Telefon Tavsiyesi s4 ü satıp nokia lumia alacagı acil fikir.

Sponsorlu Bağlantılar

enterneoll

enterneoll

Üye
sınıf arkadaşım sailfish kullansa ben de kullanıyor Olcam değil mi abi çok komiksiniz,bir wp yi anlamak için en az 1 ay kullan oyle gel
1 hafta zor dayandım ;) ve sınıftaki arkadaşımın telefonu sürekli elimde sms yetmiyor :((

Invoke

Invoke

Üye
kardeş interenet uzerinden degil yarın halletmem gerek telefoncularda bulurum sanırım. önemli olan şey telefon hakkında hiç bilgim yok. tavsiye bekiliyrum özellikle. hangi model ve neden. s4 ü çok aratır mı.

Ne beklediğine bağlı...

papakudioflu

papakudioflu

Admin
kullanmadan yorum yapma demişler ama 1 haftalık lumia 920 kullandım ve ayrıca sınıf arkadaşım eylül ayından beri kullanıyor ve şu anda satıyor mavi lumia 920 isteyen varsa buradanda duyurulur izmir'deyiz ;) belki size iyi bir indirim yaptırırım
:blink: mavi Lumia 920 mi? Özel yapım mı?:hmmm

enterneoll

enterneoll

Üye
:blink: mavi Lumia 920 mi? Özel yapım mı?:hmmm
siyahın üstüne bitane silikon tarzı kap takıyor ama gerçekten çok uyumlu oluyor :)

buna benzer ama bu değil

enterneoll

enterneoll

Üye
evet abi bu olabilir ve arkadaşlar beni yanlış anlamayın ben wp düşmanı değilim şu an almam sadece onu söylüyorum benim için önemli olan sistemin önce hacklanmesi ve modifiye edilebilir hale gelmesi ve aynı zamanda mağazanın zenginleşmesi o zaman bende wp telefon alıp deniyeceğim

nsren

nsren

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar telefonu aldım. 820 aldım hız konusunda resmen kendini aşmış Nokia. :):)o geçişler filan nasıl öyle;) şimdi acil uygulama ve tavsiye bekliyorum.telefon için güncelleme var onu bilen var mı. Vifi gerekiyor.çok güzel bir telefon gerçekten.yardımcı olan herkese tekrar teşekkür ederim. Şu an hiç pişman değilim.çok karizma olmuş :)

Invoke

Invoke

Üye
Arkadaşlar telefonu aldım. 820 aldım hız konusunda resmen kendini aşmış Nokia. :):)o geçişler filan nasıl öyle;) şimdi acil uygulama ve tavsiye bekliyorum.telefon için güncelleme var onu bilen var mı. Vifi gerekiyor.çok güzel bir telefon gerçekten.yardımcı olan herkese tekrar teşekkür ederim. Şu an hiç pişman değilim.çok karizma olmuş :)

Hayırlı olsun, aradıklarını wphone bölümünde bulabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
nsren

nsren

Üye
    Konu Sahibi
oraya bakacağım ama özellikle tavsiye edilen birsey var mı. Yani bilmem gerek neler var

GökhanERMCLR

GökhanERMCLR

Üye
öncelikle şundan başlamalıyım ki lumia dediğimiz cihaz markette 2 dk kurcalamakla anlaşılmaz ,siz hayatınızda hiç kullanmadığınız bir sistemi konuşuyorsunuz? Ben ios ve meego kullanmadım sadece once öğrenin sonra konuşun .Cihaza gelirsek şu an için sıfır 720-620-520 de alabilirsin, ikinci el 920-820 de ,hiçbir farkı olmaz iki gün önce forumda paylaştım 1 gb isteyen oyunları 512 rame yukleyebiliyoruz ,ki sen 600 Tl ye alacağın android cihazı anca 2 3 ay kullanırsın samimi diyorum :) benim tavsiyem lumia al hiç olmadı ikinci el iphone 4 de iyidir:)

Kullanmadıgımı nerden biliyorsun kardeşim.. ? Kullandım ve hiç bi şekilde begenmedim görsellik diye birşey yok os de... sadece kutucukların rengini değiştrebilirsin :D ayrıca ben tartışmaya girmiyorm fancılıkta yapmam böyle bir huyum yok sen androidi kullanmayı bilmiyordun demekki güzel kardeşim.. wp de her gün aynı şeyleri yapıcaksn hiçbir değişiklik yapmazsın aynı ios gibi al birini vur ötekine, kesinlikle tavsiye etmiyorum.. 4.4 kitkatı bekliyoruz cihazın dahada güzel olacagına eminim..

nsren

nsren

Üye
    Konu Sahibi
açtığım konuya mesaj yazınca bildirim geldi o yüzden baktım. Ben konu başında da yazmıştım idareten diye. Bu mesajdan sonra isteğiniz yorumu yapın ama sadece şunu söylüyorum idreten aldığım lumia 820 s4 e bin basar. Hele hız konusunda hala hayretler içindeyim. Hele iki gün öncede lumia Black güncellemesi de geldi ki sorma gitsin. Bana tavsiyede bulunan herkese tekrar çok teşekkür ederim. İyi forumlar.

GökhanERMCLR

GökhanERMCLR

Üye
açtığım konuya mesaj yazınca bildirim geldi o yüzden baktım. Ben konu başında da yazmıştım idareten diye. Bu mesajdan sonra isteğiniz yorumu yapın ama sadece şunu söylüyorum idreten aldığım lumia 820 s4 e bin basar. Hele hız konusunda hala hayretler içindeyim. Hele iki gün öncede lumia Black güncellemesi de geldi ki sorma gitsin. Bana tavsiyede bulunan herkese tekrar çok teşekkür ederim. İyi forumlar.

H.olsun kardeşim umarım bu hevesin yerini can sıkıntısına bırakmaz çünkü bnde nokia deneyimlerimde genelde hüsrana ugradm..

• Beğen
Tepkiler: nsren
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Hayırlı olsun :)

• Beğen
Tmobile

Tmobile

Üye
Önerebileceğimiz Uygulamalar Vs Herşey WP8 GENEL Forumunda Bulunmaktadır .:D.

• Beğen
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
video Player için MoliPlayer i önerebilirim.
Youtube Hd video izlemek ve download için güzel bir uygulamadır.
Oyun için minion rush zaman geçirmek için harikadır.

• Beğen
nsren

nsren

Üye
    Konu Sahibi
evet wp bölümünün neredeyse tamamını okudum ve gerçekten çok faydalı şeyler öğrendim. Bana göre telefonun tek eksiği uygulama azlığı. Onun da çözümü var zaten SABIR :) ayrıca hız haricinde bu telefonda o kadar tatlı ince detaylar düşünülmüş ki çok hoşuma gitti. Ve son olarak güneş ışığı da ekran çok canlı.

fk555897

fk555897

Üye
Bence Lumia almakla iyi edersin. Takılan bir S4 kullanacağıma hızlı bir 820 kullanırım daha iyi.

• Beğen

Üst Alt