Haber S4 Mini İçin Android 4.4.2 KitKat Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

reflex

reflex

Üye
Onu ben paylaştım sammobile ve xda da herkse uyuyor kimsenin haberi yok çıktığından Rusya 4.2.2 indirin otomatik güncelliyor Türkiyeyi beklemeyin 2 haftaya zor alır performans batarya canlılık çok güzel beğendim
Şimdi Rusya kursam otomatik güncellenirmi 4.4.2 ye

wondermu

Üye
Şimdi Rusya kursam otomatik güncellenirmi 4.4.2 ye

Evet kurmak isteyen arkadaşlar 4.2.2 Rusya stock romunu indirip güncellemeleri kontrol et dediğinde kitkat otomatik iniyor ota üzerinden diğer türlü link falan. Yok hiç bir sitede ve Türkiye için çıkması zaman alır bana göre

reflex

reflex

Üye
Evet kurmak isteyen arkadaşlar 4.2.2 Rusya stock romunu indirip güncellemeleri kontrol et dediğinde kitkat otomatik iniyor ota üzerinden diğer türlü link falan. Yok hiç bir sitede ve Türkiye için çıkması zaman alır bana göre
Eyvallah denicem şimdi rusya romu indiriyorum heycan yaptım ne gibi özellikler varYalnız kurdum romu odinden hala costum gözüküyo cihaz modifiye edildi diyo

beytullah6767

beytullah6767

Üye
    Konu Sahibi
Bende indiriyorum şimdi

reflex

reflex

Üye
İndir indir ama bende cihaz modifiye edildi diyo onu bi çözeyim

The Shadow

The Shadow

Üye
Hayirli olsun arkadaslar hadi gozunuz aydin :)

vg_engin

vg_engin

Üye
İndirme linkini verebilir misiniz arkadaşlar :)

wondermu

Üye
Eyvallah denicem şimdi rusya romu indiriyorum heycan yaptım ne gibi özellikler varYalnız kurdum romu odinden hala costum gözüküyo cihaz modifiye edildi diyo

Eskisi gibi uyumama sorunu yok sonra daha hızlı bazı gereksiz uygulamar kalkmış bazı simgeler değişmiş
İndirme linkini verebilir misiniz arkadaşlar :)

4.2.2 Rusya romunu bul sammobile yada başka yerden odin ile kur ve daha sonra otomatik güncelleme yaptır

• Beğen
Tepkiler: vg_engin ve reflex
reflex

reflex

Üye
Eskisi gibi uyumama sorunu yok sonra daha hızlı bazı gereksiz uygulamar kalkmış bazı simgeler değişmiş

4.2.2 Rusya romunu bul sammobile yada başka yerden odin ile kur ve daha sonra otomatik güncelleme yaptır
Ben odinden kurdum rus romu cihaz resmi gözükmüyodu şimdi ilk önce rus sonrada Türkiye romu yükledim cihaz resmi şimdide güncelleme yok diyo

vg_engin

vg_engin

Üye
güncelleyenler ekran görüntüsü ekleyebilirmi acaba şimdiden teşekkürler

wondermu

Üye
Ben odinden kurdum rus romu cihaz resmi gözükmüyodu şimdi ilk önce rus sonrada Türkiye romu yükledim cihaz resmi şimdide güncelleme yok diyo

Rusya romunu kur tekrar senin knox sayacın ne durumda sadece Rusya firmwaresine vermişler 4.4.2 yi

beytullah6767

beytullah6767

Üye
    Konu Sahibi
Cihaz modifiye edildi :ah

nanotex

nanotex

Üye
Gençler bölgeyi rusya yapsak olmuyor mu? windows phone da öyle birşey vardı

nanotex

nanotex

Üye