[rom][jellybean]galaxy Mini Ii ( Gt-s6500d ) Cyanogenmod 10.1 Rom Yükleme [ Android 4.2.2 ]

Sponsorlu Bağlantılar

avast

avast

Üye
peki simdi ben pc yi kapattimda bu romda gorev yoneticisinde programlari kaydirarakmi kapatiyorsun

cepeyüp

Üye
calismalarinin devamini bekliyoruz kardes.bilgi icin saol.peki sendemi bunu kullaniyosun.bariz artilarindanda bahsetsen şu romun

avast

avast

Üye
calismalarinin devamini bekliyoruz kardes.bilgi icin saol.peki sendemi bunu kullaniyosun.bariz artilarindanda bahsetsen şu romun

bencede artilari neler oyun performansi artiyormu islemciyi 1ghz yapabiliyomuyuz

Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
    Konu Sahibi

Rica ederim.

Romun artıları: orjinal rom 2.3.6 android işletimine sahip ama bu romu yüklerseniz 4.2.2 android işletim sistemine sahip olacaktır.

Ben Bu romu değilde Ötekisi olan CM 10 Romunu kullanıyorum. link tıkla

- - - Eklendi - - -

bencede artilari neler oyun performansi artiyormu islemciyi 1ghz yapabiliyomuyuz

Telefonun Görünümü değişiyo. 4.2 android isteyen oyunları ve uygulamaları yükleyebiliyorsunuz... Artıları Bundan ibaret

cepeyüp

Üye
sarjda bi etkisi varmi peki dostum.ram kullanimi falan nasil genel olarak

- - - Eklendi - - -

bide şunu sorim bulmusken.aylardir su sitede mini2 yle ilgilenen birisi olmsmisti.ayrica tesekkur ederim.cm yuklerkrn ona uygun kernelde yuklemek gerekiyo die hatirliyorum varmi oyle bise.arti bide ....neyse aklima geldikce sorarim :-)

• Beğen
Tepkiler: Mhmmd Ali
Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
    Konu Sahibi
sarjda bi etkisi varmi peki dostum.ram kullanimi falan nasil genel olarak

- - - Eklendi - - -

bide şunu sorim bulmusken.aylardir su sitede mini2 yle ilgilenen birisi olmsmisti.ayrica tesekkur ederim.cm yuklerkrn ona uygun kernelde yuklemek gerekiyo die hatirliyorum varmi oyle bise.arti bide ....neyse aklima geldikce sorarim :-)

Şarjda bi etkisi yoktur.
Ben Şahsen yüklemedim ama elimde mevcuttur.
Sorular aklına geldikçe sorabilirsin.:good::oke:

cepeyüp

Üye
sanirim cm 10 kurulu sende.aylardir bi rom bulamamistim buna.sen memnunsun demi 10 dan.peki hicbisekilde kamerayi aktiflestiremezmiyiz orjinal kamerasi haric kamera programlari falandami islemez

- - - Eklendi - - -

Olursa tavsiye programlarin falan sitede paylasimlarini bekliyoruz kardes

Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
    Konu Sahibi
sanirim cm 10 kurulu sende.aylardir bi rom bulamamistim buna.sen memnunsun demi 10 dan.peki hicbisekilde kamerayi aktiflestiremezmiyiz orjinal kamerasi haric kamera programlari falandami islemez

- - - Eklendi - - -

Bende kamera üzerinde çalışmalar yapıyordum. Programları denedim ama olmadı. Diğer seçenekleri deniyorum. Bi yarar görürsem sizlerle paylaşacağım.

avast

avast

Üye

Bende kamera üzerinde çalışmalar yapıyordum. Programları denedim ama olmadı. Diğer seçenekleri deniyorum. Bi yarar görürsem sizlerle paylaşacağım.

usta orjinal romu nasi yukliycez geri

• Beğen
Tepkiler: Mhmmd Ali
avast

avast

Üye
Mukemmelsin abi su koca forunda bisen ilgileniyosun bizimle geri gectim eski roma sikildikca denerim artik orjinale gecince garantiye giriyor demi tekrar

- - - Eklendi - - -

kardes mesajlarin dolmus mesaj atamadim
Evet kardes denedim kamera disinda bide wifi direct calismiyo ama ram 411 mb a cikiyo yaklasik 240 260 mb ram serbest kaliyo normal durusta islemci istege gore 1 ghz oluyo isinma olmuyo ben simdi denemek icin tekrar orjinal rom a gectimondada sikinti yok ilkalindii gibi oluyo merak etigin bisey varsa sorabilirsin

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

cepeyüp' Alıntı:
İyiymis.CM 1O kurdun sanirim.nasil memnunmusun peki romdan
Evet kardes denedim kamera disinda bide wifi direct calismiyo ama ram 411 mb a cikiyo yaklasik 240 260 mb ram serbest kaliyo normal durusta islemci istege gore 1 ghz oluyo isinma olmuyo ben simdi denemek icin tekrar orjinal rom a gectimondada sikinti yok ilkalindii gibi oluyo merak etigin bisey varsa sorabilirsin

Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
    Konu Sahibi
Evet . Garantiye giriyor.

bulut_1618

Üye
Hocam çok teşekkürler ama bişey sorucam 4.2.2 yi yükledim ben android market görünmüyor onu ayrımı yüklücez

Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
    Konu Sahibi
Google app :

bunuda rom atarmış gibi yükliceksin

KayraBey

KayraBey

Üye
Kamera ve bluetooth çalışmıyorsa yüklemenin ne anlamı var ki?

Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
    Konu Sahibi
Kamera ve bluetooth çalışmıyorsa yüklemenin ne anlamı var ki?

Doğru diyorsun ustad . Bunu Yüklemek kişiye kalmış. Diğer romlarda var. Onların hepsi çalışıyor. çalışmayanı yok :)

Üst Alt