Rom [jb][4.2.2] Cyanogenmod 10.1 // 08.09.2013

Sponsorlu Bağlantılar

FeLonieS

FeLonieS

Üye
Beyler bu romda ayarla bölümünde neden cihaz geliştiricisi yok hani USB hata ayıklama falan vardı.

Samet.25

Beyler bu romda ayarla bölümünde neden cihaz geliştiricisi yok hani USB hata ayıklama falan vardı.

ayarlardan telefon hakkinda ya gir derleme surumu ne 5 kere tikla ayarlarda cikacak gelistirici secenekleri

• Beğen
Tepkiler: FeLonieS
FeLonieS

FeLonieS

Üye
hocam menü tuzunun yanindaki tuşların ışığını kapatamıyor muyuz? :D :D

Samet.25

cm de yok o ozellik galiba

gkhan136

gkhan136

Üye
Arkadaşlar 2 gündür pac rom kullanıyorum gayette memnunum ancak facebook bildirim sesi biraz az geliyor gibi ama diğer seslerde hiçbir sıkıntı yok acaba nasıl artırabiliriz???

Samet.25

gece cm yi tekrar yuklucem pac olani mi normal olanimi yuklesem kararsiz kaldim siz ne dersiniz ?

gkhan136

gkhan136

Üye
gece cm yi tekrar yuklucem pac olani mi normal olanimi yuklesem kararsiz kaldim siz ne dersiniz ?

Hocam bahsettiğim gibi 2 gündür kullanıyorum cm yi bilmiyorum ama rom gayet stabil tavsiye ederim yani ancak romda videolu görüşme özelliği var mı acaba ben bulamadım da ?

best1905

best1905

Üye

Cm iyidir yada aokp cm nin sarji biraz daha iyi olss super olucakta kendi launchera biraz takılıyor cm nin nova daha iyi

- - - Eklendi - - -

Sarj tek kelimeyle berbat %42 di yeniden baslattim %38 olmus buneya dalga gecer gibi aokp nasil acaba

• Beğen
Tepkiler: Samet.25

Samet.25

Cm iyidir yada aokp cm nin sarji biraz daha iyi olss super olucakta kendi launchera biraz takılıyor cm nin nova daha iyi

- - - Eklendi - - -

Sarj tek kelimeyle berbat %42 di yeniden baslattim %38 olmus buneya dalga gecer gibi aokp nasil acaba

aynen sarj olayini can sıkıci ne yapsam ki yeni surumde sarj konusunda iyilestirme olmamismi

Samet.25

Hocam bahsettiğim gibi 2 gündür kullanıyorum cm yi bilmiyorum ama rom gayet stabil tavsiye ederim yani ancak romda videolu görüşme özelliği var mı acaba ben bulamadım da ?

pac romda takilmalar oluyodu giderilmismi o hata ? ekrani kaydirirken takiliyodu ? giderilmis ise link verirmisin

gkhan136

gkhan136

Üye
http://maclaw.pl/downloads/ burdan indirebilirsin :)

yani çok zorlamadım ama daha takılmadı :) nova ile kullanıyorum. Tek sıkıntı videolu görüşmeyi bulamadım :( Bu arada halo harika çalışıyor :)

• Beğen
Tepkiler: Samet.25
best1905

best1905

Üye

yani çok zorlamadım ama daha takılmadı :) nova ile kullanıyorum. Tek sıkıntı videolu görüşmeyi bulamadım :( Bu arada halo harika çalışıyor :)
Sarji nasil

gkhan136

gkhan136

Üye

yani ben çok sık net kullanıyorum(baya sık) ayrıca facebook uygulaması(o da aşırı) mesaj çok değil oyun hiç yok denecek kadar az 16 saat oldu şu anda %30 ama stock kadar değildir tabi ama baya yaklaşacak gibi zaten yakın da güncellenecekmiş ;)

best1905

best1905

Üye
yani ben çok sık net kullanıyorum(baya sık) ayrıca facebook uygulaması(o da aşırı) mesaj çok değil oyun hiç yok denecek kadar az 16 saat oldu şu anda %30 ama stock kadar değildir tabi ama baya yaklaşacak gibi zaten yakın da güncellenecekmiş ;)
Yuh artik. 16 saat mi cm 6 saat anca gidicek gibi 2 3 dakkada %1 eksiliyor sadece netteyim oyun oynasam zaten

- - - Eklendi - - -

Yuh artik. 16 saat mi cm 6 saat anca gidicek gibi 2 3 dakkada %1 eksiliyor sadece netteyim oyun oynasam zaten

Eminmisin 16 sawt olduguna pac yukleyecem ona gore yada aokp zaten okullar aciliyor telefon sabah 8 den 3 e kadar kapali kalcak yani 12 13 sast gitse yeter gece 12 ye kadar falan

FeLonieS

FeLonieS

Üye
Yeni versiyonu çıkmış yoksa ben başka roma mı bakıyorum bilmiyorum ama link vereyim.

20130904 Versiyon bu.

gkhan136

gkhan136

Üye

- - - Eklendi - - -

Eminmisin 16 sawt olduguna pac yukleyecem ona gore yada aokp zaten okullar aciliyor telefon sabah 8 den 3 e kadar kapali kalcak yani 12 13 sast gitse yeter gece 12 ye kadar falan

evet belki o gezme olayını abartmış olabilirim :) ama sarj thminim 22:30 ta biter yani sarja takıldığından itibaren 23 saat demek. Daha ilk sarjim tam olarak emin olmak için bi kaç defa daha denemem gerek :)

Samet.25

oyun oynadinmi hic pac ile kasiyomu ben ilk ciktiginda yukledim en kotu telde kasmicak oyunlarda kasiyodu

gkhan136

gkhan136

Üye
Hayır daha fırsatım olmadı. Tahminen olmz gibi ama bu home tuşuna basılı tutunca başka bi sistem var orada ki ram göstrgesi baya dolu oluyor yani90 mb bos ram gozüküyor ama hiç kasmıyor nette facete falan gerçi telde pek bi sey yok :) kısacası görüntüsünden memnunum sajda sıkıntı çıkarmazsa tamam gibi

- - - Eklendi - - -

sarja takakı 24 saat oldu kalan sarj %10 bi de ben parlaklık ayarını otomatik yaptım ne seviyede duruyor göremiyorum. Manuel şartlarda daha uzun sarj elde edilebilir diye düşünüyorum :)

yavuz14

yavuz14

Üye
arkadaşlar cyanogenmod yeni versiyon çıktı konu güncellenebilirmi acaba

Üst Alt