. telefonla bağlantı kesildi lütfen bağlantıyı denetleyin diyor. ancak ben bağlantısını kesmek için hiç bişi yapmıyorum. ne yapmam gerekiyor fikri olan var mı?

ganster86

Üye
selam arkadaşlar bada os 1.2 yi yüklerken sorunla karşılaşıyorum. kies in yeni sürümünü yükledim. os 1.2 için otomatikman güncelleme bildirimi alıyorum. ancak güncelleme bir türlü başlamıyor. telefonla bağlantı kesildi lütfen bağlantıyı denetleyin diyor. ancak ben bağlantısını kesmek için hiç bişi yapmıyorum. ne yapmam gerekiyor fikri olan var mı?
kies 1.5.3 ile dene

rmznklcl

Üye
arkadaşlar bu yazıları dikkate almayın
kies ten 1.2 nin orjinali zaten yüklenebiliyor.
burada yazılanları yaparsanız bunun 2 katı kadarda eski haline getirmek için uğraşacaksınız.

aşağıdaki linkten de konu ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz

lordox96

Üye
multiloaderı da upload edebilirmisin kardeş?

sencan66

Üye
meraba benım telefonuma samsung apps'tan hiç bir şekılde yükleme yapamıyorum dosyayı indiriyorum ancak yükle seçeneği soluk şekılde kalıyo ve yükle seçeneğinin üzerine mause ile gelınce bağlı bir aygıt yok diyor sol tarafa bakıyorum telefonum bağlı gözüküyor yardım istıyorum...
bi de işletim sistemim şuan 1.0, ben bunu da yükseltmek istıyorum verilen linklerden dosyaları indirdim ancak dosyayı açmak istediğimde karşıma bi şifre olayı çıkıyo ne yazacağımı da bilmiyorum acil yardım kafayı sıyıracammm şimdiden teşekkur ederim

erem.qns

erem.qns

Üye
kardes senın telefon daha kız gıbı yanı ham. Gerek yok byle multıloadera fln
sen cıhazı bagla ac kiesi. Ztn sana uyarı verıcek guncelleme var dıe. Guncelle cıhaz olsun 1.2

Üst Alt