[ HTC Desire C ]>> | Unlock Bottloader | - |Root | - | Rom Kurulumu | +| Bootloader| (Güncellendi)

Sponsorlu Bağlantılar

_AyhaN_

_AyhaN_

Üye
    Konu Sahibi
Cm9 konusunda cm10'un bütün verdiyonları çalışıyor diye yazmış biri linkini bi atsana bakıyım bana denk gelmemişti hiç ona göre yardımcı olıyımda

Android Police

Android Police

Üye
evet kardeş link atsana bi

• Beğen
Tepkiler: kernelci necip

umus112

Üye
banada yardımcı olursanız sevinirim siyah ekranda kaldı bende cm9 daki gibi

https://www.dropbox.com/s/gin2g2sl8y983yy/cm-10-20121116-UNOFFICIAL-golfu.zip

Android Police

Android Police

Üye
sorunsuz çalışıyormu ?

• Beğen

umus112

Üye
sorunsuz çalışıyormu ?

bende bilmiyorum cm9 u yüklerken siyah ekranda kalmıştı sonra bunu denedim bunda da aynı şey oldu ayhan arkadaşımız bi denicek galiba o bize sonucu belirtir, ama istersen deniye bilirsin ,sen cihazına cm9 kurdun mu hiç ?

_AyhaN_

_AyhaN_

Üye
    Konu Sahibi
banada yardımcı olursanız sevinirim siyah ekranda kaldı bende cm9 daki gibi

https://www.dropbox.com/s/gin2g2sl8y983yy/cm-10-20121116-UNOFFICIAL-golfu.zip

Birazdan denerimde golfu diye baska bi telefon daha var şimdi tam modelini unuttum cyanogenin ftp'sinden indirmiştim kurarken hata veriyor. Onla karıştırmış olma sorunsuz kuruluyor mu ?

(768 MHZ) [Yeni!]

(806 MHZ) [Yeni!]

umus112

Üye
Birazdan denerimde golfu diye baska bi telefon daha var şimdi tam modelini unuttum cyanogenin ftp'sinden indirmiştim kurarken hata veriyor. Onla karıştırmış olma sorunsuz kuruluyor mu ?
işte cm 9 daki gibi siyah ekran da kaldı ama buil prob dosyasına bi bak ırda yazıyor desire c diye zaten bide desire c ile ilgili bi konunun devamındaydı eğer yükleyebilirsen yardımcı ol bende yükliim cm 9 u da yükleyemedim ben

_AyhaN_

_AyhaN_

Üye
    Konu Sahibi
işte cm 9 daki gibi siyah ekran da kaldı ama buil prob dosyasına bi bak ırda yazıyor desire c diye zaten bide desire c ile ilgili bi konunun devamındaydı eğer yükleyebilirsen yardımcı ol bende yükliim cm 9 u da yükleyemedim ben

Şimdi bende denedim cm9 kuruluyor fakat dedigin gibi cm10 kurulumundan sonra bootanimation ekranında siyah ekran kalıyor :)

Android Police

Android Police

Üye
bootanimasyonunu değiştirin system/customizeden belki düzelir

• Beğen

umus112

Üye
ben bu cm 9 u da yükleyemedim siyah ekranda kaldı boot animasyonumu değiştirim düzelir mi aceba , bide unlock cihaz ama s-on yazıyor senin cihazda da öyle mi

_AyhaN_

_AyhaN_

Üye
    Konu Sahibi

Cyanogenmod rom dosyasında farklı bi dizinde nerde olduğunu bende bilmiyorum. Sadece htc özelleştirmiş onu

ben bu cm 9 u da yükleyemedim siyah ekranda kaldı boot animasyonumu değiştirim düzelir mi aceba , bide unlock cihaz ama s-on yazıyor senin cihazda da öyle mi

s-on benimde değiştirmedim CM9'da sorunsuzca açılıyor. CM10'da dedigin gibi htc logosundan sonra parlak siyah ekran olarak kalıyor.

_AyhaN_

_AyhaN_

Üye
    Konu Sahibi
22.01.2013 -Nameless rom v7.2.2 olarak güncellendi.

23.01.2013 -Nameless rom v7.2.3 olarak Fix'lendi + Menu Arkaplan değişme dosyası eklendi.

Android Police

Android Police

Üye
CyanogenMod 10 çıkış tarihi yaklaşıyor Sean Dev sitesinde yazmış şu an statusbarı geliştiriyorlarmış yakında Explos!on v3 sürümü çıkacak!

• Beğen
Tepkiler: kernelci necip ve umus112

umus112

Üye
CyanogenMod 10 çıkış tarihi yaklaşıyor Sean Dev sitesinde yazmış şu an statusbarı geliştiriyorlarmış yakında Explos!on v3 sürümü çıkacak!
bu çıkacak sürüm stabil mi olacak , yoksa eksikleri olacak mı ?

• Beğen
Android Police

Android Police

Üye
bakıcaz

• Beğen
atleast36

atleast36

Üye
Beyler bana hala unlockun maili gelmedi yavv :( bi yardım kodu yolluyorum mail gönderildi diyor yok

• Beğen
_AyhaN_

_AyhaN_

Üye
    Konu Sahibi
atleast36

atleast36

Üye
Eski mesajlarını silmen gerek kardeşim. Bi silde atıyım inşallah olur

Android Police

Android Police