Haber S4 Mini İçin Android 4.4.2 KitKat Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

beytullah6767

beytullah6767

Üye
    Konu Sahibi
atıyorum birazdantelefon çok sıcak ama yinede yapıyorum21781 soğuk halini düşünemiyorum :D 3d 7232 2d 1190 eski skorlarınıza bakın

reflex

reflex

Üye
atıyorum birazdantelefon çok sıcak ama yinede yapıyorum21781 soğuk halini düşünemiyorum :D 3d 7232 2d 1190 eski skorlarınıza bakın
Ooooo 3d puanı iyi çıkmış soğukken 22 bin civarı verir güzel bu konuda samsung stabilitesi söz konusuSkordan telefonun ne kadar akıcı olduğunu çıkarabiliyorumBen demiştim burda birileri yok iste open gl 3.0 pek bi fark gostermez falan ne gostermez bu puani opengl es 3.0 driver versyonu V45 ile aliyo en guncel driver ise V88 olmasi lazim o olsa tadindan yenmezde iste

beytullah6767

beytullah6767

Üye
    Konu Sahibi
güncelleme iyi geldi bide kararlılık çıkar mis :DBurdan butun s3 cülere diskavricilere s4 mini düşmanlarına selam olsun

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu ve reflex
reflex

reflex

Üye
güncelleme iyi geldi bide kararlılık çıkar mis :DBurdan butun s3 cülere diskavricilere s4 mini düşmanlarına selam olsun
Aynen aynen s3 culer gene hepsi degil bazilari diyodu iste s3 soyle iyi boyle iyi s4 miniden iyi nasil guncelleme cikmaz falan artik s3 olyle yucelttiki bazilari s4 le kapistiricaklar kizgin hirsli hircin neyse bu yaziyi okuyan her s3 cu ustune alinir alinmayin sakin

beytullah6767

beytullah6767

Üye
    Konu Sahibi
Linki nerden aldın :D

fatihcvk

fatihcvk

Üye
Bu rom bi harika dostum :D

• Beğen
Tepkiler: reflex
The Shadow

The Shadow

Üye

Aynen aynen s3 culer gene hepsi degil bazilari diyodu iste s3 soyle iyi boyle iyi s4 miniden iyi nasil guncelleme cikmaz falan artik s3 olyle yucelttiki bazilari s4 le kapistiricaklar kizgin hirsli hircin neyse bu yaziyi okuyan her s3 cu ustune alinir alinmayin sakin
Ayip oluyo ama :(

• Beğen
Tepkiler: beytullah6767, bydeathhhone ve reflex
reflex

reflex

Üye
Bu rom bi harika dostum :D
One ya öyle nasıl bi puan o s4 miniyi costurmuslar
Linki nerden aldın :D
Adam bizden hizli ne ara gordu yukledi bide ss atti bak sen ya bak xda da s5 programlari apk lari var kitkat icin gir s4 mini xda developer bul en guncel surum dosyalari yukleArkadaşlar ben yükledim ama telefon durumu özel gözüküyo ve ana bant durumu değişmemiş wifide çalışmıto ne yapcam ben

bydeathhhone

bydeathhhone

Üye
stabilite tüm s4 mini camiasına hayırlı olsun

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici

Diğer cihazları kullanan üyelerimize göndermeler yaparak tartışmalara sebep olabileceğinizi biliyorsunuz sanırım. :polis:

• Beğen
Tepkiler: The Shadow ve reflex
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Benim cihaz hakkında bölümünde united Arap emirates yazıyor Arabistan romumu kuracağım yani? Bir de cihaz rootlu set warranty bit kernel yazısı çıkıyor rom atarsam bundan kurtulurmuyum?

reflex

reflex

Üye
Diğer cihazları kullanan üyelerimize göndermeler yaparak tartışmalara sebep olabileceğinizi biliyorsunuz sanırım. :polis:
Tabikide alınmamalarını o yüzden söyledim asla tartışma olmasını istememSammobile dan indirdim yazılımı yeniden kurdum wifi sorunu gitti

• Beğen
Tepkiler: xavxmaxi
beytullah6767

beytullah6767

Üye
    Konu Sahibi
bu kim bilmiyorum ama yakalarsam çok kötü olacak :zzz:

The Shadow

The Shadow

Üye
One ya öyle nasıl bi puan o s4 miniyi costurmuslar
Adam bizden hizli ne ara gordu yukledi bide ss atti bak sen ya bak xda da s5 programlari apk lari var kitkat icin gir s4 mini xda developer bul en guncel surum dosyalari yukleArkadaşlar ben yükledim ama telefon durumu özel gözüküyo ve ana bant durumu değişmemiş wifide çalışmıto ne yapcam ben
Siz aosplerde kac aliyonuz antutudan ?

wondermu

Üye
4.2.2 de 20000 alıyodu 4.4.2 de 22000 civarı olmuş

23.955 de ben aldım 5-6gündür kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yok sadece tek sorun wifi Türkiye romunu göre daha az çekiyor kapsama alani düşmüş buda rus modeminden oluyor sanirim

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Beyler bizdede var bi s4 mini direk ayarlardan yapabilir miyim guncellemeyi?

Üst Alt