S3'mu One X'mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
seytan_avcisi

seytan_avcisi

Üye
ben touchwizi daha çok beğeniyorum geçiş efektleri falan daha iyi bence ama yinede forever one x :)

firat1231

firat1231

Üye
    Konu Sahibi
off kafam karıstı. Aklımda acık ara S3 vardı. Sımdı One X i dusunmeye basladım,ama dediginiz gibi batarya sorunu varmıs. Bazı arkadaslar One X+ yı bekleyın dıyo. İlk cıktıgında ne kadar olur tahmin bile edemıyorum... :D daha fazla beklemek istemıyorum S3 benim Bebegim :D

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
o zaman s3 al kardeşim bu cihazların ikisi de seni pişman etmez zaten e sen memnun olduktan sonra o olmuş bu olmuş önemli değil ;)

seytan_avcisi

seytan_avcisi

Üye
off kafam karıstı. Aklımda acık ara S3 vardı. Sımdı One X i dusunmeye basladım,ama dediginiz gibi batarya sorunu varmıs. Bazı arkadaslar One X+ yı bekleyın dıyo. İlk cıktıgında ne kadar olur tahmin bile edemıyorum... :D daha fazla beklemek istemıyorum S3 benim Bebegim :D
valla lisede bir kız arkadaşımın var galaxy s3ü hiç öyle harika değil bi kere ben 1.000+ tl telefonu tuttuğumda iyi bir his isterim bildiğin plastik kasa :D ama sen git bi one x tut bakalım direk ben en iyi telefonum hissini veiyor :naughty:

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
valla lisede bir kız arkadaşımın var galaxy s3ü hiç öyle harika değil bi kere ben 1.000+ tl telefonu tuttuğumda iyi bir his isterim bildiğin plastik kasa :D ama sen git bi one x tut bakalım direk ben en iyi telefonum hissini veiyor :naughty:

o hissi alamayan olursa bende var o hissi verebilirim. :op:

bende one x kullanıyorum :)

hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye
Ben One S kullandığım halde çok memnunum ki Htc nin en iyi cihazından bahsediyoruz One X adi bile adamı cezbediyor :D

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Bence tasarım olarak dersen s3 ve daha bilindik daha çok tutulan bir cihaz başın sıkıştımı satabilirsin daha htc'yi tanımayıp samsungu sağlam zannedenler :D htc çok sağlam gerçekten ve verdiği his güzel samsung normalde alınmayacak bir cihaz bence ama şahsen s3 alırım sistem olarak güzel ama sağlamlık açısından htcyi tutmaz tabiki birbirlerine göre pek üstün özellikleri yok ama alacak olsam ben s3 alırdım:)

Why Always Me

Why Always Me

Üye
One x+ 'yı beklerim dersen bekle ama beklemek istemiyorum dersen S3 al bence on numara cihaz :oke:

MasteLaa

MasteLaa

Üye
One X derim ben nedenlerini yazardım uzun uzun ama vaktim yok ki :(

doctorrr

doctorrr

Üye

Vallahi bir sonraki yaza artık kardişim :D O zaman döktürürüz inşallah :D
birdahaki yaza yokuz kardişim mevzumuz asıl o zaman başlıyor :D 15 tatilin 5 günü toplayıcam alayınızı hem süleymandan 5 gündür haber alamıyorum :(

PriZm

PriZm

Üye
Navigasyon,Web,Smart stay vs gibi ek özellikler için S3
Kamera,Oyun performansı,Video kodek performansı,Beats Audio,tasarım için One X

ben One X alırdım :) ve alacağım :)

MasteLaa

MasteLaa

Üye

birdahaki yaza yokuz kardişim mevzumuz asıl o zaman başlıyor :D 15 tatilin 5 günü toplayıcam alayınızı hem süleymandan 5 gündür haber alamıyorum :(
Valla yazın ygs ve LYS bitirecem zaten :) Neyse konu dağılmasın kısacası One X :)

• Beğen
Tepkiler: doctorrr
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...