[ROM] Xperia Ultimate HD 3.0.2 / Xperia Z Tema / Aroma Installer/ Arc/Arc s

Sponsorlu Bağlantılar

bor31

Üye
    Konu Sahibi
[ROM] Xperia Ultimate HD 3.0.2 / Xperia Z Tema / Aroma Installer/ Arc/Arc s
Xperia Ultimate HD 3.0.2 Arc/s

[video=youtube;Eb92wLzT5zY]http://www.youtube.com/watch?v=Eb92wLzT5zY&feature=player_embedded[/video]
Özellikler
1-ICS alt yapısını kullanmaktadır.
2-Aroma Installer ile Xperia Z Teması mevcut.
3-Stabil ve Batarya süresi daha fazla.
4-
Xperia V Walkman, Xperia T Launcher, Xperia V Album & Movies

5-Xperia T Notes ve Xperia Sola Klavye
6-Ultimate Duvar Kağıtları
7-OTA ile Güncelleme
8-Overclock Araçları

Xperia Ultimate Rom için Rush Kernel veya Lupus Kernel önerimdir.Şuanda bu romu kullanıyorum ve Rush Kernel ile birlikte Antutu B
enchmark
ile aldığı puan 6120 ve işlemci 1.8Ghz dedir.

Xperia Ultimate HD 3.0.2

Flastool Linkleri

Şehriyar

Şehriyar

Üye
:tşk:

ismailnayir

Kapalı Hesap
bu rom arc, arc s dışında neo neo v ray ve pro desteğide vardır
aroma install den uygun telefonu seçebilirsiniz.
xda konusu

alternatif indirme linkleri

bor31

Üye
    Konu Sahibi
bu rom arc, arc s dışında neo neo v ray ve pro desteğide vardır
aroma install den uygun telefonu seçebilirsiniz.
xda konusu

alternatif indirme linkleri

bilgilendirdiğin için teşekkürler

asdmkşyyddd

Üye
Bu rom.xperia P de çalışır mı? Sistemim ICS

XorAshk

Üye
eee kardeş telefon çöktü şimdi sen kendine söylr en güzel sözü... sony yazısında takılıp kalıyor. sakın denemeyin

- - - Eklendi - - -

şimdi yardımedebilecek olan varmı :))))

NoDisconnet

NoDisconnet

Üye
eee kardeş telefon çöktü şimdi sen kendine söylr en güzel sözü... sony yazısında takılıp kalıyor. sakın denemeyin

- - - Eklendi - - -

Telefonunda sorun yok sen hata yapmışsın. Arkadaşı suçlayamazsın. Donanımhaber e üye ol orda çözüm bulurlar.Yardım ederdim ama zamanım yok.

ismailnayir

Kapalı Hesap
Telefonunda sorun yok sen hata yapmışsın. Arkadaşı suçlayamazsın. Donanımhaber e üye ol orda çözüm bulurlar.Yardım ederdim ama zamanım yok.

380 mb olan sistem boyutu
bootloup olma sebebi

smh60

smh60

Üye
:tşk: güzel rom

bor31

Üye
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

kardeş kb biraz uzak kaldım yardım edemedim telefonun yarı brick olmuş yüklerken hata yapmışın büyük ihtimal çok kolay düzeltiliyor hala sorun varsa telefonunda yardımcı olurum

- - - Eklendi - - -

380 mb olan sistem boyutu
bootloup olma sebebi

romda en küçük hata bile yok yani brick yapıcak bir neden yok çok kullandım bu romu telefonda okadar yer kaplamıyor birkaç telefona birden uyum sağladığı için o araçlar yer kaplıyo yani yükleme araçları boyutu arttırıyor

ismailnayir

Kapalı Hesap
3.1

garfield.es

Üye
bu rom da altta ki dokunmatik tusları kaldırma luksumuz yok mu hızı falan cok guzel de gorselligi orjinal surumun gerisinde kalmıs resmen

ismailnayir

Kapalı Hesap

fbliykt

Üye
ya arkadaşlar bu kernel hangisi rush diyosunuz ama ben rush v.13 yükledim kurdum rom u üzerine açamadı bitürlü şimdi hd ultimate 3.0.2 için hangi kerneli kullanayım ben telefonum arc yardımcı olursanız teşekkürler olmassanızda teşekkürler :D

Alper1045

Alper1045

Üye
Ben de kernel yüklemesinde başarısız oldum. Kernel yüklemeden Telefon açılıyor ama stabilitesi çok kötü.

Invoke

Invoke

Üye
Ben de kernel yüklemesinde başarısız oldum. Kernel yüklemeden Telefon açılıyor ama stabilitesi çok kötü.

Stock rom tabanlı olduğundan, stock kernellede çalışır ama ben lupus tavsiye ederim. :)

Alper1045

Alper1045

Üye
Lupus'u da denedim; fakat Telefon açılmamıştı. Nerede hata yaptığımı da bulamayınca CM'ye geri döndüm.

Alper1045

Alper1045

Üye
Wipeleri eksiksiz yaptım. Sebebini bulamadım.

Üst Alt