Galaxy S5 [ROM][XtreStoLite G900F 2.2 & G900H 2.1][494 MB + Ek Paket]


musab1996

musab1996

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba Arkadaşlar Romun 2 Dosyası Vardır Sistem Dosyası Ve Ek Uygulama Dosyası Bu Rom Fazlalıkları Temizlenerek 494Mb Halınde Temiz Bir Romdur. Sistemde Birçok Uygulamalar Kaldırılıp En Saf haline Getirilmiştir .

Yükleme : İlk Önce 494 Mb Olan Dosyamızı CWM İle Kuruyoruz Kurulum Sırasında Kurmak İstenilen Bazı Program Mod vs Vardır Kendinize Göre Onları İşaretleyip Kuruyorsunuz. Sonra Add-ON Paketini Kuruyoruz Bu Pakettede Samsungun Uygulamaları ve Modlar Mevcuttur Yuklemek İstediğiniz Uygulama ve Modları Seçip İleri Diyerek Kurulumu Tamamlıyoruz .

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

ROM Ayrıntıları:

★Samsung G900FXXU1BOD3 Lollipop Firmware Tabanlı
★5 Seçenekli Yeniden Başlat Menüsü
★Yüksek Ses Uyarısı Kaldırıldı
★Artan Zil Sesi Kaldırıldı
★Tüm Animasyonlar 0,5x Olarak Ayarlandı
★Hızlı Geçiş Menüsüne Flash Butonu Eklendi
★Bilinmeyen Kaynaklar Varsayılan Olarak İşaretlendi
★12 Uygulama Araç Kutusu
★KNOX tamamen kaldırıldı
★-%100 temiz ve doğru yükleme komut dosyası

CSC Tweaks Özellikleri :

★Samsung Klavye İçin 2. Sembol
★Yerel Arama Kaydı
★Kamera Menüsünde Ses Kapatma Seçeneği
★Kamerayı Arama Sırasında Etkinleştirme
★TouchWiz Başlatıcısı varsayılan olarak alfabetik olarak sıralanmış
★Varsayılan klavye Samsung Olarak Ayarlı
★Çağrı Günlüğü Listesinde Ara Düğmesi Etkin
★Çağrı/mesaj engelleme ayarlarına giriş
★İleti Alıcı Sırınır Sayısı 999
★Samsung Browser Uygulamasına Çıkış Düğmesi Ekli
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bu ROM aşağıdaki modelleri destekler :G900F,G900I,G900T,G900M,G900W8,G900K,G900L,G900S--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ROM KONUSU :
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ROM Ekran Görüntüsü :


 
Son düzenleme:
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt