Xperia Ray Ics.13 Tabanlı Honami Rom

Sponsorlu Bağlantılar

hsynkrc10

Üye
4.2.2 yi nerden yükleye bilirim senin verdiğin adrese baktım ama inglzce olduğu için birşey anlayamadım

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
4.2.2 yi nerden yükleye bilirim senin verdiğin adrese baktım ama inglzce olduğu için birşey anlayamadım

Türkçe anlatımı yazıyorum ya konuda :DSony Xperia Ray - 2011 Xperia | Legacy Xperia Rom [4.2.2][JB][CM10.1] [Stabil]Yazanları adım adım uygula, sorun olmaz eğer doğru yaparsan. Takıldığın yer olursa, yaz. Burada olursam cevap yazarım.Attığım linkten zipi indir. Zipin içinden boot.img dosyasını çıkar. Onu flashla(fastboot modda.). Sonra cwmye gir. Fu.ll wipe yap. Sonra yeni attığın 4.2.2 romunu seç. Devam et. İlk açılış uzun sürer ama çok da değil. 5 dakikayı geçmez.

hsynkrc10

Üye
Türkçe anlatımı yazıyorum ya konuda :DSony Xperia Ray - 2011 Xperia | Legacy Xperia Rom [4.2.2][JB][CM10.1] [Stabil]Yazanları adım adım uygula, sorun olmaz eğer doğru yaparsan. Takıldığın yer olursa, yaz. Burada olursam cevap yazarım.Attığım linkten zipi indir. Zipin içinden boot.img dosyasını çıkar. Onu flashla(fastboot modda.). Sonra cwmye gir. Fu.ll wipe yap. Sonra yeni attığın 4.2.2 romunu seç. Devam et. İlk açılış uzun sürer ama çok da değil. 5 dakikayı geçmez.
abi kusura bakma bilmeyene anlatmak zordur biliyorum ama full wipe derken nasıl yapılıyor kısaca anlatırmısın?şimdiden teşekkürler
abi kusura bakma bilmeyene anlatmak zordur biliyorum ama fu ll wipe derken nasıl yapılıyor kısaca anlatırmısın?şimdiden teşekkürler
birde romu indirebileceğiniz site diyor ya oraya giriorum ama romun sitesini bulamıyorum:(

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
abi kusura bakma bilmeyene anlatmak zordur biliyorum ama fu ll wipe derken nasıl yapılıyor kısaca anlatırmısın?şimdiden teşekkürler
birde romu indirebileceğiniz site diyor ya oraya giriorum ama romun sitesini bulamıyorum:(

Yok yav, estağfurrullah...

Wipe cache partition wipe data/factory reset
Bir de şimdi bak bulursun. =)

hsynkrc10

Üye
Yok yav, estağfurrullah...

Wipe cache partition wipe data/factory reset
Bir de şimdi bak bulursun. =)
sağol:) bu stenin hangisi en son güncel olan?

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
En alttaki. :D 2013.11.08 11.ayın 8i.

hsynkrc10

Üye
teşekürler abi yaptım sonunda:)fakat bu sefer google play uygulamasını indirdim ama açmıyor:(

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
teşekürler abi yaptım sonunda:)fakat bu sefer google play uygulamasını indirdim ama açmıyor:(

gapps flashlaman lazım.

Linkte altta var gapps, yine cwmden rom kurar gibi yapacaksın ama bu sefer wipe yapmayacaksın.

hsynkrc10

Üye
sadece install zip sd karttan mi sadece bi de yüklemem gereken başka bir şey var mı öneri falan?

Üst Alt