[rom][jellybean]galaxy Mini Ii ( Gt-s6500d ) Cyanogenmod 10.1 Rom Yükleme [ Android 4.2.2 ]

• 24 Mart 2013
  • 52068 Okunma
  • 319 Cevap

1. Galaxy Mini II ( GT-s6500D ) CyanogenMod 10.1 Rom Yükleme

Merhaba arkadaşlar,

Sizlere Galaxy Mini II 'ye CyanogenMod 10 Rom u Tanıtacağım ve Nasıl Yükleneceğini Göstereceğim.

Android : 4.2.2

NOT: İçinde Türkçe Dil Desteği Vardır.

↓ GEREKLİ DOSYA ↓

Galaxy Mini II ( GT-s6500D ) CyanogenMod 10.1 : İNDİR

GOOGLE APPS : İNDİR

Çalışan Sistemler:

* Tam GPU hızlandırma

* (Çağrı / sms / mobil veri)
    * Wi-Fi
    * Dokunmatik
    * Dokunmatik tuşlar
    * Multitouch
    * Ses
    * Dahili / harici depolama Montaj
    * Tuş takımı ışıkları
    * Parlaklık kontrolü
    * Vibratör
    * Derin uyku
    * GPS
    * Sensörler (tümü)
    * Veri kullanımı, sınırlayıcı
    * HW v-sync
    * USB bağlantısı
    * Bluetooth
    * Kamera

Çalışmayan Sistemler:

------:oke:------

NOT : Beyaz Ekran Sorunu Gidermek İçin Tıkla

KURULUM:
    Not: Açma ve Tıklama İşlevini Power Tuşu İle Yapılır

1. Öncelikle Telefonumuzda Clocwork Recovery Mod 6 Yüklü Olması Lazım. (yazıya tıklayarak ulaşabilirsiniz)

2. İndirdiğimiz dosyayı hafıza kartımıza atalım.

3. Vol- , Vol+ , Home , Power Tuşlarına Basarak C.Recovery Mod 6'yı Açalım.

4. Sonra "wipe data/factory reset"(Telefon Formatı)(Bu işlemi yapmak zorundasınız. Yoksa
    Telefon Açılmaz) Tıklayın, Ardından "Yes -...." Kısmına Tıklayın Aynı Şekilde "wipe cache partition" u da yapın.

5. "install zip from sdcard " Açın ve "choose zip from sdcard" tıklayın. Oradan Rom olan zip Dosyanızı Seçin. Ve
    "Yes -...." kısmına tıklayın.

6. Yaklaşın 1 dk. süren yüklemeden sonra. " +++Go Back+++" Yazısına Tıklayarak Geri Gidelim.

7. Son Olarak "reboot system now" Tıklayarak Telefonumuzu Açalım.
    (Size Soru Sorar ise "No" ya tıklayın ve Öyle Açın.)

Yazan: Mhmmd Ali
    Son düzenleme: 8 Şubat 2016
  2. :tşk:

3. Rica ederim

4. tesekkurler usta bende mini2 varda. bu turkcemi

Son düzenleme: 15 Ocak 2014
  5. İçinde Türkçe Dil desteği vardır. Dil Seçeneklerinden Ulaşabilirsiniz. :oke:

-Android bunu beğendi.
  6. :rica:

7. usta ben telefonu daha root bile eetmedimde ulasip konusabilecegimiz bi iletisim adresi varsa bi bilgilendirsen beni

sncanly bunu beğendi.
  8. İyi dedin kardeş. O zaman Root u da anlatırım sitede. Siteye Eklediğim zaman ilk sana pm atacağım
    :oke:
    Eğer Rom u Yüklemek istiyorsan. Romun içinde Root var.

9. cok tesekkur ederim bide bu mini2 ye jealy bean gelecekmi ya. hala bekliyoeum ace2 ye duyurulmus

10. Baya oldu duyurulalı :) sanırım mini2 ye gelmiyecek

11. Orjinal Jelly Bean Geleceğini sanmıyorum ama. Bu Custom Rom zaten JellyBean a ait!

12. peki overclock falan varmi videolu anlatma imkanin varsa nasil yapacagimi anlatrmsn

13. Video çekiminde nasıl yapıldığı iyi gözükmüyor. Telefondaki yazılar okunacak gibi olmadığından dolayı videolu anlatmadım. Ondan dolayı yazı ile anlattım. Zaten konuda açık açık anlattım. :oke:

ledayi2000 bunu beğendi.
  14. telefonun birikck mı ne oluyormu s cokmez degilmi ben anlamıyorumda pek yazan gore yapıcam yapabilirsem bide garanti gidiyr diyorlar geri nasıl sokarız garantiye yada direk overclock yapabilme ihtimalimiz varmı

Mhmmd Ali bunu beğendi.
  15. Korkma Kardeş Benimde Biricik Telefonum:oke:. 500 tl ye aldım:vur. Habire uğraşıyorum romlarla. Sen bi dene sorun olursa pm at. %100 çözüm sunarım sana:good:.

Sana Önereceğim Rom:
    JellyBean CM 10

Buda Orjinal Rom: Galaxy Mini 2 Orjinal Rom

-Android bunu beğendi.
  16. skype varsa tunachip4 eklermisin

17. Eklerim. Ama Pc nin başında çok kalmadığım için çok sık görüşemeyiz.

18. şimdi ustacım ben bu dosyaları indirip tele atıyorum root yapmadan direk dediklerini yapınca rom yuklenmis oluyormu ??

19. evet kardeşim rom yüklenmiş oluyor. Hem de rom un içinde root da var :alkis

Yüklüyor...
17/11/2018 - 07:30