[ROM][4.4.4][TeamCanjica] CyanogenMod 11.0

• 10 Ağustos 2014
  • 7605 Okunma
  • 26 Cevap

1. Merhaba Galaxy Ace 2 kullanıcıları.
    Bugün sizlere 3 aydır kullanmış olduğum romu paylaşıcam.Rom stabil ve gayet hızlı bir rom.Sürekli güncelleme alan bir rom.Oyun konusunda Need For Speed Most Wanted kasmadan oynanırken Asphalt 8 ve Asphalt 7 kasıyor ve The Amazing Spiderman oyundan atıyor.Subway Surf ve Temple Run,Temple Run 2,Temple Run Oz,Temple Run Brave sorunsuz çalışıyor.Injustice God Among Us oyundan atıyor.Fifa 14,Dead Trigger ve Dead Trigger 2 kasmadan oynanabiliniyor.Antutu Sonucu genel olarak 10000 üzeri çıkıyor.
    Eğer sizde oyun yüklerseniz yorumlara oyun adı ve kasma durumunu ekleyin.

İndirmeler

Rom Dev-Host - cm-11-20140706-UNOFFICIAL-codina.zip - The Ultimate Free File Hosting / File Sharing Service

Gapps Dev-Host - pa_gapps-modular-micro-4.4.4-20140804-signed.zip - The Ultimate Free File Hosting / File Sharing Service

KURULUM

Arkadaslar romu kurmak tamamen sizin elinizde olup cihazınızda oluşabilecek hiçbir sorundan ben ve Maxicep ailesi sorumlu tutulamaz.

İlk olarak rom ve gapps ı indirip hafıza kartınıza atın.
    Recovery modu açın
    Sonra wipe data factory reset ve wipe cache yapın
    Romu flaslayın
    Gappsı flaslayın
    Reboot system now ile cihazı yeniden baslatın
    Romunuz hazır

İyi Günler

Yazan: ByBlaCk4
    Mobil cihaz ile gönderdi
  2. Dostum denemek istiyorum romu da daha once cm11 yuklemelerimde zamanla stabilite bozuldu ve bulutut calismiyordu kilit ekraninda beyaz ekranda kaliyordu vs vs 3 ay kullandim değişsin bunlara benzer bi sorunla karsilastin mi hic

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. Rom stabil o konuda bi sıkıntı yok bluetooth da da bi sorun yok kilit ekranında beyaz ekranda kalıyo demissin ama bende hic sıkıntı olmadı romda sadece 'live video streaming' diye bi hata var ama ben kullanırken bu hatayı fark etmedim zaten bu hatanında ne oldugunu bilmiyorum paylaşan adam altına bu notu eklemis bende sorunsuz calisyo ve hala bunu kullanıyorum yuklemeni tavsiye ederim

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. Telefonu akrabadan aldığım gibi kurcam.

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. Indirip deniyorum ozaman teşekkürler bilgi için

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. Arkadaslar asphalt 8 deki kasmayı azaltmayı basardım. Gl tools isimli uygulamayı indirip kurun asphalt 8 i secin enable custom settings isaretleyin
    Use lower renderi 0.5 yapin
    16 bit ve optimize glsl yi isaretleyin

Daha sonra enable texture yazan iki secenegide all yapin
    Downscale textures i 0.5 yapin
    Son olarak use fake cpu ve use fake gpu isaretleyip use a template yi adreno yapin
    Simple mapbuffer isaretleyip oyuna girin kasma buyuk oranda azalicaktir

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. Bisey deil

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. Kardeş rom güzel gerçekten ancak birkaç sorun oldu bende cihazı kapatıp açmak istediğimde ace2 yazısında kaldı format attım öyle düzeldi birde açılırken cyanogenmod simgesinde takılıyordu dönüpduruyordu açılmıyodu cihaz bataryayı çıkardım öyle düzeldi birde tus kilidi açtım zaman ekran gelmiyo tuşların ısıkları yanıyo ama ekran yok zaman sonra o da düzeliyo. Bunların dışında gayet iyi şuan kullanmaktayım

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. Kardesim ben bunu kullanırken bu hatalardan sadece ekran hatası geldi o da güc tusuna bastıktan 2 saniye sonra acılmasıydı baska sorun yasamadım acıkcası

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. Şuan sıkıntı yok bende de rom güzel suan bunu mu kullanıyosun

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. Mobil cihaz ile gönderdi
  12. Mobil cihaz ile gönderdi
  13. Romdan memnun kalmanıza sevindim :) .oyun performansı konusunda ne düşünüyorsunuz?

Mobil cihaz ile gönderdi
  14. Henuz oyun denemedim firsatim olmadi deneyince bilgi veririm birde ben oyle agir oyunlar oynamam pek en fazla traffic racer dolmus driver temple run vs vs ;)

Mobil cihaz ile gönderdi
  15. Eger oyun denerseniz kerneli overclock destekledigi icin 1.2 ghz yapip deneyin.(diger türlü kasma yapabilir)birde gl tools kurmanızı oneririm oyunlarin performansını iyilestirebilirsiniz(mesela asphalt 8 kasmadan oynanabilir)

Mobil cihaz ile gönderdi
  16. Birde bu romda tuş ışıkları nasıl kapatılıyo benmi bulamadım karıştırdım bayaa da

Mobil cihaz ile gönderdi
  17. Ayarlar-gezinti tusları-donanım düğmeleri-arka aydınlatma
    Yolunu izleyerek kapatabilirsiniz

Mobil cihaz ile gönderdi
  18. Teşekkür ederim ;)

Mobil cihaz ile gönderdi
  19. Rica ederim :)

Mobil cihaz ile gönderdi
Yüklüyor...
22/10/2018 - 04:07