S3'ümün Ekranı Çatladı ve Görüntü Gelmiyor ! :( Ne Yapmamı Tavsiye Edersiniz ?

Sponsorlu Bağlantılar

MertcaN9

MertcaN9

Üye
bir zamanlar beğenmediğin N9 u 50 kere düşürdüm neredeyse böyle ciddi bir sorun olmadı :) ama sorununa gelecek de olursak geçmiş olsun öncelikle. bence yaptırmaya değer.

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
bir zamanlar beğenmediğin N9 u 50 kere düşürdüm neredeyse böyle ciddi bir sorun olmadı :) ama sorununa gelecek de olursak geçmiş olsun öncelikle. bence yaptırmaya değer.

düşürme konusunda nokia'ya birşey diyemem kaliteli telefonlar,sağol

ama eminim dik olarak düşmeseydi birşey olmazdı :evet: en fazla çizilirdi

şuanda para biriktiriyorum yaptıracağım :evet:

dookie85

dookie85

Üye
telefonun sağlamlığı bi yere kadar arkadaşım, biraz kısmet meselesi. en sağlam telefonu da alsan, ters bi şekilde düşse ona da olan olur. yerinde olsam öyle bi telefonu okula götürmezdim sanırım, çalınma ihtimali de var, okul bu. ben de lumiayı alırsam işe getirmemeyi düşünüyorum dermişim.

komando04

komando04

Üye
tekrar geçmiş olsun

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
telefonun sağlamlığı bi yere kadar arkadaşım, biraz kısmet meselesi. en sağlam telefonu da alsan, ters bi şekilde düşse ona da olan olur. yerinde olsam öyle bi telefonu okula götürmezdim sanırım, çalınma ihtimali de var, okul bu. ben de lumiayı alırsam işe getirmemeyi düşünüyorum dermişim.

çalınma çalınmaz çünkü hattım faturalı eğer çalınacağını hissedersem telefonunun mobil verisini aktif ederim ve gps'i açarım bu sayede telefonun yeri google latitude'de benim arkadaşım olarak ekli olan kişiler terafından telefonun yeri görünmüş olur,ararım babamı bakar s2'den yerime gider adamı döve döve telefonu alırız :)

düşme konusu dediğin gibi,en sağlam telefonu alsanda olacağı varsa olur diyelim ki 6. katta balkondan aşağı bakarken telefonu kurcalıyorsun ve bir anda elinden kayıyor ve zeminde beton,lumia mı kalır ? en sağlam telefon olarak tabir ettiğimiz telefonlardan bence 3310 bile kalmaz illaki birşeyler olur:evet:

- - - Eklendi - - -

tekrar geçmiş olsun

sağol kardeşim :)

Kanuni_1520

Kanuni_1520

Üye
Gecmis olsun bence yaptirmaktan vaz gecme cok super bir telefon senin bu olayindan sonra gozum gibi bakicam bebegime

Üst Alt