[ROM] Xperia Ultimate HD 3.0.2 / Xperia Z Tema / Aroma Installer/ Arc/Arc s

Alper1045

Alper1045

Üye
Senin kullandığın rom nedir? Cm'yi nasıl değerlendiriyorsun?
 
Invoke

Invoke

Üye
Senin kullandığın rom nedir? Cm'yi nasıl değerlendiriyorsun?

Ben de Xperia Ray var, Legacy Xperia kullanıyorum cm tabanlı bir rom. Stock cm tercih etmiyorum genelde ama cm tabanlı romlar kuruyorum :)
 
Alper1045

Alper1045

Üye
Ben de cm kullanıyorum. Stabilite ve kullanım kolaylığı olarak bence en iyisi.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt