S60v5 Telefonlar İçin Belle Talebinde Bulunuyoruz

Sponsorlu Bağlantılar

fetih_1453

fetih_1453

Üye
Selamlar,

[FONTn Binlerce (Belki e Milyonlarca) "Nokia 5800 XM" Kullanıcısından Sadece Birisiyim. Ben Sizlerin Nokia 5800 XM Cep Telefonu Modelinize Gereken Önemi Vermediğinizi Düşünen İnsanlardan da Sadece Birisiyim. Sizler Yeni Çıkarttığınız Telefonlar için "Symbian Anna" ve "Symbian Belle" Güncelleştirmelerini Yayınladınız. Ancak Bizler (Nokia 5800 XM Kullanıcıları) için Böyle Bir Güncellemenin Mümkün Bile Olmayacağını Dile Getiriyorsunuz. Sorarım Size: Bugün Dünyada Nokia'nın En Çok Kullanıcısı Olan Telefon Modeli Hangisi? Bu Kadar Kullanıcıyı Bir Hiçmiş gibi Sadece Yeni Model Bir Telefon Almaya İtmek için Kenara Atmanız Kabullenilebilir Bir Durum Değil Doğrusu. Dünya Üzerinde Kendisine Rakip Bile Görmediğim Telefon Şirketi Olan Nokia'dan Sırf Bu Sebepten Dolayı Nefret Eder Hale Geldim. Sizin Müşteri Hizmeti Politikanız Müşteriyi Kendi Şirketinizden Soğutmak mıdır? Sizlerden Ricam; Eğer "Nokia 5800 XM" Cep Telefonu için Hiç Güncelleştirme Yayınlamayı Düşünmüyorsanız Bile Bu Fikrinizi Bir Daha Gözden Geçirin ve Son Güncelleştirme Bile Olsa Symbian Anna ve Symbian Belle'yi İçerisinde Barındıran Düzgün Bir Güncelleştirme Yayınlayın.[/FONT]

Hepinize İyi Çalışmalar, Mutlu Yarınlar Dilerim.

Saygılarımla, Ad Soyad

Bende böyle bir şey hazırlamıştım belki kendi yazmak isteyenlere fikir verir diye mesaj altında ekliyeyim dedim.

Bu tür bir güncelleştirmenin olması imkansız diyerek üşenmeyin bir e-mail atacaksınız parasıyla değil ya ALLAH (C.C)'dan umut kesilmez. Bir umut belki dikkate alırlar ve yeni bir güncelleştirme yayınlarlar...

Hayal kurmadan hiçbir şey olmaz. Hayalse hayal dalga geçmek yerine işi eyleme dönüştürelim...

----------Eklendi @ 22:56:32 ---------- Yazıldı @ 22:50:19 ----------

Nokia 5800 Kısımlarını S60v5 olarak düzelttim sonradan aklıma geldi :)

- - - Eklendi - - -

aytekin_34

Üye
Belle gelmez , gelemez ancak forumlardaki sıradan insanların yaptığı yazılımlar kadar bi yazılım yapamaz mi nokia ? Belle Shell uygulamasında ki görselliği bir güncelleme ile bizlere sunamazmı ? Zamanında bu telefonla skyfire ile çatır çatır video izlenmiş nokia kendi tarayıcısını bu tarayıcı gibi güncelleştiremez mi ? Burada olmayacak bir şey yok 5800 oyun dışında uygulamalarda çok kötü bir telefon değil bence öyle aman aman bi performans vermesede whatsap vb. Uygulamalarda bir sıkıntı çıkarmayacak güçte . Bi twitter uygulaması yapamaz mi 5800 için . Nokia ya versiyon 60 a gecemedigim için mail atmıştım ertesi gün arayıp versiyon 60a geçmeme yardımcı oldular . Nokia mailleri dikkate alacaktır . Böyle bir şeyi hep beraber istemek mantıklı .

goktas19

goktas19

Üye
Symbian Belle, nokia attigim e-mail uzerine 5800in boyle bir sistemi kaldiramayacgindan dolayi gelmeyeci ve sanirsam tamamen symbian s'lerden nokianin elini cektigini soyleyebilirim....

westside03

Üye
nokia artık s60v5 leri unuttu yapacak baska bısey yok malesef sitesinden bile sildi bizi nokia nın sitesinde telefonlarda arama yaptım n97 diye bir telefon bulunamıyor diyor

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Vay be zaten biz hep geri planda kalıyoruz :agla2:

lazye

lazye

Üye
arkadaşlar en mantıklı windows phone 8 telefonları beklyn.yada android aln ama sakn ace,gio,mini,t20,galaxy y gbi telleri almyn yni . Wonder,samsung galaxy s i9000 (600) lira 0 ı,i9070,ace 2,xperia neo v gbi tellere bkn brz para brktrn aln bnce !

sercrazy2

sercrazy2

Üye
Arkadaslar 5800 a bunların gelmesi imkansız bir şey, zaten telefonun max rami 128 mb, kaldıki bunun kullanabildiğimiz kısmı yarısı bile değil, işlemci hızımız da ortada 434 mhz, ancak o görsellik için nokianın oturup düşünüp bu telefonlar için daha az ram harcayan bir sistem yapması gerekir ki nokia bunu yapmaz, artık nokia eski nokia değil, android e geçmeme direnişleri ne içindir hiç anlamıyorum zaten, symbian ı iOS sanıyorlar sanırım, iphone u sevdiğimden değil ama şu anda androide kafa tutabilen bir işletim sistemi iOS...

Kısacası CFW lere devam :)

azrock

azrock

Üye
Arkadaslar 5800 a bunların gelmesi imkansız bir şey, zaten telefonun max rami 128 mb, kaldıki bunun kullanabildiğimiz kısmı yarısı bile değil, işlemci hızımız da ortada 434 mhz, ancak o görsellik için nokianın oturup düşünüp bu telefonlar için daha az ram harcayan bir sistem yapması gerekir ki nokia bunu yapmaz, artık nokia eski nokia değil, android e geçmeme direnişleri ne içindir hiç anlamıyorum zaten, symbian ı iOS sanıyorlar sanırım, iphone u sevdiğimden değil ama şu anda androide kafa tutabilen bir işletim sistemi iOS...

Kısacası CFW lere devam :)

Ah şunu bir anlasalar...

ConnorKenway

ConnorKenway

Üye
Kardeşim saçmalamayın atın bi cfw yeter sanki belle gelince telefon hızlancak.
Bu uğraşlarınız boşuna

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Geldiği zaman gerekli bilgiler aktarılır haberdar edilir arkadaşlar. Konunun açık kalmasıda gerekmez, gereksiz tartışmaların uzamaması için konu :locked:

Üst Alt