S^3 icin cok guzel bir chat uygulamasi. Her kese lazimli konu...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

svestica

svestica

Üye
whatss app programı sadece wireless te kullanılmıyor otamatik şebekeye bağlanıyor ayarı ne yaparsanız yapın. kontürleriniz biter haberiniz olmaz.

Emil_Ceferli

Üye
    Konu Sahibi
garip bir az. duymadin da o yuzden. biz sizin arkadaslara azericeyi ogretiyoruz :) 3 yildir. simdi bir iki sozcuk konusabiliyorlar ))))
ha bide buna goz at ;) bizde kelimlerin cogu ruscadan alinti:

----------Eklendi @ 23:38:01 ---------- Yazıldı @ 23:36:11 ----------

hangi chat programi kullanirsak kullanalim internet veri paketi gerek zaten :) o sorun digil. whatsappin iyi yani, baglantiyi wi fi oldugu yerde otomatik cevirmesi :)

JustADreamer

JustADreamer

Üye
whatsapp tüm gün açık olsun en fazla max elli kuruş gider :)

Emil_Ceferli

Üye
    Konu Sahibi
ayda 30 mb yetiyor bana. o da 4 lira ediyor paket alirken. 4 liraya whatsapp, 24 saat, google, maxicep falan hepsi icinde :)

----------Eklendi @ 00:24:13 ---------- Yazıldı @ 00:22:57 ----------

daha guzeli yokmu? :) Kik kullandinizmi?

gt22

gt22

Üye
sağolun arkadaşlar

^BaRoN^

^BaRoN^

Üye
Sağolasın..

Emil_Ceferli

Üye
    Konu Sahibi
6 liralik pakete 300 mb aliyorum :D doya doya kullaniyorum. Bu arada, hala whatsappciyim :( daha iyisi yokmu???

benighted

benighted

Üye
whatss app programı sadece wireless te kullanılmıyor otamatik şebekeye bağlanıyor ayarı ne yaparsanız yapın. kontürleriniz biter haberiniz olmaz.

iyide baglanti ayarlarindan yalnizca wlan kullani secersen kontor gitmez.

catdog136

catdog136

Üye
nimbuzzı tek geçerim, belle güncellemeside geldi çokda güzel oldu..

Emil_Ceferli

Üye
    Konu Sahibi
oylemi? Nedense bellede hic iyi gozukmuyor :D mesajlara cok az yer kaliyor. Tam ekrana gectigimizde ise programdan cikmak zorunda kaliyoruz

matchlessss

matchlessss

Üye
nimbuzz varken baska uygulamalara hıc gerek yok bence hem arayuz olarak hemde msn ve face kısılerını cevrım ıcı olarak goruntuley dosya aktarımı dahıl herseyı yaapabılıyorsunuz

Emil_Ceferli

Üye
    Konu Sahibi
iyide son surumde reklam falan var. kendi kendine baglanti kopuyor. bi de tam ekran calismiyor. azmi bu sorunlar?

matchlessss

matchlessss

Üye
reklam cok kucuk en ust kosede duruyor ben hıc sorn yasamadım o reklamdan artı baglantı kopma sorunuda yasamadım uzun sure ıslem yapmadan beklersen kendı oto baglantıyı kesıyorkı buda guzel bırsey gece msnde sohbet ederken elınde telfn uyuyakalırsan bellı sure sonra kendılıgınden baglantısını kesmesı guzel bırsey yanı acıkcası nımbuzz dan memnunum bırde fring var o daha guzel ama belle yukledıkden sonra kuramadım o ayrı fring de goruntulu konusma da yapabılıyorsun

TheMadness

TheMadness

Üye
Paralı sürümünü yüklerseniz reklam yok Nimbuzz'da.

projectmaximo

projectmaximo

Üye
iyide son surumde reklam falan var. kendi kendine baglanti kopuyor. bi de tam ekran calismiyor. azmi bu sorunlar?

evet son yüklediğim sürümde bu sorunları ben de yaşamaya başladım.şu an kullandığım sürüm 3.3.1(5047)
kendimde çevirimiçi göründüğüm halde karşı tarafta ç.dışı görünmeye başlıyorum bi anda ve yazılanlar gelmiyor.yazdıklarımda gitmiyor.bi süre sonra kendiliğinden düzeliyor.internet bağlantımda sorun yok ama.programla alakalı bi durum.önceden yoktu

----------Eklendi @ 22:41:59 ---------- Yazıldı @ 22:41:18 ----------

bu arada whatsapp yakında bbm gibi numara verecekmiş :)

işte bu mükemmel bir haber:D

Emil_Ceferli

Üye
    Konu Sahibi
valla en iyisi simdilik whatsapp. Tek sorunu tam cikis butonunun olmamasi, ve bir az dusuk performans. O kadar.

joe_cenk

joe_cenk

Üye
Link nerde

RedColt

RedColt

Üye
whatsapp yi bende kullanıyorum kesinliklşe deneyin mutlaka çok işe yarar bir program görüntü location vs. gönderim özelliği mükemmel

Emil_Ceferli

Üye
    Konu Sahibi
whatsapp yi bende kullanıyorum kesinliklşe deneyin mutlaka çok işe yarar bir program görüntü location vs. gönderim özelliği mükemmel
kardesim, bende location paylasma hatali galiba. dogru bildirmiyor yerimi

----------Eklendi @ 15:42:44 ---------- Yazıldı @ 15:41:27 ----------

konuyu bi okusan belki? program paylasmiyorum. tavsiye aliyorum. fikir paylasiyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt