[rom][jb][4.2.2][jdq39e] Cyanogenmod 10.1 Beta (Build 2) İON

Sponsorlu Bağlantılar

hasanky42

Üye
Ben cm9 dan gectim cok daha net ve akici sarj a gelince normal harciyor kamerada sadece cekerken yesile donuyor fotograflarda herhangi bi sorun yok bence hic dusunmeden kurun ellerinize saglik

cambaX

Üye
herşey iyi hoşda şu sarj olayı beni çıldırtıyor ya stock romdaki gibi sarjı gitsin diye dua ediyorum ama nafile çok çabuk bitiyor. hele veri bağlantısından internete girersem su gibi gidiyo artık şuna bi çözüm getirmeleri lazım ya.

wondermu

Üye
Arkadaşlar batarya sorunu bendede vardı takı BLack baked rom 4.2.2 yi kullanana kadar birde denemek için kardeşimin wawe 3 telinin bataryasi wonder ile aynı onu taktım ortalama şarjda 4 5 saat minumum oynama oldu bahsettiğim romu isteyenler varsa link verebilirim

kaanslmz

kaanslmz

Üye
s.a beyler ben de cm yuklemek istiyorum ama hangisi yuklemeliyim emin degilim. oyun performansi falan iyi olsun istiyorum cm9 iyi diye duydum ama 10.1 istiyorum. bunu mu yuklemeliyim yoksa build 2 3 veya 4u mu bekliyim.

Berk E.

Üye
s.a beyler ben de cm yuklemek istiyorum ama hangisi yuklemeliyim emin degilim. oyun performansi falan iyi olsun istiyorum cm9 iyi diye duydum ama 10.1 istiyorum. bunu mu yuklemeliyim yoksa build 2 3 veya 4u mu bekliyim.

Ben CM10.1 kullanıyorum oyun performansı güzel ama küçük eksiklikler var bunlar zamanla düzeltilir.

blackcat67

blackcat67

Üye
    Konu Sahibi
Gunluk kullanima uygun deil bence bluetooth sorun var bi kac gun konuyla ilgilenemicem

Dejavuex

Dejavuex

Üye
Alpa 2 veya Alpa 3 te sorun tamamen gidicektir.
Beta sürümünü düşünemiyorum bile kızak gibi kayar heralde telefon :)

kaanslmz

kaanslmz

Üye
o zaman biraz gelistirilmesini bekliyim dimi :)

pinokyotr

pinokyotr

Üye
Blututda bnde resim yollarken sorun cikmadi beyler

wondermu

Üye

[ROM]UNOFFICAL][4.2.2 JDQ39] Baked Black Bean 8 [WIP]

Fully rebased to latest android-4.2.2 sources
Baked Settings (clone of aokp’s rom control made our way)
Includes Powerwidgets (cm10.1) may be removed in the future.
Includes CM’s custom led control (cm10.1)
Lockscreen shortcuts 5 phone 8 tablet (cm10.1)
LockClock widget app cloned from cm10.1 and modified by baked
customized Mms app (baked)
Includes DSPManager (cm10.1)
Includes CMFileManager (cm10.1) inverted of course
All system apps and Gapps fully inverted for your pleasure (baked)
Many many more features in and even more stuff planned to come
Big thanks to Partimus Prime on the new baked boot animation

BUILD 1
initial release for the w

Working

Phone
Data
Wifi
USB/SD
Browser & Gmail
GPS
Camera

Not Working

WiFi tethering
Bluetooth

şarj ve performans için bu rom çok iyi ve birçok özellik var rom hakkinda yardimci olabilirim

sefa__54

Üye
yuklerken aborted felan diyor nasil olacak

eren2934

eren2934

Üye

Qubar12

Üye
cm10 da çalışmadıgına göre 10.1dede çalışmaz.chainfire 3.4 çıkarsa düzeltilir diye umuyorum

İnş bilgin icin sagol oyun performansi pek kotu degil bir oyun war onun icin denicektm chain fireyi.

safo95

safo95

Üye
Radyo cozumu varmi?????

ismailozcn

ismailozcn

Üye
[/url][/IMG]

Cm9 rc6 kamerasindan karsılaştırmak isteyenler

babyshoot

babyshoot

Üye
kernel yükledim ama kaldırmak istiyorum. kernel silmek için orjinal kernele dönmek için ne yapmam lazım.

Enrichment Chamber

Enrichment Chamber

Üye
kaanslmz

kaanslmz

Üye
arkadaşlar benim telefon bu aralar delirmeye başladı ve ben de yüklemeye karar verdim bunu ama bu ' ' ne işe yarar, play store falan güncel halini mi yüklüyo,yüklemem gereken bişeyse nasıl yüklicem normal rom'u kurar gibi mi

- - - Eklendi - - -

tamam onu da yüklicekmişim sanırım :)

Üst Alt