S3'mu One X'mi ?

• 11 Ekim 2012
  • 4172 Okunma
  • 95 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bu iki telefon arasında kaldım. Sızce hangisini almalıyım ? Tesekkurler

Yazan: firat1231
  2. En basitinden yükseltilebilir hafıza ve çıkarılabilir batarya yönünden S3. :)

3. başka artısı ne ? one x in malzeme kalitesi yeter.

kardeşim bu konu forumda bol bol mevcut biraz araştır istersen one x al istersen s3 al

ben one x kullanıyom çokta beğeniyorum tavsiye ederim he bu arada s3 de alsan one x de alsan ikiside seni pişman etmez galaxy s3 1.400 one x 1.800 :D hatta vatan computerede hala 1.999 lira :D

neyse cok konustum bence one x al :)

seytan_avcisi bunu beğendi.
  4. ben one x alırım.

5. 2 Cihaz hemen hemen aynı özelliklerde..Hangisini daha çok içine sindiriyorsan onu al bence

6. İkiside güzel cihaz hangisini alırsan al sorun olmaz ama htc one x+ diye bir cihaz çıkardı istersen onu bekle :)

7. 2 cihazda çok iyi ama donanım olarak onex daha güzel tegra3 1,5ghz quad core var ama s3 ün tasarımı çok güzel ama güzellik göreceli bi kavram karar senin...

8. bence 1 ay falan bekle yeni amiraller çıkacak

9. One x+ bekle

10. one x bence gs3te çok güzel telefon ama ne biliyim tasarımı falan pek hoşuma gitmiyor

11. One x+ bekle. En azından S3'ten kat kat iyi...

12. s3 ün tasarımı mı güzel :D :D

seytan_avcisi ve hmgurbuz2 bunu beğendi.
  13. Bence de One X al pişman olmazsin.Sense arayüzü mükemmel bişey ya en azından touchwiz den çok daha iyi

14. Diyorumya göreceli bir kavram bana göre gayet güzel :)

15. touchwizden iyi deme hepsinden iyi de öyle bi anket vardı sense arayuzu farkla kazanmıstı ayrıca forumda galaxy s3 e sense arayüzü yükleyebilirmiyim diye bi konu vardı :))

- - - Eklendi - - -

sanırım one x görmedin :)

hmgurbuz2 bunu beğendi.
  16. Gördüm ama beğenemedim zorladım ama olmadı :D

17. Bence en doğru karar One X+ almanız.
    S3'ün One X'ten iyi olduğu konular batarya ve hafıza sorunuydu. One X+'da bunlar ortadan kalktı.
    Şu an ram dışında donanımsal olarak en iyi cihaz One X+ diyebiliriz.

18. ikiside seni pişman etmez.. ikisinide kurcala en beğendiğini al derim ben.. ama şahsi görüşüm one x..

19. demekki iyi zorlayamamışsın :D

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/09/2018 - 14:29