Telefon Tavsiyesi s4 ü satıp nokia lumia alacagı acil fikir.

Sponsorlu Bağlantılar

KD1907

KD1907

Üye
  • Beğen
Tepkiler: GökhanERMCLR

nsren

nsren

Üye
    Konu Sahibi
Bence Lumia almakla iyi edersin. Takılan bir S4 kullanacağıma hızlı bir 820 kullanırım daha iyi.

kesinlikle çok doğru. S4 ile oyun oynarken mesaj veya arama geldiği zaman saçmalama moduna geçiyordu. Lumia telefonlara karşı acayip bir on yargım vardı. Taki alıp kullanana kadar. Üstelik aldığım telefon orta sınıf bir lumia. Bu bile bu kadar hızlı mükemmel iken üst sınıfı düşünmek bile istemiyorum :) bu orta sınıf lumia ile müzik dinlemek harika. S4 ile hoparlör den müzik dinlemek eziyetti resmen. İnşallah şu maddi durumlar düzelince üst seviye bir lumia alacağım. Ha bu arada kapağın komple değişmesi müthiş bir şey. Klasik Nokia geleneği :):) kapak değiştiriyorum temayı da kapak rengi ile aynı yapınca çok hoş oluyor:) s4 ten daha çok dikkat çekiyor. Ha birde geçiş efekti konusunda hasta oldum :) abi bu telefon çok iyi yaaaaaaaaaaaa :):)

KD1907

KD1907

Üye
kesinlikle çok doğru. S4 ile oyun oynarken mesaj veya arama geldiği zaman saçmalama moduna geçiyordu. Lumia telefonlara karşı acayip bir on yargım vardı. Taki alıp kullanana kadar. Üstelik aldığım telefon orta sınıf bir lumia. Bu bile bu kadar hızlı mükemmel iken üst sınıfı düşünmek bile istemiyorum :) bu orta sınıf lumia ile müzik dinlemek harika. S4 ile hoparlör den müzik dinlemek eziyetti resmen. İnşallah şu maddi durumlar düzelince üst seviye bir lumia alacağım. Ha bu arada kapağın komple değişmesi müthiş bir şey. Klasik Nokia geleneği :):) kapak değiştiriyorum temayı da kapak rengi ile aynı yapınca çok hoş oluyor:) s4 ten daha çok dikkat çekiyor. Ha birde geçiş efekti konusunda hasta oldum :) abi bu telefon çok iyi yaaaaaaaaaaaa :):)
Sallama arkadaşım ya. Yazdığın sorunların hiçbirini S4 te yaşamıyorum. Kendi S4 ün dandik olabilir ama her S4 için bunu söyleyemezsin. Bence S4 gayet iyi bi telefon. Tabi eksi yanları olabilir ama bu lumialarda da var merak etme. Bana göre de S4 lumia dan çok daha iyi bi telefon. Sana göre de tam tersi. Ama anlaşılan lumia aşığı falansın bunları yazdığına göreVe bu arada amacım kesinlikle tartışma çıkarmak değil yanlış anlaşılmasın sadece kendi fikrimi söyledim. Yanlış bişey söylediysem alınma kardeşim @nsren

• Beğen
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
teknoloji şans işi arkadaş istisnalar kaide yi bozmaz s4 güzel bir cihaz herkesin fikri farklı olabilir ama tutup bütün s4 lere laf atılamaz bu kullanıcıyı tahrik etme suçuna girer ve forum da cezası vardır

• Beğen
KD1907

KD1907

Üye
teknoloji şans işi arkadaş istisnalar kaide yi bozmaz s4 güzel bir cihaz herkesin fikri farklı olabilir ama tutup bütün s4 lere laf atılamaz bu kullanıcıyı tahrik etme suçuna girer ve forum da cezası vardır
Aynen bende onu diyorum arkadaş öyle bi demişki sanki tüm s4 ler çok kötü lumiaların hepsi harika..

• Beğen
nsren

nsren

Üye
    Konu Sahibi
tabiki herkes fikrini söylemekte özgür. Hepinizin fikrine saygı duymakla birlikte eleştiriye bariz bir şekilde tahammül edemiyor olmanız ilginç doğrusu. Size kısaca şu yolu gösterebilirim android bölümündeki samsung telefonlar hakkında ki şikayet konularına bakmanız yeterli. Sonrda wp bölümünde ki sorunlara bakın farkı zaten anlarsınız. Ayrıca salla demek yanlış bir kelime. Sen biliyor musun ki benim çevremde s4 kullanaların sayısını. Ve bir soru ben kullandığım telefon hakkında yorum yapıyorum peki siz ?

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
tabiki herkes fikrini söylemekte özgür. Hepinizin fikrine saygı duymakla birlikte eleştiriye bariz bir şekilde tahammül edemiyor olmanız ilginç doğrusu. Size kısaca şu yolu gösterebilirim android bölümündeki samsung telefonlar hakkında ki şikayet konularına bakmanız yeterli. Sonrda wp bölümünde ki sorunlara bakın farkı zaten anlarsınız. Ayrıca salla demek yanlış bir kelime. Sen biliyor musun ki benim çevremde s4 kullanaların sayısını. Ve bir soru ben kullandığım telefon hakkında yorum yapıyorum peki siz ?
Bende kullandım güzel kardeşim :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: nsren
nsren

nsren

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar kimse alınmasın gücenmesin ben markadan ziyade şuna bakarım beni ne kadar mutlu ediyor. Nokia lumia gerçekten yapmış kimse kalkıp ta stabil değil demesin sistem ve arayuz gerçekten olmuş. Ayrıca s4 konusunda deneyim olarak emin olun tahmin ettiğinizden çok deneyim yaşadım hatta o telefonu almak için htc one telefonu sattım ben. Hepsi yalan demişsiniz dışa verdiği ses konusu da mı yalan. Unutmayalım ki s4 tam 2000 lira ile satışa sunuldu ve verdği performans kullanıcı yorumları ile birlikte ortada.

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
lumia da güzel :)

• Beğen
Tepkiler: nsren
nsren

nsren

Üye
    Konu Sahibi
Zaten konuyu baştan sona okuyunca anlarsınız marka fanı olmadığımı. Konuyu açarken yardım istedim ben. Lumia hakkında hiçbir fikrim yok yardımcı olun diye. Hatta hangi modeli alayım diye sordum çünkü modellerini bile bilmiyordum gözüm samsungtan başka birşey görmediği için. Şimdi 820 aldım ve fikirlerimi ve deneyimlerimi paylaşıyorum. Bunda yanlış birşey yok. Samsung, Nokia ya da iphone benim babamın malı değil ve yaptıkları kardan benim payıma düşen birşey de yok fakat insanlar para verip alıyor bu telefonları. Ve fikir sahibi olmaları lazım. Ani çıkış yapmadan önce adil ve objektif olmak hem kendimize hem de forumdan faydalanıp bilgi sahibi olmak isteyenlere faydalı olacaktır. Hiç tanımadığınız bir insan hakkında öyle sallama veya yalan atma demek yanlış.

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Haklısın

KD1907

KD1907

Üye
@nsren merak etme bende s4 kullaniyorum kullanmadigim bi telefon hakkinda konuşmuyorum yani. Ayrica sallama dememe alindiysan hic kusura bakma valla. Lumia da güzel telefon biliyorum ama bence s4 daha iyi. Buna kullandıkları market leri örnek verebilirim mesela.

Son düzenleme:
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
@nsren merak etme bende s4 kullaniyorum kullanmadigim bi telefon hakkinda konuşmuyorum yani. Ayrica sallama dememe alindiysan hic kusura bakma valla. Lumia da güzel telefon biliyorum ama bence s4 daha iyi. Buna kullandıkları market leri örnek verebilirim mesela.
Android market kaç sene de bu hale geldi? 2 senelik bir mağaza ile karşılaştırmak başlı başına bir hata. Ayrıca yüzlerce çöp uygulama olacağına adam akıllı 50 uygulama olsun yeter diyenlerdenim ben. Ayrıca her şey donanım demek değildir;)

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu ve nsren
KD1907

KD1907

Üye
Android market kaç sene de bu hale geldi? 2 senelik bir mağaza ile karşılaştırmak başlı başına bir hata. Ayrıca yüzlerce çöp uygulama olacağına adam akıllı 50 uygulama olsun yeter diyenlerdenim ben. Ayrıca her şey donanım demek değildir;)
Yalnız madem böyle diyosun yani lumia yeni kıyaslamak yanlış diye o zaman bende diyorumki @nsren demiştiki S4 ün şikayetlerine bakarsanız anlarsınız diye S4 neredeyse 1 yıl önce çıktı ama lumia daha yeni o yüzden şikayet gelmemesi normal lumia çıkalı 1 yıl olsun o zaman görüşürüz şikayet bakımından.

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Yalnız madem böyle diyosun yani lumia yeni kıyaslamak yanlış diye o zaman bende diyorumki @nsren demiştiki S4 ün şikayetlerine bakarsanız anlarsınız diye S4 neredeyse 1 yıl önce çıktı ama lumia daha yeni o yüzden şikayet gelmemesi normal lumia çıkalı 1 yıl olsun o zaman görüşürüz şikayet bakımından.
Kusursuz bir telefon daha üretilmedi. Zira insan oğlu olarak gözümüz hep yükseklerde olur. Ayrıca wp8 eksiksiz bir sistem değil. Eksiklikleri yazmaya kalksam sayfalar yetmez. En basiti bildirim tepsisi yada dosya yönetici proğramı desem yeter. Ama bunlar sistemi ve telefonu kullanmaya engel teşkil etmiyor. Android 1.0 sürümü ile şimdi 4.4 sürümü arasında dağlar kadar fark varsa wp8 de gelişimine devam edecektir. Bence önemli olan kullandığınız sistemden zevk almaya bakmaktır. O firmalar şirketler kârlarından bize pay vermiyorlar ki. Telefon bize hizmet etsin yeter..

• Beğen
Tepkiler: KD1907
KD1907

KD1907

Üye
Kusursuz bir telefon daha üretilmedi. Zira insan oğlu olarak gözümüz hep yükseklerde olur. Ayrıca wp8 eksiksiz bir sistem değil. Eksiklikleri yazmaya kalksam sayfalar yetmez. En basiti bildirim tepsisi yada dosya yönetici proğramı desem yeter. Ama bunlar sistemi ve telefonu kullanmaya engel teşkil etmiyor. Android 1.0 sürümü ile şimdi 4.4 sürümü arasında dağlar kadar fark varsa wp8 de gelişimine devam edecektir. Bence önemli olan kullandığınız sistemden zevk almaya bakmaktır. O firmalar şirketler kârlarından bize pay vermiyorlar ki. Telefon bize hizmet etsin yeter..
Aynen öyle kardeşim. Android nası hızlı bi şekilde gelişiyosa windows ta öyle gelişecektir. Ve sonunda ikisi de İOS u yakalayacaktır diye tahmin ediyorum :) Şu an en iyisi İOS ama gelişme hızı bakımından yine iyi tamam ama bi android ya da windows olamaz bence:) Ve dediğin gibi önemli olan kullandığın sistemden zevk almak..

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
nsren

nsren

Üye
    Konu Sahibi

sana diyecek tek söz bulamıyırum. Belli ki sabit fikirlisin. Kıyas olarak kullandığı marketi örnek vererek teknolojiden ne kadar abladığın belli oldu. Samsung young ta aynı marketi kullanıyor unutma o halde s4 ile eşdeğer.

KD1907

KD1907

Üye
sana diyecek tek söz bulamıyırum. Belli ki sabit fikirlisin. Kıyas olarak kullandığı marketi örnek vererek teknolojiden ne kadar abladığın belli oldu. Samsung young ta aynı marketi kullanıyor unutma o halde s4 ile eşdeğer.
Bana "tanımadığın insanlar için sallama deme" diyene bak ne kadar seviyeli konuşuyor. Neyse, diyosunki youngla s4 aynı. Ahahahah sadece gülüyorum. Madem aynı o zaman yükle bakalım NOVA 3 ü younga?

nsren

nsren

Üye
    Konu Sahibi
tabiki aynı değil mesajı dikkatli oku. Bende kıyaslamaya yanlış yerden baktığını anlatmaya çalışıyorum zaten. Ayrıca bir yanlış anlama var ben s4 ile 820 yi kıyaslamadım tabiki s4 ün üstün yanları çok var. Dedim ki orta seviye bir lumia böyleyse üst seviye bir lumia nasıl. Yakınlarında orta yada üst seviye bir lumia varsa Bi kullan bak bakalım hız ve görselliğe. Beni daha iyi anlarsın.

Üst Alt