S3 ilginç bir sorun

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi
Peki arkadaşlar cevaplar için teşekkürler. Önce ayarlardan cihazı sıfırladım sonra wipeleri yaptım sonra odinle kurdum orjinal romu kies 4.1.2 ema2 güncellemesini buldu indirdi kurdu merak ettiğim kies bu güncellemeyi nereye indiriyor? Bulamadım sammobileden indiriyorum şimdi :D

Türe

Türe

Üye
Peki arkadaşlar cevaplar için teşekkürler. Önce ayarlardan cihazı sıfırladım sonra wipeleri yaptım sonra odinle kurdum orjinal romu kies 4.1.2 ema2 güncellemesini buldu indirdi kurdu merak ettiğim kies bu güncellemeyi nereye indiriyor? Bulamadım sammobileden indiriyorum şimdi :D

Disklerde aratmayi denedin mi ?

serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi
Aratmadım aratmak için hangi ismi yazmamı önerirsin? Bulamayınca sammobileden indirdim ama yinede sağol :)

CasuS_87

CasuS_87

Üye
kardeş bi fotmat at .. olmazsa garantiye gönder :)

serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi
Format attım şimdilik sıkıntı yok teşekkürler :)

Türe

Türe

Üye
ihtimal teli sarja taktığında da var yada güncellerken ama abartacak kadar da değil.

- - - Eklendi - - -

inş. Bir sıkıntı çıkmaz. brick olabilir telefonun :D

Ailecek guluyoruz cok komik cidden :ah Her neyse engin bilgileriniz icin sagolun efem (!) :tebessüm:

serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi
ne brickmiş abi Allah kimsenin başına vermesin :ehe

avcitalip

avcitalip

Üye

:hmmm E ölek biz o zaman :gun1:

niye yalan mı ? %0,000000000000000000001 bir ihtimal dahi olsa var :evet:

- - - Eklendi - - -

hatta telefon kendisi beklerken brick olma ihtimali bile var bir arkadaşımın 5800'ının başına gelmişti servise gitmişti cihaz :evet: güneş altında bırakınca olmuştu gerçi onunkisi :ehe

Türe

Türe

Üye
Ben iPhone 4 umu -30 ve +35 de kullandim sikinti yok :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt