[rom][jellybean]galaxy Mini Ii ( Gt-s6500d ) Cyanogenmod 10.1 Rom Yükleme [ Android 4.2.2 ]

Sponsorlu Bağlantılar

trnnl

trnnl

Üye
Her şey tamam çok güzel teşekkürler ama google apps ı kurup telefonu açınca uygulamar uyarlanıyor dedi sonra uygulamalrı tek tek çalışmıyor diye sürekli hata verdi.
linkteki google apps bu sürüme uygun değil sanırım.

Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
    Konu Sahibi
Her şey tamam çok güzel teşekkürler ama google apps ı kurup telefonu açınca uygulamar uyarlanıyor dedi sonra uygulamalrı tek tek çalışmıyor diye sürekli hata verdi.
linkteki google apps bu sürüme uygun değil sanırım.
Bilgilendirme için Saol. Cm 10 a aitmiş kusura bakma. Düzelttildi. Tekrar İndirip Yenisini deneyin.

trnnl

trnnl

Üye
İnternetten bir tane bulup onu yüklemiştim ama google haritalar çıkmadı içinden. Bunu yüklesem için de var mı haritalar?

Birde Whatsapp da mesaj seslerini yapamadım bir türlü sizde whatsapp'da mesaj gelince ses çıkıyor mu?

razorback123

razorback123

Üye
Güncelledim ama uygulamaların hiç biri açılmıyor :/ Neden acaba?

aalpguzel

Üye
XDA konusundaki son güncellemede kernel sürümü 3'tü. Bu da öyle mi?

dogukan-

dogukan-

Üye
kardeşim dediğin herşeyi yaptım reboot system now dedim ama tekrar recovery modda açılıyor batarya çıkardım taktım bişey değişmedi lütfen yardım telefonu açamıyorum

- - - Eklendi - - -

hallettim teşekkrler bi arkadaşın dediği gibi cwm tekrar yükleeim düzeldi az kalsın altıma yapcaktım :D

mkyb

mkyb

Üye
Rom normal çalışıyor ama ekranı kilitleyip açınca ekran açılmıyor beyaz ekranda kalıyor sorun nedir ?

abdgnr6565

abdgnr6565

Üye
ben
yukledim sikintı yok ama 4.2 dosyasinida yukledim,tel açildi fakat 2 saattir 'cyanogen mod' yaziyor bi türlü olmadi acil yardim.ulasin bana lütfn

aalpguzel

Üye
Şüphelerim vardı ama sorunsuz yükledim ve kullanıyorum çok güzel
BUNLAR DA BENDEN​(Screenshot alırken internete bağlı değildim)

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 484994 ve Mhmmd Ali
abdgnr6565

abdgnr6565

Üye
hersey guzelde bluetoothta sorun var galiba.sonra dosyayi tasiyamiyorsun.tam duzgun degil yani

emmelik

Üye
kardeşim ben bu romu yükledim çok güzel elinize sağlık.teşekkürler. ama bir sorunum var.eski orjinal roma geri dönmek için odin ile orjinal yazılımını yükledim telefon açılmadı.samsung yazısı geliyor.bir defa titriyor sonra iki kere daha titriyor telefon açılmıyor.samsıng yazısı gidip geliyor.yardım edebilirseniz sevinirim.

abdgnr6565

abdgnr6565

Üye
4.2rom attim calisiyor.bunlar icin touchwiz var mi.s4 gibi olsun istiyorum.varsa paylasir misiniz

odunuzz

odunuzz

Üye
Play storede var touch wizle kullaninca s4 farki olmuyor bulamazsan sole ben atayim

isml4470

Üye
tesekkurler

ozdemirozgr

ozdemirozgr

Üye
Hocam dün gece romu yükledim her şey güzel gidiyordum. Sonra müzik dinleyeyim dedim ama kulaklık çalışmıyor. Acaba kulaklık mı bozuldu dedim başka telefona taktım kulaklık sağlam. Jak mı bozuldu dedim ayarlardan kulaklık takılınca varsayılan müzik çalar'ı etkinleştir'i seçtim, kulaklığı takınca apollo açılıyor fakat müziği hoparlörden veriyor. YouTube'de denedim kulaklıksız normal,kulaklığı takınca sesi yarı yarıya kısılıyor yine kulaklıkta ses yok. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

odunuzz

odunuzz

Üye
Hocam dün gece romu yükledim her şey güzel gidiyordum. Sonra müzik dinleyeyim dedim ama kulaklık çalışmıyor. Acaba kulaklık mı bozuldu dedim başka telefona taktım kulaklık sağlam. Jak mı bozuldu dedim ayarlardan kulaklık takılınca varsayılan müzik çalar'ı etkinleştir'i seçtim, kulaklığı takınca apollo açılıyor fakat müziği hoparlörden veriyor. YouTube'de denedim kulaklıksız normal,kulaklığı takınca sesi yarı yarıya kısılıyor yine kulaklıkta ses yok. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

baska bi muzik calarla dene

ozdemirozgr

ozdemirozgr

Üye
müzik çalarda sorun yok tüm sesler aynı. YouTube ile de denedim yine çalışmıyor.

abdgnr6565

abdgnr6565

Üye
sikildim 4.2 den yok mu baska rom

- - - Eklendi - - -

sikildim 4.2 den yok mu baska rom

Üst Alt