[rom][jellybean]galaxy Mini Ii ( Gt-s6500d ) Cyanogenmod 10.1 Rom Yükleme [ Android 4.2.2 ]

Sponsorlu Bağlantılar

Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
    Konu Sahibi
[rom][jellybean]galaxy Mini Ii ( Gt-s6500d ) Cyanogenmod 10.1 Rom Yükleme [ Android 4.2.2 ]
Galaxy Mini II ( GT-s6500D ) CyanogenMod 10.1 Rom Yükleme

Merhaba arkadaşlar,

Sizlere Galaxy Mini II 'ye CyanogenMod 10 Rom u Tanıtacağım ve Nasıl Yükleneceğini Göstereceğim.

Android : 4.2.2

NOT: İçinde Türkçe Dil Desteği Vardır.

↓ GEREKLİ DOSYA ↓

Galaxy Mini II ( GT-s6500D ) CyanogenMod 10.1 :

GOOGLE APPS :

Çalışan Sistemler:

* Tam GPU hızlandırma

* (Çağrı / sms / mobil veri)
* Wi-Fi
* Dokunmatik
* Dokunmatik tuşlar
* Multitouch
* Ses
* Dahili / harici depolama Montaj
* Tuş takımı ışıkları
* Parlaklık kontrolü
* Vibratör
* Derin uyku
* GPS
* Sensörler (tümü)
* Veri kullanımı, sınırlayıcı
* HW v-sync
* USB bağlantısı
* Bluetooth
* Kamera

Çalışmayan Sistemler:

------:oke:------

NOT : Beyaz Ekran Sorunu Gidermek İçin Tıkla

KURULUM:
Not: Açma ve Tıklama İşlevini Power Tuşu İle Yapılır

1. Öncelikle Telefonumuzda Yüklü Olması Lazım. (yazıya tıklayarak ulaşabilirsiniz)

2. İndirdiğimiz dosyayı hafıza kartımıza atalım.

3. Vol- , Vol+ , Home , Power Tuşlarına Basarak C.Recovery Mod 6'yı Açalım.

4. Sonra "wipe data/factory reset"(Telefon Formatı)(Bu işlemi yapmak zorundasınız. Yoksa
Telefon Açılmaz) Tıklayın, Ardından "Yes -...." Kısmına Tıklayın Aynı Şekilde "wipe cache partition" u da yapın.

5. "install zip from sdcard " Açın ve "choose zip from sdcard" tıklayın. Oradan Rom olan zip Dosyanızı Seçin. Ve
"Yes -...." kısmına tıklayın.

6. Yaklaşın 1 dk. süren yüklemeden sonra. " +++Go Back+++" Yazısına Tıklayarak Geri Gidelim.

7. Son Olarak "reboot system now" Tıklayarak Telefonumuzu Açalım.
(Size Soru Sorar ise "No" ya tıklayın ve Öyle Açın.)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: canersonmez94, deadhmachine, AlexsandroZ ve 4 diğerleri

Şehriyar

Şehriyar

Üye
:tşk:

avast

avast

Üye
tesekkurler usta bende mini2 varda. bu turkcemi

Son düzenleme:
Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
    Konu Sahibi
tesekkurler usta bende mini2 varda. bu turkcemi bide bana ulassan az su telefonu bana ogretsen

İçinde Türkçe Dil desteği vardır. Dil Seçeneklerinden Ulaşabilirsiniz. :oke:

• Beğen
Tepkiler: -Android
-Android

-Android

Üye
:tşk:

avast

avast

Üye
usta ben telefonu daha root bile eetmedimde ulasip konusabilecegimiz bi iletisim adresi varsa bi bilgilendirsen beni

• Beğen
Tepkiler: sncanly
Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
    Konu Sahibi
usta ben telefonu daha root bile eetmedimde ulasip konusabilecegimiz bi iletisim adresi varsa bi bilgilendirsen beni

İyi dedin kardeş. O zaman Root u da anlatırım sitede. Siteye Eklediğim zaman ilk sana pm atacağım
:oke:
Eğer Rom u Yüklemek istiyorsan. Romun içinde Root var.

avast

avast

Üye

İyi dedin kardeş. O zaman Root u da anlatırım sitede. Siteye Eklediğim zaman ilk sana pm atacağım
:oke:
Eğer Rom u Yüklemek istiyorsan. Romun içinde Root var.

cok tesekkur ederim bide bu mini2 ye jealy bean gelecekmi ya. hala bekliyoeum ace2 ye duyurulmus

Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
    Konu Sahibi
cok tesekkur ederim bide bu mini2 ye jealy bean gelecekmi ya. hala bekliyoeum ace2 ye duyurulmus
Orjinal Jelly Bean Geleceğini sanmıyorum ama. Bu Custom Rom zaten JellyBean a ait!

Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
    Konu Sahibi
peki overclock falan varmi videolu anlatma imkanin varsa nasil yapacagimi anlatrmsn

Video çekiminde nasıl yapıldığı iyi gözükmüyor. Telefondaki yazılar okunacak gibi olmadığından dolayı videolu anlatmadım. Ondan dolayı yazı ile anlattım. Zaten konuda açık açık anlattım. :oke:

• Beğen
Tepkiler: ledayi2000
avast

avast

Üye
telefonun birikck mı ne oluyormu s cokmez degilmi ben anlamıyorumda pek yazan gore yapıcam yapabilirsem bide garanti gidiyr diyorlar geri nasıl sokarız garantiye yada direk overclock yapabilme ihtimalimiz varmı

• Beğen
Tepkiler: Mhmmd Ali
Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
    Konu Sahibi
Korkma Kardeş Benimde Biricik Telefonum:oke:. 500 tl ye aldım:vur. Habire uğraşıyorum romlarla. Sen bi dene sorun olursa pm at. %100 çözüm sunarım sana:good:.

Sana Önereceğim Rom:
JellyBean CM 10

Buda Orjinal Rom: Galaxy Mini 2 Orjinal Rom

• Beğen
Tepkiler: -Android
avast

avast

Üye
şimdi ustacım ben bu dosyaları indirip tele atıyorum root yapmadan direk dediklerini yapınca rom yuklenmis oluyormu ??

Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
    Konu Sahibi
şimdi ustacım ben bu dosyaları indirip tele atıyorum root yapmadan direk dediklerini yapınca rom yuklenmis oluyormu ??

evet kardeşim rom yüklenmiş oluyor. Hem de rom un içinde root da var :alkis

Üst Alt