S3 USB SORUNU ILLALLAH ETTIM!

Sponsorlu Bağlantılar

foreverthe

foreverthe

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: 4MaGuS

Sixee1905

Sixee1905

Üye
Kardes bosuna deneme onu sorun baska guncel olmamasiyla alakasi yok telefonu formatlayip ilk romu at sonra bidaha formatla duzelicek ama sonra yine baska rom atarsan yine ayni sorun olucak

foreverthe

foreverthe

Üye
    Konu Sahibi
Kardes bosuna deneme onu sorun baska guncel olmamasiyla alakasi yok telefonu formatlayip ilk romu at sonra bidaha formatla duzelicek ama sonra yine baska rom atarsan yine ayni sorun olucak
Tamam formatlarım o kolay iş ama nasıl rom atıcam güzel kardeşim pc telefonu görmüyor ki ?

4MaGuS

4MaGuS

Üye
android dediğiniz gibi olabilir bilemiyorum ben sadece kendi başıma geleni belirmek istedim

Joker

Joker

Emekli Yönetici
Şu uygulamayı bir dener misin ?

foreverthe

foreverthe

Üye
    Konu Sahibi
Joker

Joker

Emekli Yönetici
  • Beğen
Tepkiler: hsynkckygcı@
foreverthe

foreverthe

Üye
    Konu Sahibi
Framaroot tarzı birşey deneyebilirsin.
Onunla ilgisi olacağını sanmıyorum.Büyük ihtimal sorun yazılımsal.
Framaroot calismiyor ki. Yazilimsal oldugunu nereden anliyoruz ki ? Sizce sokette sorun yok mu ?

Joker

Joker

Emekli Yönetici
Framaroot calismiyor ki. Yazilimsal oldugunu nereden anliyoruz ki ? Sizce sokette sorun yok mu ?
Sokette sıkıntı olsa hiç görmez.Sen şarj olduğunu söylüyorsun.Dediğim gibi yazılımsal bir sıkıntıdır büyük ihtimal.Ben de yaşadığımdan biliyorum bu uygulama sayesin de çözdüm sorunu.

foreverthe

foreverthe

Üye
    Konu Sahibi
Sokette sıkıntı olsa hiç görmez.Sen şarj olduğunu söylüyorsun.Dediğim gibi yazılımsal bir sıkıntıdır büyük ihtimal.Ben de yaşadığımdan biliyorum bu uygulama sayesin de çözdüm sorunu.
Kardes ben napicam ya ? Root yapamiyorum hic bir sey olmuyor.

Joker

Joker

Emekli Yönetici
foreverthe

foreverthe

Üye
    Konu Sahibi
Bilemiyorum herhangi bir bilgi vermemiş aldığım site.Sanırım framaroot'un stabil çalışması için gerekli.İkisinin de kurulması gerektiğini belirtmişler.
Kurdumda framaroot calismiyor :(

Joker

Joker

Emekli Yönetici
foreverthe

foreverthe

Üye
    Konu Sahibi
Telefoncu S3'u kaca alir acaba 450-500'e alir mi ?

Joker

Joker

Emekli Yönetici
Bilemiyorum dostum o senin telefonunun durumuna bağlı biraz.450-600 arası bir fiyat söyler diye tahmin ediyorum.