S3'mu One X'mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
firat1231

firat1231

Üye
    Konu Sahibi

one s inde ülkemizdeki versiyonunun işlemcisi pek iyi sayılmaz :hmmm

ulkeden ulkeye farklılık gosteren bır durum mu bu islemci olayı ? :hmmm

- - - Eklendi - - -

Htc'ninde arayuzu guzel ya :) cok kararsızım ama benim aklım S3'te kaldıgından S3 almaya karar verdım aldıgım zaman Android Genel Destek bolumune konuyu acarım :D

- - - Eklendi - - -

Twitter'da sorayım dedim herkes S3 yazdı vayy :D

Why Always Me

Why Always Me

Üye
S3 Tabii yaa :D

hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye
One S in hindistan,türkiye ve diğer asya ülkelerine düşük işlemcili olanları satılıyor.Bir de herkesin s3 demesi one X i bilmediklerindendir iki telefonu da eline alıp inceleyen bi kişi mutlaka one X diycektir.

erko merko

erko merko

Üye
İki telefonuda uzun uzun kullandım malzeme kalitesi, tasarım olarak htc one x biraz daha iyi fakat genel olarak galaxy s3 daha iyi. Yinede one x+'yı bekle derim

codblackops2

codblackops2

Üye
aklım s3te kaldı demişsin bu zaten kilit cümledir,one x alsan bile aklın gene s3de kalacak ,o yüzden s3 al :)
pişman olmazsın emin ol

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
  • Beğen
Tepkiler: ~N.A.W.Y~
erko merko

erko merko

Üye
Navigasyon,Web,Smart stay vs gibi ek özellikler için S3
Kamera,Oyun performansı,Video kodek performansı,tasarım için One X

ben One X alırdım :) ve alacağım :)

Galaxy s3'ün oyun performansı daha iyi :oke: Fakat diğer yazdıklarında haklısın

erko merko

erko merko

Üye
Oyun performansi hakkinda bir örnek verir misin s3 ün daha iyi olduguna dâir?

En basitinden nova 3 htc one x'te ara ara kasarken galaxy s3'te çok akıcı bir şekilde oynanıyor, istersen youtube'da videolarına bakabilirsin .

badmus

badmus

Üye
siyah kernel sagolsun dual boot da geldi :D su an 2 romu birlikte kullaniyorum.
stock jelly bean ve cyanogenmod10
s3 al pisman olmazsin.

MasteLaa

MasteLaa

Üye

En basitinden nova 3 htc one x'te ara ara kasarken galaxy s3'te çok akıcı bir şekilde oynanıyor, istersen youtube'da videolarına bakabilirsin .
O performans değil uyumsuzluk ile aakalı optimizasyon yani bunu anlaman gerekirdi abi.

• Beğen
Tepkiler: hmgurbuz2
erko merko

erko merko

Üye

O performans değil uyumsuzluk ile aakalı optimizasyon yani bunu anlaman gerekirdi abi.

Kardeşim sorun tek o oyunda değil ki her oyunda olmasada bazı oyunlarda ara ara kasmalar oluyor one x'te çıkalı kaç ay oldu güncellemeler ile düzeltmeleri gerekirdi optimizasyon sorunlarını

Black White

Üye
Kişisel tercihim Htc One X'den yana olucaktır. Telefonun artılarını yazmaya üşeniyorum. Behzat ç'nin de dediği gibi Malzeme kalitesi yeterli bence. Performans bakımından eşit cihazlar zaten.

4PuNiSHeR

4PuNiSHeR

Üye
İki telefon da çok iyi pişman olmazsın ama bence S3 bi adım daha önde tüm anketlerde,araştırmalarda da bu sonuç çıkıyor.Kaldı ki satış rekoru kırmış bi telefon milyonlarca insan tercih edip almış bunca insan yanılıyo olamaz :)

PriZm

PriZm

Üye

Galaxy s3'ün oyun performansı daha iyi :oke: Fakat diğer yazdıklarında haklısın
One X'in daha iyi.Tegra 3 genelinde Mali400'den daha iyi.daha önce çok tartışıldı bu konu.Tegra 3 daha yüksek performans veriyor.

- - - Eklendi - - -

aradaki grafik farkına baktınmı peki?

erko merko

erko merko

Üye

One X'in daha iyi.Tegra 3 genelinde Mali400'den daha iyi.daha önce çok tartışıldı bu konu.Tegra 3 daha yüksek performans veriyor.

- - - Eklendi - - -

aradaki grafik farkına baktınmı peki?
Neye göre daha iyi ? :D Ne gibi bir fark var ? İki telefonuda bizzat kendim test ettim oyun konusunda grafik farkı yok ;)

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
erko merko

erko merko

Üye

Fatih bey THD oyunlardan ve Tegra'ya özel grafiklerden bahsediyor

Ben nova 2'den bahsediyorum nova 2'de tegraya özel olmadığına göre ne alakaya maydanoz ? Nova 2 gibi kaliteli oyunlarda one x'te ara ara kasmalar oluyor fakat galaxy s3'te çok akıcı bir şekilde oynanıyor demek istediğim bu.

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici

Ben nova 2'den bahsediyorum nova 2'de tegraya özel olmadığına göre ne alakaya maydanoz ? Nova 2 gibi kaliteli oyunlarda one x'te ara ara kasmalar oluyor fakat galaxy s3'te çok akıcı bir şekilde oynanıyor demek istediğim bu.
Nova 2 dememiş, genelden bahsetmiş sanırsam.
Nova 2'yi denemedim, sorun varmı bilmem ancak Nova 3'te sorun yok.

erko merko

erko merko

Üye

Nova 2 dememiş, genelden bahsetmiş sanırsam.
Nova 2'yi denemedim, sorun varmı bilmem ancak Nova 3'te sorun yok.

Pardon yanlış yazmışım nova 2 değil nova 3 olacak diğer mesajımdada nova 3 yazmışım zaten, nova 3 one x'te ara ara kasıyor arkadaşımın telefonunda denemiştim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...