Rootlu cihaza güncelleme geldi

Sponsorlu Bağlantılar

snapdroid

snapdroid

Üye
    Konu Sahibi
Rootlu cihaza güncelleme geldi
Selamünaleyküm arkadaşlar.
Normalde rootlu stok romlu cihaza android güncellemesi gelmez fakat bi anda 18mb lık güncelleme geldi. Bende tereddüt edip güncellemedim. Güncellersem sorun olurmu?
Xposed, busybox ve değişik sistem dosyalarını kurcaladım gereksiz google hizmetlerini sildim.

Normalde güncellemek isteyince bu cihaz işlem görmüş gibisinden diyip smart switch ile güncelleyin diyordu. Bende hiç umursamadım.
S5 mini g800hq

Buğra

Buğra

Admin
Selamünaleyküm arkadaşlar.
Normalde rootlu stok romlu cihaza android güncellemesi gelmez fakat bi anda 18mb lık güncelleme geldi. Bende tereddüt edip güncellemedim. Güncellersem sorun olurmu?
Xposed, busybox ve değişik sistem dosyalarını kurcaladım gereksiz google hizmetlerini sildim.

Normalde güncellemek isteyince bu cihaz işlem görmüş gibisinden diyip smart switch ile güncelleyin diyordu. Bende hiç umursamadım.
S5 mini g800hq
Güncelleme gelebilir orası normal fakat sakın güncellemeyin. Çünkü çakışma olabilir ( eğer twrp recovery yüklü ise zaten hiç güncellemeyin yüklemez ) :)

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare. ve snapdroid
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Yükleme boşver sistemde hatalara sebep olabilir

snapdroid

snapdroid

Üye
    Konu Sahibi
Güncelleme gelebilir orası normal fakat sakın güncellemeyin. Çünkü çakışma olabilir ( eğer twrp recovery yüklü ise zaten hiç güncellemeyin yüklemez ) :)
buğra şimdide telefon bildirim getiriyor güncelle diye. Muhtemelen bi gece vakti kendi kendine güncelleyebilir. Güncelleme dosyalarını silip veya bi şekilde güncellemeyi engellemem gerekirmi?
Yoksa bildirimleri başka programlarla engelleyip görmezden mi geliyim?

Twrp yüklü evet. Muhtemlen çakışır bende öyle tahmin ediyorum

Buğra

Buğra

Admin
buğra şimdide telefon bildirim getiriyor güncelle diye. Muhtemelen bi gece vakti kendi kendine güncelleyebilir. Güncelleme dosyalarını silip veya bi şekilde güncellemeyi engellemem gerekirmi?
Yoksa bildirimleri başka programlarla engelleyip görmezden mi geliyim?

Twrp yüklü evet. Muhtemlen çakışır bende öyle tahmin ediyorum
twrp yüklü ise orijinal rom güncellemesini yüklemez. Script uyumsuz olduğu için zaten direkt twrp hata verir. Güncellemeyi kendi kendine yükleyeceğini sanmıyorum. Eğer varsa otomatik güncelleme ayarı onu kapatın yeterli. Bildirimler her cihaz açıldığında geliyordur büyük ihtimalle. Artık her açılışta bir kereye mahsus bildirimi silersiniz :)

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
Tek Bilgin

Tek Bilgin

Üye
Güncelleme yaptığınız taktirde. Root yetkisi yani SuperSU düşecek ve çalışmayacak.

Üst Alt