Haber S3 4.3 Ne zaman Türkiye'ye gelecek ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
foreverthe

foreverthe

Üye
    Konu Sahibi
S3 4.3 Ne zaman Türkiye'ye gelecek ?
Arkadaşlar merhaba hani bu 4.3 Ocak ayından önce gelicekti S3'lere kaç aydır bekliyoruz ne haber var ne bir şey ?

• Beğen
Tepkiler: vega1977 ve By_Casparov

By_Casparov

By_Casparov

Üye
ARKADAŞIM NE 4.3 Ü YA. 4.3 KLAVYE OLARAK TÜM TELEFONLARDA SORUNLU. BOŞVER 4.2 DE KALIVER

tycoon_gs

Üye
4.2 bile yok ki. bendeki 4.1.2

abdurrahmancam

abdurrahmancam

Üye
başka bir ülkenin stock romunu kurabilirsin İlla Türkiye ye gelecek sürümü beklemenin çok manası yok bence, ben almanya sürümünü kurdum ve gayet başarılı tek sıkıntısı yok batarya durumu da gayet iyi.

enterneoll

enterneoll

Üye
almanya veya ingiltere flashla odin ile garanti dışına çıkmazsın hemde sıkıntısız geçmiş olursun

foreverthe

foreverthe

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşlerim rom, rot her olayı biliyorum sağ olun ama telefonun usb girişi bozuk sanırsam şarj oluyor ama pcye bağlayınca üstte belen usb ikonu varya oradan depolama ya da kamera seçiyorsunuz ne o çıkıyor ne de pcye bağlanıyor ama şarj oluyor.

abdurrahmancam

abdurrahmancam

Üye
Kardeşlerim rom, rot her olayı biliyorum sağ olun ama telefonun usb girişi bozuk sanırsam şarj oluyor ama pcye bağlayınca üstte belen usb ikonu varya oradan depolama ya da kamera seçiyorsunuz ne o çıkıyor ne de pcye bağlanıyor ama şarj oluyor.
Sürücüleri yüklü değildir belki

KD1907

KD1907

Üye
Arkadaşım s3 için 4.3 güncellemesi geldi.. Yani benim arkadaşımda var s3 2 gün önce 4.3 e güncelledi telefonunu..

TheMadness

TheMadness

Üye
Kerneli değiştir bi bence

foreverthe

foreverthe

Üye
    Konu Sahibi
TheMadness

TheMadness

Üye
Root yapmadan nasil halledicem ? Framaroot filan denedim olmuyor. Vallaha bir cozum bulursaniz cok dua edicem. Resmi surum ve Touchwizz'den bayginlik geldim
Stock romdaysan usb hata ayıklamanın açık olduğundan emin ol ve bilgisayarda kies kurulu olduğunu kontrol et. Kabloda da sorun olabilir

foreverthe

foreverthe

Üye
    Konu Sahibi
Stock romdaysan usb hata ayıklamanın açık olduğundan emin ol ve bilgisayarda kies kurulu olduğunu kontrol et. Kabloda da sorun olabilir
Hepsini denedim. Olmuyor :( Şarj oluyor ama o kamera, depolama filan gozukmuyor. Hani sol ustte cikan usb simgesi varya o yok :(

enterneoll

enterneoll

Üye
ilginç

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt