Galaxy S3 i9300 Rom Önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

Musti190738

Musti190738

Üye
    Konu Sahibi
Rom Önerisi
Merhaba arkadaşlar telefonum galaxy s3 ben cihazıma stabil akıcı ve şarjı iyi giden bi rom arıyorum acaba hangi romu önerirsiniz ?

Not: Konu yanlış yerdeyse özür dilerim ve de uygun yere taşınırsa sevinirim

jongass

Üye
Bu saydiklarini bir arada tasiyan ve akla gelen ilk rom Qs Kitkat'tir. Ikinci olarak ise Blekote Note 4 Lite romunu deneyebilirsin.

Not: Iki romu da Boeffla kernel ile kullandim kullanmaktayim farkli kerneller farkli ekran sureleri farkli stabillik verebilir.
Dipnot: blekotanin sarji qs ten biraz daha az gidiyor

skystar18

skystar18

Üye
Qs de donma varmı cok ?

jongass

Üye
Hayir bildigim en stabil romlardan biri

jongass

Üye
Deneyin de iciniz rahat etsin bir kac romla karsilastirin kullanin biraz arasindan size uygun olana geri dönersiniz yine :D bazen gunde 4 rom attigim oluyordu sistem yalama olmustu en son :D

skystar18

skystar18

Üye
EDİT: Ben orjinal s3 klavyesını nasıl Qs e yüklüyeceyim begenmedim onun klavyesını

jongass

Üye
Valla kardesim atiyorum 4.4.2 klavyesini 4.3 e port edilmişini gördüm de 4.3 klavyesi 4.4.2 ye port edilmisini daha gormedim :yuru:ehe
Kk romlar icin 4.3 klavyesini bulursan cwm vs recovery moduyla flashlayabilirsin ama dikkatli olmakta yarar var dedigim gibi

Musti190738

Musti190738

Üye
    Konu Sahibi
qs ve blekota denedim fakat bi süre sonra onlarda kasmaya başladı

jongass

Üye
Boeffla kernel flashlayip ayarlarini yaptınız mi?

jongass

Üye
Hayir zram, swappiness vebenzeri ayarlari
Ben normal kullaniyorum fena degiljm ama sizi tatmin etmedi demek ki zevk meselesi

Musti190738

Musti190738

Üye
    Konu Sahibi
onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
QS ya da kasıyor diyosan sen cyanogenmod 11 in son çıkan snapshot versiyonunu kur şarjını bir güzel içsin

bu arada kayserilimisin ?

hasan karadağ

hasan karadağ

Üye
cm11 snapshot ve slimkat rom en iyisi hele bide bataryan bozuksa .

hasan karadağ

hasan karadağ

Üye
şişiyor ya piller ömrünü bitiriyor falan

Üst Alt