[rom][jellybean]galaxy Mini Ii ( Gt-s6500d ) Cyanogenmod 10.2 Rom Yükleme [ Android 4.3 ]

Sponsorlu Bağlantılar

Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
    Konu Sahibi
Rom güncellenmiştir. Radio sorunu giderilmiş. İndirmek isteyen yükleyebilir.

AndrOmer

AndrOmer

Üye
Kamera ne zamana düzelir

slemwork53

slemwork53

Üye
ya bide bu romun "wifi hotspot"(((Telefonu modem haline getirme))))) acılıyormu biri deneyebilirmi kullanan varsa bilgi versin bana bizahmet

AndrOmer

AndrOmer

Üye
slemwork53

slemwork53

Üye
Tamam tesekkurler kardesim

Pealon Jan Teor

Üye
ben yaptım baya güzelmiş

avast

avast

Üye
Denemedim nasil bu

avast

avast

Üye
New 4.4 denedinmi

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
4.2, 4.3, 4.4'te kameralar çalışmıyor. Çalışanlar ise sadece fotoğraf çekiyor, videolar bozuk kayıt ediliyor. En azından xpda'da yazanlara göre durum böyle. Sanıyoruım 4.3 ve 4.4 sürümünü sağlayan birkaç modda radyo da çalışmıyordu.

gts6500123

Üye
kardesim senin verdigin tum romlari yaptim hepsinde beyaz ekran geldi bigun beklettim onlarin hepsi hikaye olmadi. internette milletin telefonunda oluyo bi bizimkinde olmuyo ya

EREN190570

Üye
kamera çalışmıyo mu

slemwork53

slemwork53

Üye
beyaz ekran sorunu icin cekirdegi(kernel) degistir o zaman yeni bir kernel bul yukle cyanogenmod ile uyumlu ama bu kezde cyanogenmod yeniliklerini alamazsın :Dx d

brsgltkn

brsgltkn

Üye
kardesim senin verdigin tum romlari yaptim hepsinde beyaz ekran geldi bigun beklettim onlarin hepsi hikaye olmadi. internette milletin telefonunda oluyo bi bizimkinde olmuyo ya

Onun bir cozumunu bulmustum ben pcye gecince yazarim konu sahibi de konuya eklerse herkes ogrenmis olur

canersonmez94

canersonmez94

Üye
KArdeş ben bu romu Xda daki anlatım üzerinden yükledim, yükleme sonrası telefon sürekli kendini yeniden başlatıyor. Orjinal rom yükledim sorun devam ediyor. Recovery açılmıyor. önerebileceğin bir çözüm var mı çok acil lütfen yardım edebilir misin, ayrıca bilen başkası varsa da fark etmez, her türlü öneriye açığım

AndrOmer

AndrOmer

Üye
KArdeş ben bu romu Xda daki anlatım üzerinden yükledim, yükleme sonrası telefon sürekli kendini yeniden başlatıyor. Orjinal rom yükledim sorun devam ediyor. Recovery açılmıyor. önerebileceğin bir çözüm var mı çok acil lütfen yardım edebilir misin, ayrıca bilen başkası varsa da fark etmez, her türlü öneriye açığım

Msj attm

• Beğen
Tepkiler: canersonmez94

Üst Alt