S3'ümün Ekranı Çatladı ve Görüntü Gelmiyor ! :( Ne Yapmamı Tavsiye Edersiniz ?

Sponsorlu Bağlantılar

jetpackjoyride

Üye
hacı sen biraz haşinsin heralde laptopun tuşları filanda sökmüşün geçmiş olsun

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim öncelikle geçmiş olsun çok fazla canını sıkma olucağı varmış..yapıma gelince servise ver bir defada yapsınlar temiz yapsınlar sonra kulanmak veya satma kararını alırsın eğer değiştirme gibi bir kararın olursa düşünemden onex + al kafadan bir defa sağlamlık ta çok idaalı bende dik düşerdim hemde merdivenelrden inerken sadece köşesi ezildi göçtü ama ekranında çzik dahi olmadı..

one x dememin sebebi zaten sağlamlığı ve ses kalitesi ayrıca performansıydı,one x ile futbol oynuyorlar birşey olmuyor forumda birisi paylaşmıştı :evet:

Kerim.

Kerim.

Üye
S4de alabilirsin

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
hacı sen biraz haşinsin heralde laptopun tuşları filanda sökmüşün geçmiş olsun

ben sökmedim onları kendiliğinden çıktı yerine taktım tekrar çıktı bende sinirlendim harici usb klavye aldım 10 TL'ye exper marka bozulana kadar :),:rica:

- - - Eklendi - - -

yok abicim note alacağım :) onlar ayrı bir telefon kullandıktan sonra bırakamıyorsunuz kolay kolay :ehe bende s3 varken note'u aradığım zamanlar oldu :)

- - - Eklendi - - -

S sınıfından biraz zor alırım gibime geliyor bak şimdi Samsung bir model yapıyor sonra onu biraz daha büyültüyor sıkıntılarından arındırıp işlemciyi 200 MHZ+ overclockluyor ve kullanıcıya veriyor :)

- - - Eklendi - - -

ne kadara satiyorsun :ehe

bilmiyorum büyük ihtimalle yaptırıp satarım bu şekilde çok ucuza gider gibi görünüyor 300-400 verirler gibi :evet:

- - - Eklendi - - -

ben yaptırırım bunu 590'a sonra 800-900 TL civarında bir fiyata satarım zaten ederi o olur gibime geliyor yanlış mı ?

- - - Eklendi - - -

bu arada arkadaşlar telefonun ekranına dokunmadan telefonu nasıl sessiz moddan çıkartabilirim ?

TeAmo42

TeAmo42

Üye

kılıf kullanmıyorum ve aşırı uyuz oluyorum kılıflara bir ara flip cover alacaktım fiyatı biraz pahalı diye almadım ki alsaydım eğer farklı birşey olmayacaktı çünki telefon dik olarak yere düştü

s3 ten xperia s'e geçme fikri biraz banada saçma geliyor ama fiyatı iyi diye dedim :evet: tamda s3'e alışıyordum + dün akşam burada açılan samsung servisinden arka kapak fiyatını sormuştum 48 TL demiştiler orijinal kapak :ağlarım:

bundan yaklaşık bir ay öncede rüyamda bir telefoncuda telefoncu telefonu incelerken telefonu yere düşürmüştü ve ekran aynı şekilde kırılmıştı telefoncu sorumluluk kabul etmemişti ve tabiki bende hemen uyanmıştım çünkü kabus görüyordum :evet: ama malesef şuanda rüya değil gerçek :(
Her ruyada gerçeklik payı vardır. Xperia s fiyatı uygun ama kullanırken hiç tat vermiyor menü geçişleri filan kasiyor gibi. Bilmiyorum o sıralar elimde s2 vardı dayım da ise Xperia s vardı. S2 ayrı daha rahat ve daha zevkli kullanım olarak. Ekran çözünürlüğü konusunda üstüne yok o ayrı :)
Ben silikon ile kullanıyorum ama dediğin gibi düşme de faydalı oluru bilmem.
Ama telefonundan soğuma servise yaptır eskisinden iyi olacaktır.

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

Her ruyada gerçeklik payı vardır. Xperia s fiyatı uygun ama kullanırken hiç tat vermiyor menü geçişleri filan kasiyor gibi. Bilmiyorum o sıralar elimde s2 vardı dayım da ise Xperia s vardı. S2 ayrı daha rahat ve daha zevkli kullanım olarak. Ekran çözünürlüğü konusunda üstüne yok o ayrı :)
Ben silikon ile kullanıyorum ama dediğin gibi düşme de faydalı oluru bilmem.
Ama telefonundan soğuma servise yaptır eskisinden iyi olacaktır.

bakalım arkadaşımdan parayı alıyım yaptırır kullanırım olmazsa bir dahada bozulursa gözünün yaşına bakmadan satarım onu
zaten seneye kadar büyük ihtimalle satarım çünkü note serisinden bir telefon almayı düşünüyordum :evet: hadi hayırlısı bakalım :)

bu arada telefonun ekranına görüntü gelmiyorken nasıl onu sessizden çıkartabilirim ekrana hiçbir şekilde dokunulmuyor telefonu kapatıp açtığımda direkt olarak ekran kilitleniyor yani yine birşey yapamıyorum :(

- - - Eklendi - - -

bu arada arkadaşlar bu parçayı alıp kendim videodaki gibi taksam işimi görür mü ?

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/samsung-galaxy-s3-gt-i9300-lcd-ekran-dokunmatik-71063307

PriZm

PriZm

Üye
Geçmiş olsun.

telefonu biraz sert kullanıyorsun gibi geldi bana.Bu tür pahalı telefonlarda gorilla glassmış çelik kasaymış vs çok güvenmemek lazım.

Bu tür telefonlar iyi korunmalı.sinirlenildiğinde falan sinir telefondan çıkarılmamalı :D(bunu konu ile ilgili olarak söylemedim)

jetpackjoyride

Üye
talip panpa sen kendini bi sorgula bence laptopun tuşları sökmüşün s3ü çatlatmışın benim neov 2 yıl oldu çizik yok biraz sakin ol ve kulaklı kılıflar varya ondan al hem popi olursun

Türe

Türe

Üye
Geçmiş olsun.

telefonu biraz sert kullanıyorsun gibi geldi bana.Bu tür pahalı telefonlarda gorilla glassmış çelik kasaymış vs çok güvenmemek lazım.

Bu tür telefonlar iyi korunmalı.sinirlenildiğinde falan sinir telefondan çıkarılmamalı :D(bunu konu ile ilgili olarak söylemedim)

Olum sen ne diyon ben s2 yi bildigin tum gucumle yere carptim sonra batarya arka kapak ve govdeyi tekrar yerlestirerek kullanmaya devam :kop2: :ehe

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Telefona şiddete Hayır.

• Beğen
Tepkiler: ~N.A.W.Y~
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Geçmiş olsun.

sağol kardeşim ama iş işten geçti,yaptırırsam eğer çok hassas kullanacağım vallaha :)

- - - Eklendi - - -

talip panpa sen kendini bi sorgula bence laptopun tuşları sökmüşün s3ü çatlatmışın benim neov 2 yıl oldu çizik yok biraz sakin ol ve kulaklı kılıflar varya ondan al hem popi olursun

sende taktın leptobun tuşlarına yahu :) :ehe

s3 kazayla oldu leptop ise çok fazla kullanıldığı için oldu ki donanımsal bir sürü arızaları var tam onu değiştirebilmek için para biriktirmeye başlayacaktım :ağlarım:

- - - Eklendi - - -

Olum sen ne diyon ben s2 yi bildigin tum gucumle yere carptim sonra batarya arka kapak ve govdeyi tekrar yerlestirerek kullanmaya devam :kop2: :ehe

ben yanlışlıkla basketball tipi nike ayakkıbımla 96 KG'lik ağırlıkla babamın s2'sinin üzerine bastım sadece çerçeve biraz ezildi :ehe s2 ler taş gibi ya s3'te s2 nin sağlamlığı gerçekten yok...

- - - Eklendi - - -

beyler bu arada telefonu bir türlü sessizden çıkartamıyorum ne yapmamı önerirsiniz ?

birde telefonun yere düşmesiyle beraber sadece ekranın kırıldığından nasıl emin olabilirim ?

komando04

komando04

Üye
yuh telefon fiyatı istemişler

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
yuh telefon fiyatı istemişler

malesef,servisçiye dedim sen olsan yaptırırmıydın ? diye aldığım cevap şuydu yaptırmazdım ama ekran fiyatına gider bir ace veya wonder alırdım...

Software95

Geçmiş olsun :(,benden sana tavsiye telefonun ekran bağlantı kablosunu çıkar tak sonra tekrar açmayı dene açılıyorsa açılır.Açılmazsa elleme çünki kırık ekranlar çok fazla radyasyon yayar :oke:.Telefoncuyada bakma S3'den Ace,wonder'e gecersen sıkılırsın

mcnpl4

mcnpl4

Üye
ben de alicam ama cok kotu oldu bu cam isi:/ benim sl canavar gibi ama s3 tek dususte boyle oluyorsa isim zor

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
işş arkadaşlar bu ilanı gördükten sonra benimkinin normal olduğuna inanmaya başladım :ehe

Link :

- - - Eklendi - - -

Geçmiş olsun :(,benden sana tavsiye telefonun ekran bağlantı kablosunu çıkar tak sonra tekrar açmayı dene açılıyorsa açılır.Açılmazsa elleme çünki kırık ekranlar çok fazla radyasyon yayar :oke:.Telefoncuyada bakma S3'den Ace,wonder'e gecersen sıkılırsın

telefonu henüz sökmedim

ostimdeki kazalı araçlar gibi öyle kutusunda bekliyor :evet:,telefonun çalıştığından emin gibiyim çünkü hemen hemen bütün fonksiyonları iş görüyor ancak sensörlerden korkuyorum

- - - Eklendi - - -

birde yukarıda yanlış link vermişim : http://www.ebay.de/itm/Samsung-Galaxy-S3-SIII-GT-I9300-Display-DEFEKT-Touch-Android-Amoled-Touchscreen-/140898304560?pt=DE_Handy_Organizer_Ersatzteile_Werkzeuge&hash=item20ce318230#ht_612wt_989 özür dilerim

felix atlarken telefonunu düşürmüş :ehe

- - - Eklendi - - -

ben de alicam ama cok kotu oldu bu cam isi:/ benim sl canavar gibi ama s3 tek dususte boyle oluyorsa isim zor

bence s4'leri bekle abicim,s3'ün böyle bir kusuru var ama onun haricinde bence mükemmel:oke:

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
üstüne bi soğuk su iç derim... geçmiş olsun

Üst Alt