Rom [jb][4.2.2] Cyanogenmod 10.1 // 08.09.2013

Sponsorlu Bağlantılar

Samet.25

Neden Ben Yüklediğimde Telefon Çekmiyor Stock Roma Dönüyorum Çekiyor Cm de Çekmiyor 2 hattımda avea trkcll
yeni versiyon çıktı onu dene istersen ama ben hiçbir sürümde yasamadım cekmeme sorunu

burak_909

burak_909

Üye

aşağıdaki yama dosyasını yükleyebilirsin. şebeke için. bi arkadaşın S3'üne sürüm atarken buna benzer şebeke sorunu çıkmıştı onuda bununla çözmüştüm.

inen dosyayı hafıza kartına kopyala ardından recovery mod'da aç telefonu. cwm menüsünden install from sd card>arıza04.zip dosyasını göster. ardından telefona restart at. Yeniden basladıktan sonra şebeken bi kaç sn içerisinde gelir.

hastech

Üye
denicem hocamhocam bu s3 için :sos

hastech

Üye
yapıyor

burak_909

burak_909

Üye

kardeşim sana önerdiğim programın apk'sını denesene, ilk verdiğim cevaptaki dediklerimi aynen yap.

Patch Linki :

Apk'yı yükledikten sonra yeniden başlatmayı unutma.

altgecit

Üye
Beyler video aramasi yapamiyoruz pekte kullanisli değil bu room başka stabil çalışan room onerirmisiniz?

gkhan136

gkhan136

Üye
Maclawın yayınladığı son sürüm cm'de bu sorun mevcut değil diye biliyorum

bakmaz

Üye
Bu romda fm radyo yok ekleyebiliyormuyuz acaba bilgisi olan varmıArkadaşlar xda forumda s3 mini için radyo.apk ve radyo.odex uzantılı iki dosya buldum stockdaki radyonun apksiymiş ancak yüklemeye çalıştığım zaman yüklenemedi diyor nasıl yükleniceğini bilen varsa lütfen yardım etsin.
dosyaların linki

karasubasi

karasubasi

Üye
Bu romda fm radyo yok ekleyebiliyormuyuz acaba bilgisi olan varmıArkadaşlar xda forumda s3 mini için radyo.apk ve radyo.odex uzantılı iki dosya buldum stockdaki radyonun apksiymiş ancak yüklemeye çalıştığım zaman yüklenemedi diyor nasıl yükleniceğini bilen varsa lütfen yardım etsin.
dosyaların linki
Büyük ihtimalle recovery moddan flashlayacaksın kardeşim zip i ...

karasubasi

karasubasi

Üye
Onuda denedim rom yükler gibi yüklemeye çalıştım cwmden ama yine yüklenmedi yaaa
Benim bildiğim bu kardeş belki dosya hatalıdır belki .çünkü sistem dosyaları öyle yüklenirbu arada benimde bi sorum olacak arkadaşlar bilenler varsa yanıtlasın . Cm 10.2 sürülmüş deneyenler varsa bilgi verebilirlermi . Konuşma sesi yine azmı bide tamamı türkçemi acaba ... şarj durumu falan nasıl ? cevabınızı bekliyorum arkadaşlar ...

bakmaz

Üye
Benim bildiğim bu kardeş belki dosya hatalıdır belki .çünkü sistem dosyaları öyle yüklenirbu arada benimde bi sorum olacak arkadaşlar bilenler varsa yanıtlasın . Cm 10.2 sürülmüş deneyenler varsa bilgi verebilirlermi . Konuşma sesi yine azmı bide tamamı türkçemi acaba ... şarj durumu falan nasıl ? cevabınızı bekliyorum arkadaşlar ...
kardeşim ben yükledim şuanda kullanıyorum herhangi bir sorun yok romda stabil gözüküyor 2 gündür kullanıyorum bir kaç menüde ingilizce var ama 10.1 e göre biraz daha türkçeleşmiş şarj olayı oyun ve net şarjı sömürüyor ama normal kullanımda günlük idare ediyor...

kertilli

Üye
Arkadaşlar rom kesinlikle mükemmel tek sorun var şarj stock roma göre az gidiyor :)

Changelog:

• fixed RIL issues for people, who had to enable and disable airplane mode to get 3G working
  • CM is now smooth and fast like never ealier
  • added hotplug governor – please, test if it’s better than Interactive and give us a feedback soon!
Features:

• RIL (call/messages/3G)
  • 2D/3D HW Acceleration
  • GPS and A-GPS – fast fix getting
  • Glonass navigation
  • compass
  • audio (both speakers/headphones/microphone)
  • sensors
  • Wi-fi
  • bluetooth and A2DP support
  • all native tethers (Wifi/BT/USB)
  • native Wifi tether
  • camera (normal/panorama/camcorder)
  • Google Play
  • fu ll CM10.1 functionallity
  • CPU sleep mode
  • App2sd support
  • SIM Toolkit
  • MTP
  • ADB
  • no flicker
  • fu ll hardware video acceleration (720p)
  • YouTube HQ
  • Wifi direct
  • 3.0.84 kernel
  • BLN (backlight notifications) support
  • New BT/GPS/Wifi/audio drivers – no longer buggy Samsung’s ones!
Issues:

• none

SCREENSHOT'LAR

NOT: CWM GEREKİRRR !!!

Önceki sürümlerde olan titreme tamamen kaldırılmış:)

Rom Link:

Romdan sonra linkteki GAPPS i yükleyin. Sonra Wipe Cache yapmayı unutmayın yoksa tel açılmaz

Google Apps:

Görev Yöneticisi:

Denenip sorunsuz oynanan oyunlar:

Bomba Gibi Oyun! Need for Speed™ Most Wanted v1.0.28 ve Para Hilesi

Temple Run: Oz v1.6.0

Minecraft - Pocket Edition v0.7.2

Gta 3 Kasma Sorunu Olmayan v1.4 Apk+Data | Sayfa 4

GTA Turk City Mobil V2 (Grand Theft Auto: Vice City 10th Anniversary)

Modern Combat 4: Zero Hour v1.1.0 (Non-Root/Offline)

Galaxy W İçin Sorunsuz Modern Combat 3 v.1.1.3 :) Apk+Data Yandex Hızlı Link :) | Sayfa 3

Critical Missions: SWAT v2791 (Tavsiye Edilir)

Plants vs. Zombies v6.0.0 (Şiddetle Tavsiye)

Subway Surfers v1.13.0 (Unlimited Money/Coins/Keys)

android pes 2012 nasil yuklenir işte çözümü...

Temple Run 2 v1.4

Tavsiye Programlar:

Bellek temizleyici.v1.19.3.2.apk ( FMR Memory Türkce )

X-Plore v3.20 (Gelişmiş Dosya Yöneticisi) / Apk Download İndir Yükle

Dr.Web Anti-virus v8.00.0

MX Video Player v1.7.15a Türkçe Açamadığınız Video Kalmasın (GÜNCEL)

DroidSail Super App2SD PRO v6.0 / Maxicep apk download indir yükle
peki bu dosyanın içindeki .tar dosyası nerde

Üst Alt