Galaxy Ace 2 i8160 [ROM][4.2.2] Color OS 2.0 [2014/06/19]

Sponsorlu Bağlantılar

en-sel

en-sel

Üye
Romu flasladıktan sonra kerneli flaslarsan sorun cözülür.benimde basıma aynı sorun geldi bende stock üzerine romu kurup kerneli flasladım düzeldi
Tekrar denesem duzelir mi yani cunku baya korktum acikca si ekrab bi gelip bi gidiyordu siyah ekranda kaliyordu vs vs

ByBlaCk4

ByBlaCk4

Üye
    Konu Sahibi

Enisina

Üye
arkadaşlar ben bu rom u telefona yükleyeceğim
ama telde cwm yüklü değil telefone rom
manager ile cwm kursam sıkıntı olurmu hafıza
kartı bozulduda benim 4.1.2 yüklü rootlu
Yardım Edecek?

MR.ROOKİE

MR.ROOKİE

Üye
ilk açıldığında. bendede şebeke gelmemişti. resetele kendine geldibi dene istersen

ByBlaCk4

ByBlaCk4

Üye
    Konu Sahibi
Ben su anda bu romu kullanyom pek sorunla karsılasmadım

mka7981

Üye
yaklaşık iki haftadır bu romu kullanıyorum. Lolipop dahil bütün romları denedim. Ace2 8160i kesinlikle en iyisi budur. Ancak bir sorunum var. Romla gelen çin market, cloud, user hesabı ve birkaç oppo uygulamaları, e-mail, weather uygulamalarını sildim. Ama her açılışta bu uygulamaları tekrar yüklüyor. Bu uygulamaları istemiyorum. Bunu yapmaması için ne yapmalıyım, hangi apk yi silmem gerekiyor.

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
arkadaşlar bende yükledim şebeke yok bunda ya gerisi güzel

mka7981

Üye
8160_MODEM_FS-signed şeklinde googleda ara. Dosyayı indir. Hafıza kartına at ve recovery modda flasla. Şebeke gelecektir.

• Beğen
Tepkiler: gonuldostu82
gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
8160_MODEM_FS-signed şeklinde googleda ara. Dosyayı indir. Hafıza kartına at ve recovery modda flasla. Şebeke gelecektir.
eyvallah sağol kardeşim ama carbon roma geçtim ben yine de teşekkürler

ByBlaCk4

ByBlaCk4

Üye
    Konu Sahibi
yaklaşık iki haftadır bu romu kullanıyorum. Lolipop dahil bütün romları denedim. Ace2 8160i kesinlikle en iyisi budur. Ancak bir sorunum var. Romla gelen çin market, cloud, user hesabı ve birkaç oppo uygulamaları, e-mail, weather uygulamalarını sildim. Ama her açılışta bu uygulamaları tekrar yüklüyor. Bu uygulamaları istemiyorum. Bunu yapmaması için ne yapmalıyım, hangi apk yi silmem gerekiyor.
System app veya priv app da bu uygulamalar varsa sil ve data appda varsa da sil :)

NeoOSMANLICI

NeoOSMANLICI

Üye
LİNK ÖLMÜŞ SANIRIM

rggerter

Üye
kardeş abartısız söylüyorum bak 3 gündür bu sorunu çözmek için uyumadım valla senin dediğini yaptım oldu, ALLAH senden razı olsun, Çok saol kardeşim.

kerimdogan

Üye
Arkadaşlar ben bu romu yuklicem ama gapps paketinin linki varmi yoksa netten bulduğumuz herhangi bir 4.2.2 gapps sorun cikarmaz mi
Bir de su IMEI sorununu yasayan başka biri varmi şimdiden tesekkurler ..

ByBlaCk4

ByBlaCk4

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar ben bu romu yuklicem ama gapps paketinin linki varmi yoksa netten bulduğumuz herhangi bir 4.2.2 gapps sorun cikarmaz mi
Bir de su IMEI sorununu yasayan başka biri varmi şimdiden tesekkurler ..
Gappsa gerek yok

gokhan2014

Üye
cm 12 üzerinden flaşlasam olur mu