Galaxy W i8150 Wonder [ROM][KK][4.4.4][KTU84Q] CyanogenMod 11.0 ( 2014 12 10 - UNOFFICIAL & GAPPS )

Sponsorlu Bağlantılar

sir mordred

sir mordred

Üye
Müjdeyi vereyim arco wonder için cm12 üzerinde çalışıyor çok yakında(tahminimce 2-3 gün içinde fakat bu sadece bir tahmin yanıladabilirim) cm-12.0 romu paylaşacak neredeyse tüm fonksiyonlar çalışıyor (bunu nerden biliyorum çünkü s plus'ta durum böyle) (kamera ve donanımsal video oynatma dahil)... :) güzel olucak beklemede kalın

• Beğen
Tepkiler: ismailozcn, MeeksTR, genco15 ve 2 diğerleri

murattopdagi

murattopdagi

Üye
Müjdeyi vereyim arco wonder için cm12 üzerinde çalışıyor çok yakında(tahminimce 2-3 gün içinde fakat bu sadece bir tahmin yanıladabilirim) cm-12.0 romu paylaşacak neredeyse tüm fonksiyonlar çalışıyor (bunu nerden biliyorum çünkü s plus'ta durum böyle) (kamera ve donanımsal video oynatma dahil)... :) güzel olucak beklemede kalın
Bu çok iyi bir haber :) Ama sanmıyorum günlük kullanım için uygun olacağını.

spazmol

spazmol

Üye
Olur kardeşim oda olur sen yeterki bekle :)

bozkurt5878

Üye
Hadi hayırlısı bekleyelim bakalım arco da olmasa bizi kim düşünecek varol arcooooo

• Beğen
Tepkiler: EnverYigit
sir mordred

sir mordred

Üye
Bu çok iyi bir haber :) Ama sanmıyorum günlük kullanım için uygun olacağını.

niye günlük kullanıma uygun olmasın ki? eğer tüm fonksiyonlar çalışıyorsa ki çalışıyorlar günlük kullanımı engelleyecek herhangi bir sorun yok demektir..
tek çalışmayan özellik 720p video kaydı ki bu da uygulama hatasından kaynaklanıyor... 3.parti(yani playstore üzerindeki) kamera uygulamalarında 720p kayıt çalışacaktır
ve çalışmayan diğer özellik telefon kapalı iken şarja bağladığınızda görünmesi gereken şarj animasyonu görünmüyor(ama telefon sorunsuz şarj oluyor)
bu hatalar minor hatalar ki ilk sürümde romun bu kadar hatasız olması demek muhteşem bişey demektir diğer sürümlerde bu hatalarda çözülecektir umarım..

• Beğen
Tepkiler: clgnkral, bozkurt5878, eren2934 ve 2 diğerleri
MeeksTR

MeeksTR

Üye
    Konu Sahibi
niye günlük kullanıma uygun olmasın ki? eğer tüm fonksiyonlar çalışıyorsa ki çalışıyorlar günlük kullanımı engelleyecek herhangi bir sorun yok demektir..
tek çalışmayan özellik 720p video kaydı ki bu da uygulama hatasından kaynaklanıyor... 3.parti(yani playstore üzerindeki) kamera uygulamalarında 720p kayıt çalışacaktır
ve çalışmayan diğer özellik telefon kapalı iken şarja bağladığınızda görünmesi gereken şarj animasyonu görünmüyor(ama telefon sorunsuz şarj oluyor)
bu hatalar minor hatalar ki ilk sürümde romun bu kadar hatasız olması demek muhteşem bişey demektir diğer sürümlerde bu hatalarda çözülecektir umarım..
Umarız @sir mordred sabırsızlıkla bekliyoruz :)

• Beğen
Tepkiler: genco15
spazmol

spazmol

Üye
Gelsin direk yükleyeceğim sabırsızlıkla bekliyorum
Birde rom çıktı diye gelişmeyecek değil ya :D

murattopdagi

murattopdagi

Üye
Pek bir bilgim yok maalesef. Önceki cm romları sıkıntılı geliyordu ilk başlarda hep. Bir süre sonra elbet stabilite sağlanır. Dediğiniz gibiyse gerçekten çok iyi. Yanıtınız için çok teşekkür ederim.

sir mordred

sir mordred

Üye
Pek bir bilgim yok maalesef. Önceki cm romları sıkıntılı geliyordu ilk başlarda hep. Bir süre sonra elbet stabilite sağlanır. Dediğiniz gibiyse gerçekten çok iyi. Yanıtınız için çok teşekkür ederim.

rica ederim :) ayrıca cm-12 ile şöyle bir durum ortaya çıkacak sd kart artık harici depolama kaynağı değilde cihazın kendi iç hafızası olacak
ve bu yüzden sd kart kullanmak zorunluluk olacak maalesef..

• Beğen
Tepkiler: kosovali41 ve genco15
genco15

genco15

Üye
rica ederim :) ayrıca cm-12 ile şöyle bir durum ortaya çıkacak sd kart artık harici depolama kaynağı değilde cihazın kendi iç hafızası olacak
ve bu yüzden sd kart kullanmak zorunluluk olacak maalesef..
yani 2 2 ayrılan hafızanaın hepsinı artık telefon mu kullanacak
bu arada benım nexus6 yalan oldu hala isviçrede çıkmamış tel amcamda iphone getirim dedi istemedim bi süre daha bunula takılmak zorundayım bi an önce çıkar umarım cm 12 ve artık kasmalar yasanmaz

T.serdar

Üye
Cm12 ne zaman gelir? Sir hocam okudum 15 inde demissiniz tahminimce 2-3 gun diyede sabirsizlaniyoruz su an :) Mujdeyi verin artikin :)

spazmol

spazmol

Üye
5.0 ne zaman çıkar

Son düzenleme:
artistsefa

artistsefa

Üye
Hocam 12.10 güncellemesini kurdum açıldı fakat reset phone yazısı geldi yaptım yine bütün formatlama ve wipe işlemlerini yeniden yaptın busefer sadece romu kurdum aynı sorun oldu. Yardım edebilirmisiniz...

MeeksTR

MeeksTR

Üye
    Konu Sahibi
Hocam 12.10 güncellemesini kurdum açıldı fakat reset phone yazısı geldi yaptım yine bütün formatlama ve wipe işlemlerini yeniden yaptın busefer sadece romu kurdum aynı sorun oldu. Yardım edebilirmisiniz...
Reset phone yazısı tam olarak nasıl ortaya çıkıyor tam anlayamadım. birtek bu romda mı karşılaşıyorsun birde bunu gormek gerekebilir. İmkanın varsa birde 12/23 sürümünü kurup sonuca bakmanı öneririm

artistsefa

artistsefa

Üye
Ben yanlış yazmışım 12/23 güncellemesinde oldu nasıl kuracağımı söylerseniz sevinirim 1,5 yıldır cyanogenmod güncellemelerini recovery den kuruyorum ilk defa başıma böyle birşey geldi
Şuan 12/10 cm 11 yüklü

spazmol

spazmol

Üye
oda birşey mi ben son sürümü yüklerken nasıl oldu ise yeni çıkan cwmyi yükledim ve hafıza kartımdaki herşey silindi üstüne telefon boot oldu hiçbirşeyi de kurtaramadım :D
Sonuç olarak önce yeni cwmyi yüklüyorsun sonra recovery reboot yapıyorsun ondan sonra wiplerini yapıp romu ve gappsı yukluyorsun

ONUR5544

ONUR5544

Üye
oda birşey mi ben son sürümü yüklerken nasıl oldu ise yeni çıkan cwmyi yükledim ve hafıza kartımdaki herşey silindi üstüne telefon boot oldu hiçbirşeyi de kurtaramadım :D
Sonuç olarak önce yeni cwmyi yüklüyorsun sonra recovery reboot yapıyorsun ondan sonra wiplerini yapıp romu ve gappsı yukluyorsun
O zaman ben kurmayayim son sürümü :-D:-D 12/10 sürümünde takılayım