[ROM] [JB] Racing Bean v3.1/ [KERNEL] Arc Fusion v4.0 / Arc/s


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bor31

Üye
    Konu Sahibi
Racing Bean V3.1

Racing Bean v3.1

Arc Fusion v4.0
Usb Fix

Wifi Modules klasörü Arc Fusion arşivinin Add-ons klasörünün içindedir.Ayrıca Zram'i etkinleştirmek için bu klasörün içinde yükleme dosyası bulunmaktadır.Romu kurduktan sonra mutlaka Wifi Fix i yükleyiniz.Ayrıca bilgisayara bağlantı sorun olursa diye usb fix yükleme dosyasınıda verdim.Bu dosyaları işleme başlamadan önce hafıza kartınıza atınız. Racing Bean romu ve fusion kerneli ile Antutu
Benchmark Sonuçlarında 6218 puan aldım.İşlemci 1.6Ghz olarak overclock ettim. Flastool


Rom Özellikleri
1-FXP152 Tabanlıdır.
2-Google Play Müzik eklenmiştir.
3-Walkman eklenmiştir.
4-CyanogenMod home launcher.
5-Gereksiz uygulamalar yok.
 
  • Beğen
Tepkiler: Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Teşekkürler
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada iletisi[email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt