Haber Android Root 2016 Güncel

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
2 sene önce paylaştığım başka root programları ama eskide kaldı :)
Haber - [ ROOT ] Tüm Android telefonları ve Tabletleri Root'lama :D (telefondan) denendi %100 başarılı ;)

- 2016 Güncel root programları -

Bu yeni konuyu daha önce paylaşcaktım şimdi yazmak nasip oldu.
Android 5.1 Lollipop ve 6.0.1 Marshmallow
için güncel root programları paylaşalım..
Önerdiğiniz root programı varsa yorum atarak bildiriniz.

X-plore yi ilk yüklediğinizde root yazan yerde yeni root programı "oneclickroot"
Root yapıyo ama ücretli..

- Telefon ve Tabletten Root -

Telefondan (apk) root güncel internet siteleri.. bu 3 root sitesinden güncel apk dosyalarını indire bilirsiniz,

1) King root

2) ücretli

3)

--------------------------------------------------------------
Buda apk dosyası sizler için.
3'ü de son sürümdür, direk indirebilirsiniz..

- Kingroot
1)

- Oneclickroot
2) ücretli

- Kingo root
sitenin en aşağısına inin galiba 6.0 Marshmallow da root oluyo
3)

- King root u bilen bilir, En son Samsung S4 lollipop rootladım..
- Oneclickroot u denemedim..
- Kingo root, bi ara PC programından, bu program bnim teli rootladı. süper su yuda yükledi. bunuda bilen bilir..

---------------------------------------------------------

- Bilgisayardan Rootlama -

Bende bi ara Piranha Zen vardı,
King root ve Kingo root bu 2side rootlamıştı..
internetten de araştırıp indirebilirsiniz..

1)

2) UnlockRoot ( bende olmadı İnternetten bakarsanız nasıl olduğunu öğreneblirsiniz. Zaten bilen bilir bu programı. download yerinden indirebilirsiniz )

3)Root Genius ( buda olmadı bende. yada yapamadım, bilen bilir bunuda.. nasıl yapılcağı yazıyor )

4) Kingo root ( bu program bnim teli rootladı. süper su yuda yükledi. bunu herkez bilir zaten ) sitenin en aşağısına inin galiba 6.0 Root Marshmallow da root oluyo

5)

Yorumlarınızı bekliyorum..

Emeğe Saygı.!!!

.....

Son düzenleme:

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt