[ROM] [KERNEL] [4.2.2 / 4.1.2] -2014 / 05 / 08- V4 Güncelleme SEAL

Sponsorlu Bağlantılar

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
    Konu Sahibi
[ROM] [KERNEL] [4.2.2 / 4.1.2] -2014 / 05 / 08- V4 Güncelleme SEAL

yakında sorunları düzeltmek için yeni bir kernel yüklemek Will Speedy . Olağanüstü .değinen . Işık S.EAL ROM ve KERNEL Yasal Uyarı: Sizin garanti artık geçersizdir. at Flaş Kendi riski. . Cihazınız artık çalışır ya da patladı ve gözlük kırmak beni suçlama Özellikler: Çekirdek:Kaynak: fazla i / o scheduler LZ4 sıkıştırma ve açma init.d destek Rom: V4 Stok JZO54K.T210XXAMI9 dayanarakKöklü busybox Deodexed ZipAligned EKRAN: ! için RG Pil Mod Kredi OsamaGhareeb AOSP Lockscreen AOSP net simgesiDalgalanma etkisi Durum çubuğu ve aşağı çekin daha saydam (% 70 transparnet) görünüyor Siyah Durum bar-Siyah. Siyah. Siyah.Durum çubuğu simgeleri beyaz Lockscreen mod daire + kilit model icin Versiyon 4 yollu Güç menüsü Özel önyükleme animasyon desteğiTAVSİYE: Hayır daha şişirilmiş eşya yok Samsung-ware uzun basın menü öldürmek için init.d komut tweaks Build.prop sysro / rw bin (hızlı yol / montaj yeniden bağlayın) Google şimdi başlatıcısı V3 BETA

V1-V2

Değişim-log:

Nasıl kurulur:
1. .zip Indirin
2. Flaş Cwm veya TWRP sizin zaten yaptım değil varsa.
3. Kurtarma moduna yeniden başlatın
4. Veri / Fabrika Reset Wipe seçeneğini ------ TÜM verilerinizi kaybedersiniz
5. Zip yüklemek seçin
6. İndirdiğiniz zip seçin
7. Evet tıklayın
8. Kurarken 1.5 dakika bekleyin
9. Reboot seçin ve en az 2 dakika bekleyin
10. Kurulum sihirbazını tamamladıktan
11. Ve bitirdiniz! Boot Animasyon: İnceleme: Teşekkür için @ ! Teşekkür için @ ! Ekran:DOSYALAR: SM-T210 / 210R VERSİYONU Son İndirme: ESKİ DOSYALAR

Boot Animation:

Review:
Thanks to @ !

Thanks to @ !

Screenshots:

GSM VERSION (SM-T211) --- yok artık desteklenmiyor

Bugs:
V4
... V3 Beta 1 -LMT kuvvet yakın secsettings rastgele uygulamalar yakın zorlamak -SOMe çalışmıyor -Sağ hoparlör çalışmıyor -Bluetooth klavye V2 -Cannot duvar kağıdı lockscreen set -Launcher dpi yerleşim hatası -Yanlış yazı : Kredi @ - onun çalışma çekirdeği ve beni kullanmak için izin! - @ ve @ kendi video incelemesi için Kuyusu ve Galaxy sekme 3 forumda burada herkes!