Galaxy S3 i9300 [ROM][TW][4.4.4][UX][08.09.16][v8] HYPER-ROM

Sponsorlu Bağlantılar

hyper mi ?___eclipse mi?

• Kullanılan toplam oy
    37

kartal2378

kartal2378

Üye
onlari biliyom,baska tema yukleyebiliyozmu,bir de paylastigin s6 system ui kirsum,daha guzel bence [emoji4]

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: uzman47
uzman47

uzman47

Üye
onlari biliyom,baska tema yukleyebiliyozmu,bir de paylastigin s6 system ui kirsum,daha guzel bence [emoji4]

Hangi ui yi kurdun?[emoji4] az once bir baglanti paylastim bence biraz daha bekliyelim ios iphone 6 temasi geliyor daha da guzel olacak.[emoji3]

• Beğen
Tepkiler: kartal2378
musleysa

musleysa

Üye
    Konu Sahibi

denemedim sadece gördüm
deneme şansım da yok[emoji6] touchwiz kullanmiyorum

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: alemdar3547 ve ibrahim ok
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
sadece ui sorunum var onu halledemedim doğru dürüst bir ui bulamadım kaç defa cihazı sıfırladım yeniden rom yükledim bunun için

• Beğen
Tepkiler: musleysa
musleysa

musleysa

Üye
    Konu Sahibi
sadece ui sorunum var onu halledemedim doğru dürüst bir ui bulamadım kaç defa cihazı sıfırladım yeniden rom yükledim bunun için

yedegin yokmu

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
  • Beğen
Tepkiler: musleysa
musleysa

musleysa

Üye
    Konu Sahibi
burası tema kaynıyor[emoji6]

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: uzman47, ibrahim ok ve alemdar3547
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
orayı biliyorum ama bana göre tema yok orda istediğin bir Note4 ui vardı oda sorunlu çıktı

*hido*

Üye
Hyper v6 da görüntülü konuşma olacak mı? Bilgisi olan arkadaşlar cevap verirse sevinirim.

kartal2378

kartal2378

Üye
uzman dostum 1 hafta stabilite bozulmadan kullandin ha,ben sana bosuna soylemiyomusum degilmi.su an tek sikintim bu rom da kulaklikla konusurken karsi tarafa ugultu ve cizirti gitmesi,karsi taraftaki diyoki ne kalabalik yerdesin,halbuki sessiz bir ortamda ve tek gurultu yok bulundugum yerde,bunu da cozersem kusursuz olacak,baska basina gelen varmi

• Beğen
Tepkiler: uzman47
uzman47

uzman47

Üye
uzman dostum 1 hafta stabilite bozulmadan kullandin ha,ben sana bosuna soylemiyomusum degilmi.su an tek sikintim bu rom da kulaklikla konusurken karsi tarafa ugultu ve cizirti gitmesi,karsi taraftaki diyoki ne kalabalik yerdesin,halbuki sessiz bir ortamda ve tek gurultu yok bulundugum yerde,bunu da cozersem kusursuz olacak,baska basina gelen varmi
Hic denemedim ama senin icin musait oldugumda kulaklikla deneyip bildiricegim dostum.

byl82

Kapalı Hesap
Bildirim ekranındaki Saati sol tarafa nasıl alabilirim

• Beğen
Tepkiler: nediyelimyani