Galaxy S3 i9300 S3 Android 4.4.2 BLEKOTA S5 Lite ROM v12.0 (23.06.2015) °•°•YENİ°•°•

Sponsorlu Bağlantılar

Romu beğendiniz mi?

• Beğendim

Kullanılan: 100 68.5%
  • İdare eder

Kullanılan: 26 17.8%
  • Beğenmedim

Kullanılan: 20 13.7%

• Kullanılan toplam oy
    146
kartal2378

kartal2378

Üye
Yuksek ise boeffla config programindan dusur birazcik.bu senin elindeki birsey yani

kartal2378

kartal2378

Üye
Digiturkplay programı maalesef çalışmıyor. Yoksa gayet akıcı stabil rom.herkese tavsiye ederim. Digiturkplay çalışmadığı için ben mecburen rom degiscem
Bir program icin boyle bir lüksten nasil vazgecersin anlamiyorum[emoji47]

ilker712

Üye
Kartal hakketen cok saglam rom bilader. Yani en iyi hizli verimi boeffla dan mi aliriz diyosunAga benim chrome de falan da hatali cikti dolphin on numara olduda html5 de bi ariza olustu galiba be im. Kurulumda yapmam gerekenleri bana birebir noktasi virgulune anlatabilirmisin

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
boeffla config diye bir program yok telde ama

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
kardeş baktımda hep paralı ben şimdi agni kernel kullanıyorum memnunum ama boeffla kernel ile sesini düşürebilirim dimi

blackcat67

blackcat67

Üye
yahu siteye girip şu programı atmak bu kadarmı zor google playde yok bu yaaaa !!!!

alın boeffla config en son sürüm.

kartal2378

kartal2378

Üye
Kartal hakketen cok saglam rom bilader. Yani en iyi hizli verimi boeffla dan mi aliriz diyosun
En iyi boeffla kernel bence.1 gb ram varmis gibi degil sanki .ram eksikligi hissettirmiyor.cok hizli iphone gibi .coklu gorevlerde ve gecislerde harika.Ayrica romun coklu pencere ozelligini acip kullandinizmi yada kurcaladinizmi hic.i anamiyorum hala note 3 s5 gibi aynen cok hosuma gitti.birde klavyeye bayildim

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
sağolasın kardeşim eyvallahblackchak67 :D

kartal2378

kartal2378

Üye
Blackchack67 derken?

ilker712

Üye
Kartal ben bunu sirf klavyesi icin kullanirim ne hatasi olursa olsun :D studyo programi zaten basli basina fotograflardaki cozunurluge cag atlatiyor cookk fena. Arkadaslar dolphin browser ve jetpack ini hic durmayin hemen indirin :D

ilker712

Üye
Kartal boeffla kernel in hangi sirumunu kurmaliyim link atarmisin hemen pcye geccem ek olaraktan hizlanmasi icin yavsiye ettigin bisey varmidir

kartal2378

kartal2378

Üye
Ben nova ile kullaniyorum romu.tarayici ise maxthondan vazgecemiyorum.studyo gercekten harika.gelistirici seceneklerinden animator olcegi falan kapatinca telefon daha da hizlaniyor oneririm siddetle size

kartal2378

kartal2378

Üye
Boefla kernel kurunca config programindan zram i de acmayi unutmayin bu arada

kartal2378

kartal2378

Üye
blackcat67

blackcat67

Üye
Beyler alın size linkler programdan zram açmayada gerek yok son sürümle açık geliyor.

kartal2378

kartal2378

Üye
Ben nova ile kullaniyorum romu.tarayici ise maxthondan vazgecemiyorum.studyo gercekten harika.gelistirici seceneklerinden animator olcegi falan kapatinca telefon daha da hizlaniyor oneririm siddetle size
Google translate gibi olmus cumle [emoji2]

burak1553

burak1553

Üye
    Konu Sahibi
Bu kadar uğraşıp hazırladığım konuyu sadece 6 kişinin beğenmesi biraz üzücü :(

kartal2378

kartal2378

Üye
Kac sayfa olmus dostum baksana millet ne kadar memnun.ben sende memnun olmalisin.ben blekota ya bagis yapmayi dusunuyom.birde boeffla config uygulamasinin bagis surumunu almayi.biri 6 tl biri 7 yanlis hatirlamiyosam.adamlat hakediyor bence helal olsun.bir sigara parasi.bizi telefon degistirmekten kurtardi adamlar

Üst Alt