Galaxy W i8150 Wonder [[ROM][LP][5.1.1_r3][LMY48B] CyanogenMod 12.1 (20150701-UNOFFICIAL)

Sponsorlu Bağlantılar

theekizo

theekizo

Üye
tamamdır yaptım hocam gerek kalmadı :)
nova değilde s6 launcheri buldum onu kullanıyorum

• Beğen
Tepkiler: haydelanduka

haydelanduka

haydelanduka

Üye
tamamdır yaptım hocam gerek kalmadı :)
nova değilde s6 launcheri buldum onu kullanıyorum
Hocam resurrection remixin yeni sürümü geldi ve çok stabil. Ama size tavsiyem önce romu kurun sistemi boot edin kendi ayarlarınızı yapin. Sonra gappsi yukleyin. Bir de link2sd den kullanmadığınız uygulamalari silin. Size tavsiyem nova yada s6 launcheri yukleyin ve trebucheti dondurun. Ha bir de cpuyu maksimum 1800 mhz minimum 258 mhz yapin ve interactive ile sio yu seçin. Ben ciktigi gunden beri kullaniyorum. Cok begendim. Hizlida aciliyor.

theekizo

theekizo

Üye
Hocam hangi gapps i kurdunuz ve kullandiginiz yani duzenlediginiz romu yukleyebilir misiniz rica etsem sorun olmicaksa size??

haydelanduka

haydelanduka

Üye
Hocam hangi gapps i kurdunuz ve kullandiginiz yani duzenlediginiz romu yukleyebilir misiniz rica etsem sorun olmicaksa size??
Hocam ben nilacin onerdigi gappsi kurdum. Uzgunum evde pc yok. Paylasamam. Ama googleye xda developers galaxy w yazin. İlk siteye girin ordan assagi surukleyin sonra gorursunuz zaten. 21-07-2015 surumunu yukleyin 20-07-2015 de olabilir tam hatirlamiyorum :D ayarlamalarida dedigim gibi yapin. Sonra gappsi kurun. GMaile girin. Uygulamalari kurun. 2-3 kez boot edin. Sonra her uygulamaya en az birer kez girin ki nasil olduguna bakin. Seeder yukleyin. Agressive moda alin. Stabiliteye kavusursunuz.

theekizo

theekizo

Üye
Hocam ben nilacin onerdigi gappsi kurdum. Uzgunum evde pc yok. Paylasamam. Ama googleye xda developers galaxy w yazin. İlk siteye girin ordan assagi surukleyin sonra gorursunuz zaten. 21-07-2015 surumunu yukleyin 20-07-2015 de olabilir tam hatirlamiyorum :D ayarlamalarida dedigim gibi yapin. Sonra gappsi kurun. GMaile girin. Uygulamalari kurun. 2-3 kez boot edin. Sonra her uygulamaya en az birer kez girin ki nasil olduguna bakin. Seeder yukleyin. Agressive moda alin. Stabiliteye kavusursunuz.
Kac mb hocam gapps in boyutu onu hatirliyor musunuz bide oyun performansina baktiniz mj hic ??

haydelanduka

haydelanduka

Üye
Kac mb hocam gapps in boyutu onu hatirliyor musunuz bide oyun performansina baktiniz mj hic ??
Ne yazik ki oyun performansi berbat. Bir subway yukledim oyunu acamadim :S. Bem zaten oyun oynamiyorum bana sıkıcı geliyor. Gapps 90 mb durun size linkleri atayim. Yine bendensiniz :D

theekizo

theekizo

Üye
Ne yazik ki oyun performansi berbat. Bir subway yukledim oyunu acamadim :S. Bem zaten oyun oynamiyorum bana sıkıcı geliyor. Gapps 90 mb durun size linkleri atayim. Yine bendensiniz :D

Hocam oyun performansi da biraz parlak olsaydi iyiydi :) pekala sarj durumu nasil test ettini mi??

haydelanduka

haydelanduka

Üye
Hocam oyun performansi da biraz parlak olsaydi iyiydi :) pekala sarj durumu nasil test ettini mi??

Uzgunum ancak oyun performansi berbat. Sarj icinse telefonun ekrani kapaliyken neredeyse hic sarj gitmiyor. Ancak sarji 3g acinca yada wifi cabuk bitiyor. Benimkisi 15 saat civari gitti ve 3g hep acikti.

Hocam simdi gelelim asil konuya

Bu linktem yeni cikan romlari takip edebilirsin.

Bu link lolipop romun ana sayfasi

Bu link gappsin linki.

Bu da romun linki.

Uzgunum ancak oyun performansi berbat. Sarj icinse telefonun ekrani kapaliyken neredeyse hic sarj gitmiyor. Ancak sarji 3g acinca yada wifi cabuk bitiyor. Benimkisi 15 saat civari gitti ve 3g hep acikti.

Hocam simdi gelelim asil konuya

Bu linktem yeni cikan romlari takip edebilirsin.

Bu link lolipop romun ana sayfasi

haydelanduka

haydelanduka

Üye
Gec cevap verdigim icin uzgunum telefondan yapmak uzun suruyor.

RecepILHAN89

RecepILHAN89

Üye
oyun oynamak isteyen toucwi3v8+kernel+smartassv2 sio,benim gibi stabilite isteyen için cm9;cm10;cm11 veya cm12 rom+ondemand noop....şahsen şu an mokee 50.2 l romu var %10 pili 10,5 saatte gitti...

theekizo

theekizo

Üye
oyun oynamak isteyen toucwi3v8+kernel+smartassv2 sio,benim gibi stabilite isteyen için cm9;cm10;cm11 veya cm12 rom+ondemand noop....şahsen şu an mokee 50.2 l romu var %10 pili 10,5 saatte gitti...

Hocam tesekkur ederim ama biraz karisik olmus :) hangisi hangisi icin hangisini ne icin onerirsiniz bunu daha acik sekilde aciklasaniz :)

haydelanduka

haydelanduka

Üye
Oyun icin bende aynisini oneririm. Ancak sizin cm12 icin yaptiginiz ayarlardan biraz bahseder misiniz pek anlayamadik?

• Beğen
Tepkiler: theekizo
haydelanduka

haydelanduka

Üye
Bir de kasma, donma durumu nasıl?

• Beğen
haydelanduka

haydelanduka

Üye
Bende resurrection remixten cok memnunum ve az once birsey farkettim. Gelistirici seceneklerinden animasyonlari 0 a alinca telefon cok hizlaniyor.

theekizo

theekizo

Üye
Bende resurrection remixten cok memnunum ve az once birsey farkettim. Gelistirici seceneklerinden animasyonlari 0 a alinca telefon cok hizlaniyor.

hocam ikimizden başka kullanan kalmamış sanırım bu telefonu artık :D teşekkürler tavsiyeler için şimdi başladım ben de indirmeye denicem bakalım :)

haydelanduka

haydelanduka

Üye
hocam ikimizden başka kullanan kalmamış sanırım bu telefonu artık :D teşekkürler tavsiyeler için şimdi başladım ben de indirmeye denicem bakalım :)
Hocam bende bilgisayar alacak olmasam elimde tutmam. :D ama wonder aşktır.

• Beğen
theekizo

theekizo

Üye
ben de eylül gibi değiştirmeyi düşünüyorum hocam var mı önerdiğiniz bi tel :)

• Beğen
Tepkiler: haydelanduka

Üst Alt