Galaxy W i8150 Wonder Rom Sürümünü İndirgeme

Sponsorlu Bağlantılar

by_sen

by_sen

Üye
    Konu Sahibi
Rom Sürümünü İndirgeme
Merhaba arkadaşlar, elimdeki telefon malumunuz Galaxy W.

Şuanda; [[ROM][LP][5.1.1_r3][LMY48B] CyanogenMod 12.1 (20150701-UNOFFICIAL) | Sayfa 14 - MaxiCep rom kurulu. (27.10.2015 - 18:52 kurdum) daha önceden de 5.0.2 kuruluydu.
CM12 den (5.0.2) CM9 FINAL a dönmeye çalıştım ama yüklemedi. bende CM 12.1 ROM unu kurdum. Bu arada CWM sürümüm 6.0.5.1.
Ben şimdi CM12.1 den CM9 CM10 CM11 versiyonlarından birine geçmek istiyorum çünkü CM12 aşırı derecede şarj bitiriyor daha stabil bir sürüme geçmek istiyorum hangi yolu izlemeliyim.
Konu altından nasıl yapacağımı anlatırsanız sevinirim.
Teşekkürler.

Konu yanlış yerde ise lütfen Moderatör arkadaşlar gereken yere taşısınlar.

RecepILHAN89

RecepILHAN89

Üye
cwm 6.0.5.0 yükle sonra cm 9 veya üstü rom yükle

by_sen

by_sen

Üye
    Konu Sahibi
cwm 6.0.5.0 yükle sonra cm 9 veya üstü rom yükle

Odin kullanarak CWM yükleyemem malesef usb portu bozuk, ite kaka şarj aldırıyordum sonrada başka bir yöntem buldum o şekilde şarj ediyorum. CWM'yi başka şekilde yükleme imkanım var mıdır?

RecepILHAN89

RecepILHAN89

Üye
cwm 6.0.5.1 kullanıyorsan cwm 6.0.5.0 dosyasını hafıza kartına aktar recovery aç install from sdcard1 dedikten sonra cwm 6.0.5.0 zip dosyasını seç Flash işi bittikten sonra advanced sekmesinden reboot recovery yap
sonra full wipe yap ve istediğin custom rom dosyalarını yükle

• Beğen
Tepkiler: by_sen
by_sen

by_sen

Üye
    Konu Sahibi
cwm 6.0.5.1 kullanıyorsan cwm 6.0.5.0 dosyasını hafıza kartına aktar recovery aç install from sdcard1 dedikten sonra cwm 6.0.5.0 zip dosyasını seç Flash işi bittikten sonra advanced sekmesinden reboot recovery yap
sonra fu ll wipe yap ve istediğin custom rom dosyalarını yükle

Teşekkür ederim :) akşama deneyeceğim umarım işe yarar :)
cwm 6.0.5.0 (recoveryden flashlanabilir) - MaxiCep buda flashlanabilir recovery konusu. Belirteyimde lazım olan kullansanın :)